April 29, 2024, 05:08:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Procaskajmo o tiketu....  (Pročitano 29081 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 17, 2009, 11:34:39 posle podne »
FORM GUIDE

Wigan Athletic

Everton 2-1 Wigan (EPL)
Wigan 1-0 West Ham (EPL)
Arsenal 4-0 Wigan (EPL)
Wigan 3-1 Chelsea (EPL)
Hull City 2-1 Wigan (EPL)

Manchester City

Man City 4-2 Arsenal (EPL)
Man United 4-3 Man City (EPL)
Man City 2-1 Fulham (League Cup)
Man City 3-1 West Ham (EPL)

Aston Villa 1-1 Man City (EPL)

TEAM NEWS

Wigan Athletic

No big injuries plague Wigan ahead of Manchester City’s visit to the DW Stadium.

The likes of Hendry Thomas, Maynor Figueroa, Hugo Rodallega, and Jason Scotland all return from helping their country in World Cup qualifiers.

Martinez will assess his Central and South American star’s fitness ahead of Wigan’s Sunday clash.

Eric Edman misses out after suffering a concussion in a reserves match.

Possible XI: Kirkland, Melchiot, Boyce, Bramble, Figueroa, N'Zogbia, Diame, Thomas, Rodallega, Scharner, Scotland.

Manchester City

Mark Hughes has several injury worries on his hands after the international break with his defensive selections looking limited.

City captain Kolo Toure is reportedly suffering from a heel injury, while Wales captain Craig Bellamy could miss out on the tie with a groin strain.

Joleon Lescott may be sidelined with a calf strain.

Pablo Zabaleta faces a fitness battle to overcome a hamstring strain.

Martin Petrov could also miss out with a knee injury and Nigel de Jong is a doubt.

Possible XI: Given, Richards, Bridge, Sylvinho, De Jong, Petrov, Barry, Wright-Phillips, Tevez, Bellamy, Adebayor.

PLAYERS TO WATCH

Wigan Athletic

Hugo Rodallega has been a major hit as his team’s leading scorer with three league goals. City’s defense could be depleted due to injuries for this encounter, making Rodallega’s form all the more important for leading the Latics to victory at home. The Colombian has already netted against top four side Chelsea at home and will be looking to do the same when the Citizens come knocking.


Manchester City

New signing Emmanuel Adebayor started off his Manchester City career in top form scoring four goals from his first four games. His suspension after the Arsenal match at Eastlands derailed the strikers scoring run. Getting Adebayor back in form will be key to Hughes’ ambitions for the season.

PREDICTION

Wigan 1-1 Manchester City

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 18, 2009, 09:07:31 posle podne »
Ova prognoza je bila tacna.....moracu cesce da slusam ovaj sajt :-))

Wigan-Mancester Siti 1:1

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 18, 2009, 09:13:01 posle podne »
jel si uzeo neke pare?
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 18, 2009, 09:14:09 posle podne »
Ovaj vikend sam propustio da igram....

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 18, 2009, 11:29:24 posle podne »
Dortmund - Bohum 1
Rid - Kapfenberg 1
Vigan - Mancester siti 2
Viking - Rozenborg X
Galatasaraj - Trabzon 1

Samo sam Mancester omanuo  :(

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 18, 2009, 11:41:59 posle podne »
Samo sam Mancester omanuo  :(

A lepo sam postavio prognozu za taj mec :-))

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:55:09 pre podne »
Evo moja 2 tike ta od danas

Wolfsburg 1 prosla
Galatasaray 1 prosla
Boca 1 prosla
Honefoss 1 prosla
Monaco 1 prosla
Brondbi 1 pukla
Espanyol 1 prosla
Mallorca 1 prosla
Arezzo 1 prosla

dobitak 6298 na 100 din

Drugi tiket

Dortmund 1 prosla
Mattersburg 3+ prosla
Polonia 1 prosla
Nyiregyhaza 1 pukla
Atromitos 1 prosla
Kalmar 3+ prosla
Kortrijk 1 prosla
Espanyol 1 prosla

dobitak 2606 na 50 din

Al nema veze ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 19, 2009, 02:11:08 posle podne »
solidan pad kvote...norveska liga....

Fredrikstad-Odd Grenland 2..kv 3.6

ja cu mozda probati sa manjim ulogom...

Van mreže Radomir

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.160
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 20, 2009, 12:59:20 pre podne »
Davajte ovde neke dojave ako imate. ALI PRAVE, A NE LAZNE :D

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 20, 2009, 04:23:43 posle podne »
DA pocne euroliga pa ce cika frame da proba da malo da skromni doprinos. Mirise mi inace na poraz partizana od unikahe gledao sam ih sa cibonom slabo je ono . No valja prvo pogledati hendikepe .

  Vetele sta mislis za Partizan Unikaha ?
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 20, 2009, 05:13:15 posle podne »
A jbg kao Grobar moram da kazem dobijamo ;D  ali realno smo mnoooooooogoooo slabiji nego prosle godine,a nisam ni siguran hoce li stici da registruju ovog novom pleja...

Nemamo nikog ko moze da da 20 poena...tako da kladionicarski 2 na Unicaju,a srcem pravac u Pionir da jos jednom poderemo glasne zice :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 20, 2009, 05:38:26 posle podne »
A jbg kao Grobar moram da kazem dobijamo ;D  ali realno smo mnoooooooogoooo slabiji nego prosle godine,a nisam ni siguran hoce li stici da registruju ovog novom pleja...

Nemamo nikog ko moze da da 20 poena...tako da kladionicarski 2 na Unicaju,a srcem pravac u Pionir da jos jednom poderemo glasne zice :wink:


  Ma sve to stoji to i ja kazem ali kad kockam onda emocije idu po strani . TE tekme nikad ne mogu da pratim kad odigram protiv partizana ,veruj mi nekad osecam i neku dozu krivice .Mislim da ce play da igra ,ali opet slabo je sve to .Ode sve sto valja . Bojazljivo je bilo protiv cibone veoma . Inace 2 put sam ih igrao na poraz prosle sezone i uhvatio protiv armanija i panate . Sad kad sve sumiram SVAKA IM CAST za sve sto su uradili prosle 3 sezone . Morace neko da ih kupi kad zakon dodje kod nas nema druge . Rasadnik smo bili za talente zadnjih godina .

 Aj ziv bio i pazi kako vozis po kisi  ;D
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 21, 2009, 02:10:51 posle podne »
LŠ: treće kolo u grupama A i B



U sredu se igraju utakmice trećeg kola Lige šampiona u grupama A, B, C i D.

Najzanimljiviji duel u grupi A biće u Bordou gde gostuje Bajern Minhen, dok Juventus ne bi trebalo da ima mnogo problema protiv Makabija iz Haife. Derbi Grupe B igra se u Moskvi gde CSKA dočekuje povredama desetkovani Mančester junajted. Veoma zanimljivo biće u Nemačkoj gde šampionu Volfzburgu u goste dolazi turski Bešiktaš koji mora da napadne ako želi prve bodove.

Grupa A: Bordo - Bajern Minhen, Juventus - Makabi Haifa
Grupa B: CSKA Moskva - Mančester junajted, Volfzburg – Bešiktaš
Grupa C: Real Madrid – Milan, Cirih – Olimpik Marsej
Grupa D: Porto – APOEL, Čelsi – Atletiko Madrid




Grupa A:


Bordo – Bajern: Šampion Francuske Bordo u trećem kolu LŠ na svom terenu igra protiv nemačkog Bajerna. Ovaj duel predstavlja derbi ove grupe pošto su oba tima osvojila po četiri boda i nalaze se na prva dva mesta na tabeli.

Bordo je proteklog vikenda izgubio od Oksera minimalnim rezultatom što mu je drugi vezani poraz, dok je bavarski gigant zabeležio pobedu protiv Frajburga (2:1) u Bundesligi, ali je do ova tri boda tim Luja van Gala više stigao zahvaljujući sreći nego fudbalskom umeću. Holanđanin nije mogao da računa na Arjena Robena i Franka Riberija, a neće moći ni u sredu.

Trener 'Žirondinaca' Loran Blan uveren je da njegov tim neće ponoviti greške iz prvanstva i u Ligi šampiona.

"Dva uzastopna poraza predstavljaju veliko razočaranje. Nismo poštovali osnovne principe igre u odbrani i izgubili smo. Međutim, znam da moj tim u LŠ ne pravi iste greške, i oni su svesni toga. Potrebna nam je velika utakmica i ja, kao i igrači, radujemo se novom duelu sa velikom evropskom ekipom. Bajern kao i ostali timovi je manje efektan kada igra bez glavnih igrača kao što su Riberi i Roben. Utakmica će biti veoma izjednačena, a vrlo je bitno da stvorimo dosta šansi."

Luj Van Gal je dobro proučio igru francuskog rivala pa očekuje dobar razultat.

"Bordo igra u klasičnoj 4-4-2 formaciji i njihova igra mi je dobro poznata. Pošto će verovatno da igraju malo zatvorenije verovatno ćemo i mi morati da promenimo taktiku. Uspeli smo da pobedimo Frajburg bez nekoliko bitnih igrača i ubeđen samo da će tim da ostvari sličan rezultat i u Bordou. Lideri smo grupe sa boljom gol razlikom od Bordoa pa moramo da gradimo igru na tome".

Od igrača koji bi mogli da utiču na rezultat utakmice, pažnju će privući svakako Fernando Kavenagi koji je promašio penal protiv Oksera što mu je drugi promašaj od tri poslednja penala koja je šutirao. Napadač Bajerna Tomas Miler sjajno koristi lošu formu Tonija, Gomeza i Olića pa je postigao šest golova u poslednjih osam mečeva. Pet od tih šest golova postigao je u poslednjih 20 minuta utakmice. Upitan je nastup Joana Gufrana, a za Bajern zbog povrede neće igrati ni Ivica Olić.



Juventus – Makabi: 'Stara dama' je remizirala sa Fiorentinom (1:1) u poslednjem kolu Serije A, pa sada zaostaje četir boda za Interom. Međutim, torinski tim ni u LŠ nije u vhu svoje grupe jer imaju samo dva boda posle prva dva kola. U sredu će imati sjajnu šansu da zabeleže prvu pobedu jer im gostuje izraelski Makabi koji je bez bodova u grupi A.

Alesandro Del Pjero će i ovaj meč propustiti zbog povrede, a u istoj situaciju su i vezni igrači Klaudio Markisio i Tijago. Ćiro Ferara bi mogao da promeni formaciju u 4-2-3-1 sa Maurom Kamoranezijem i Paolom De Celjeom na krilnim pozicijama, a Dijegom u ulozi ofanzivnog veznog igrača kao jedinom podrškom usamljenom napadaču. Za mesto u špicu konkurišu Vićenco Jakvinta i Amauri.

Makabi je u sjajnoj formi u izraelskoj Premijer ligi sa maksimalnih 18 bodova u prvih šest kola i gol razlikom +10. Od 15 golova koliko je postigla ekipa Eliše Livaja, 11 su dali Šalomi Aebeitman (6) i Gruzijac Vladimir Dvališvili (5).

Tabela Grupe A: Bajern Minhen 4, Bordo 4, Juventus 2, Makabi 0



Grupa B:

CSKA – Mančester junajted: Vicešampion Evrope već sedam kola ne zna za poraz u Premijerligi, a u poslednjem meči su bez Vejna Runija i Nemanje Vidića pobedili Bolton (2:1). Tim Aleksa Ferguson je u odličnoj formi, prvi je na tabeli, a posle prva dva meča u Ligi šampiona ima maksimalnih šest bodova. 'Crveni đavoli' u sredu gostuju u Moskvi ekipi CSKA u jednom od najzanimljivijih mečeva trećeg kola. Ruski šampionat je u završnoj fazi pa su 'Armejci' u punoj takmičarskoj formi. Tim koji predvodi Huande Ramos je remizirao u poslednjem kolu kod Spartaka u Naljčiku i nalazi se na četvrtom mestu na tabeli bez šansi za titulu.

Huande Ramos, trener 'Armejaca' najavio je da će njegov tim igrati na pobedu protiv Junajteda.

"Ono što mi se sviđa u Rusiji je to što su igrači disciplinovani, spremni da slušaju i pokušavaju nove stvari, tako da su treninzi veoma pozitivni. Nekoliko bitnih igrača neće igrati za Juanjted ali sam uveren da će Ferguson da nađe odgovarajuću zamenu za njih. Utakmica će za nas biti šansa da proverimo gde smo u odnosu na ekipe kao što je Mančester. Pošto igramo na svom terenu svakako ćemo pokušati da dođemo do sva tri boda".

Mančester junajted u nedelju očekuje veliki ostrvski derbi protiv Liverpula, a trener 'Crvenih đavola' Ser Aleks Ferguson shvata značaj meča u sredu.

"Imamo sjajne uspomene iz Moskve (finale LŠ 2008.) ali to je prošlost. Tokom prethodne dve nedelje mnogo smo analizirali igru CSKA i to je veoma interesantna kombinacija igrača. Imaju mnogo iskusnih fudbalera u zadnjoj liniji i sjajne mlade igrače u napadu, Miloša Krasića i Alana Dzagoeva. Oni dugo čuvaju loptu pozadi i veoma brzo napadaju. Ruska liga je sve jača i može se porediti sa šampionatima u Francuskoj i Nemačkoj. Naša prednost su fantastični pojedinci".

CSKA će dočekati Junajted bez povređenih Marka Gonazalesa i Giljermea, dok je upitan nastup Vasilija Berezuckog. Tim engleskog šampiona je s druge strane desetkovan povredama. Neće igrati Vejn Runi, sjajni Rajan Gigs, Partis Evra, Ji Sung Park, Daren Flečer i Oven Hergrivs, a neizvesni su i Nemanja Vidić, te Dimitar Berbatov.



Volfzbur – Bešiktaš: Šampion Nemačke dočekuje jedinu ekipu bez bodova u ovoj grupi. Volfzburg je izgubio primat u Nemačkoj ali je i dalje jedna od najboljih bundesligaških ekipa. 'Vukovi' su za vikend pobedili Menhengladbah 2:1, pa su sada na petom mestu na tabeli. Bešiktaš je bez bodova posle prva dva meča, a i u nacionalnom šampionatu ne blista, jer posle devet kola ima 15 bodova i sedmi je na tabeli.

Trener Volfzburga Armin Fe upozorio je na opasan napad turskog šampiona.

"Bešiktaš je veoma kompaktan tim veoma napadački orijentisan. Moramo biti strpljivi, bez srljanja u napadu. Moramo dobijati individualne duele, posebno u odbrani, a tek onda gledati napad. Želimo plasman među 16 najboljih evropskih timova, a da bi to ostvarili moramo pobeđivati na svom terenu".

Mustafa Denizli, strateg Bešiktaša želi poene iz Nemačke.

"Naš cilj je da osvojimo poene, da li jedan ili tri nije bitno. Ovaj meč je bitan ali ne i odlučujući. I mi želimo plasman u narednu rundu na svaki mogući način. Igrači znaju šta ih očekuje protiv Volfzburga, a posle dve vezane pobede u prvenstvu i samopouzdanje je na znatno boljem nivou".

Volfzburg nema problema sa povređenim ili suspendovanim igračima, a Fe je istakao da nije siguran ko će praviti društvo u napadu Edinu Džeku, Grafite ili Martins jer su oba igrača spremna. S druge strane Denizli neće moći da računa samo na Filipa Hološka koji je slomio stopalo.

Tabela Grupe B: Mančester junajted 6, Volfzburg 3, CSKA 3, Bešiktaš 0

-----------------------------------------------------------------------------

LŠ: treće kolo u grupama C i D


U sredu su na programu mečevi trećeg kola Lige šampiona u grupama C i D, a derbi se igra na Santijago Bernaberu gde Real dočekuje Milan.

Kaka će prvi put igrati protiv bivšeg kluba, a u drugoj utakmici grupe C Olimpik iz Marseja gostuje u Cirihu. Čelsi će na svom stadionu protiv Atletika, koji prolazi korz težak period, nastojati da zadrži maksimalan skor, dok u drugom meču grupe D Porto dočekuje kiparski Apoel, koji je primio samo jedan gol u prve dve runde. Svi mečevi počinju u 20.45h.


Grupa C:
1. Real Madrid 2 2 0 0 (8:2) 6
2. Cirih 2 1 0 1 (3:5) 3
3. Milan 2 1 0 1 (2:2) 3
4. Olimpik Marsej 2 0 0 2 (1:5) 0



Real Madrid - Milan

Trener madridskog Reala Manuel Pelegrini kaže da njegovi fudbaleri ne treba da se zavaravju lošom formom Milana.

"Mnogi od nas bili su iznenađni lošom formom Milana, ali zbog toga ne smemo da budemo previše samouvereni. Oni imaju vrlo iskusne igrače i odigrali su dobro drugo poluvreme sa Romom. Veoma su opasni ako dobiju prostora i zato moramo da budemo obazrivi jer Milan može mnogo da nam zakomplikuje situaciju", izjavio je Pelegrini.

Trener Reala kaže da je duel sa Milanom drukčiji od drugih.

"Meni je uvek sledeći meč najbitniji, ali moram priznati da je okršaj Reala i Milana ipak nešto posebno zbog veličine i kvalitetnih igrača oba kluba. Milan ima ogromnu istoriju i mnogo dobrih igrača".

Dvoboj Milana i Reala biće poseban i za Brazilca Kaku, koji je letos prešao iz tabora 'roso-nera' u Madrid.

"Ovo mi je prvi put da igram protiv bivšeg tima. Ipak, profesionalac sam i sada igram za Real protiv Milana, tako da ću dati svoj maksimum", rekao je Kaka.

Real je za vikend dobio Valjadolid sa 4:2, a trenutno je drugi na tabeli Primere sa 18 bodova. Povređeni su Kristijano Ronaldo, Van Nistelroj, Mecelder, Gago i Guti.

Na Santijago Bernabeu vratiće se igrač Milana Ronaldinjo, koji je sa Barselonom zadavao mnogo muka Madruđanima.

"Na tom stadionu sam radio divne stvari, ali situacija je sada drugačija i poštujemo Real. Oni su jedan od najboljih timova na svetu, ali rešeni smo da pobedimo"

Trener Milaneza Leonardo takođe je optimista pred okršaj u prestonici Španije.

"Real i Milan su među najvažijim klubovima u Evropi i među nama ima mnogo poštovanja. Verujem da možemo da ostvarimo dobar rezultat jer uvek igramo dobro u velikim mečevima. Protiv Rome smo dobili dosta samopouzdanja i neke važne odgovore, ali Real je u dobroj formi i ima odlične igrače".



Cirih - Olimpik Marsej


U drugom, manje atraktivnom ali ništa manje značajnom meču gruše C, sastaju se Cirih i Olimpik iz Marseja. Tim iz Švajcarske je nakon ubedljivog poraza u Madridu napravio senzaciju slavivši protiv Milana na San Siru 1:0. To je Cirih stavilo

Trener Ciriha Bernar Šalande svestan je važnosti meča, ali želi da rastereti svoj tim.

"Pred nama je ključna utakmica, ali hajde da ne mešamo uloge – posle žreba bili smo autsajderi i znali smo da će biti teško doći do bodova i sanjati o plasmanu dalje. Pobedili smo u Milanu i ljudi sada žele da menjaju činjenice, ali ništa se nije promenilo", izjavio je Šalande i prepustio Olimpiku ulogu favorita:

"Marsej je i dalje veliki tim, a mi smo mali i to ne treba da zaboravimo. Imamo ambicije ili snove o pobedi, ali Milan je bio veliko dostignuće i ne možemo to uvek da ponvaljamo. Znamo da bi pobeda bila džinovski korak ka trećem mestu i ostvarenju sna".

Cirih je loše počeo sezonu u nacionalnom šampionatu, što je donekle karakteristično za manje klubove kada izbore nastup u LŠ – posle 12 kola peti su na tabeli sa 15 bodova, više nego duplo manje od vodećeg Janga Bojsa, ali visoka pobeda nad nižerazrednim Lokarnom u Kupu (7:0) mogla bi da im vrati samopouzdanje.

Četvorica fudbalera su povređeni – Šikhaui, Bišel, Hali i Stucki.

Olimpik iz Marseja je izgubio od Milana kod kuće, potom je usledio i relativno očekivan poraz od Reala, tako da im je meč u Cirihu 'biti ili ne biti'.

Trener Olimpika Didije Dešamp poštuje rivala, ali želi pobedu.

"Posle žreba sam rekao da nam je potrebno šest bodova iz mečeva sa Cirihom i ništa se nije promenilo posle početna dva poraza. Potreban nam je dobar rezultat, ali oni su pobedili u Milanu, dali dva gola Realu i veoma poštujemo tim koji je trenutno ispred nas na tabeli", rekao je Dešamp.

Trener Olimpika ističe da je pobeda bitnija njegovom timu zbog stanja na tabeli.

"Možda nam činjenica da je Cirih bio u četvrtom šeširu dozvoljava da kažemo da smo favoriti, ali ne znam, ispred nas su na tabeli i dobili su Milan. Ako bude nerešeno, i dalje ćemo zaostajati tri boda, što nikako nije dobro. Razmišljamo samo o trijumfu, a posle meča ćemo videti kako stojimo".

Rodriges i Rol su povređeni, a Dijavara je suspendovan. Olimpik je za vikend dobio Nansi sa 3:0 u gostima, a trenutno je peti na ligaškoj tabeli sa 17 bodova.


Grupa D:
1. Čelsi 2 2 0 0 (2:0) 6
2. Porto 2 1 0 1 (2:1) 3
3. APOEL 2 0 1 1 (0:1) 1
4. Atletiko Madrid 2 0 1 1 (0:2) 1



Čelsi - Atletiko


Čelsi dočekuje Atletiko u ne baš sjajnom raspoloženju, pošto je za vikend izgubio od Aston Vile sa 2:1 i prepustio Mančester Junajtedu vodeće mesto na tabeli Premijer lige.

Oba gola u Birmingemu 'Plavci' su primili posle prekida, a Mihael Balak kaže da su igrači razgovarali o problemu

"Reakcija Džona Terija posle primljenog drugog gola pokazuje da on preuzima veliku odgovornost, ne samo za sebe, nego i za tim. Zaista je bio razočaran i takva vrsta emotivnosti je potrebna kako se greške ne bi ponovile. Nije problem da se međusobno kritikujemo u svlačionici, dobar tim sa kvalitetnim igračima mora to da čini. To smo i uradili sada, a posle se rukovali, otišli na trening i pokušali da se poboljšamo", izjavio je nemački fudbaler, koji zbog povrede skočnog zgloba nije igrao sa Vilom:

"Nisam bio u timu, ali znam problem. Bio sam tu sledećeg dana kada smo razgovarali. Svako mora da doprinese, pa tako i ja kao jedan od iskusnijih igrača".

Menadžer Karlo Ančeloti ima slično mišljenje kao i Balak.

"Protiv Vile smo odigrali dobar meč, ali nismo obratili pažnju na šest sekundi, jedan prekid i zbog toga imamo loš rezultat. Zato smo radili na igri prilikom prekida. Protiv Atletika moramo da odigramo dobro i da pobedimo jer želimo da se osiguramo na čelu grupe", rekao je italijanski stručnjak.

Za Čelsi neće igrati Žoze Bosingva, a poslednji meč suspenzije odrađuje Didije Drogba. Branislav Ivanović verovatno će se naći u startnoj postavi, a posle povrede vraća se i Džon Obi Mikel.

U prva dva meča Čelsi se nije proslavio igrom, ali je ipak dobio i Apoel i Porto sa 1:0.

Ako Čelsi nije u sjajnom raspoloženju, šta tek reći za posrnuli Atletiko, koji je tek 15. u Primeri i izgubio je za vikend od Osasune 3:0.

Uprkos svemu, uprava 'jorgandžija' i dalje veruje treneru Abelu Resinu, koji se nada da je iznenađenje u Londonu moguće.

"Trenutno smo u lošoj situaciji i moramo da je preokrenemo. Čelsi za nas predstavlja veliku motivaciju, ali treba da igramo opušteno i to ćemo i pokušati. Možemo da pobedimo jer, iako nam rezultatski još ne ide, vredno radimo", kaže Resino, koji nije želeo da raspravlja o svom statusu:

"Imam ugovor i ne treba mi nikakva druga garancija da ću ostati trener".

Napadač Atletika Dijego Forlan, koji je nekada igrao za Mančester Junajted, rekao je da se raduje dolasku u Englesku i dodao:

"Volim pritisak koji nose ovakve utakmice i drago nam je da smo u Ligi šampiona. Nismo počeli dobro, ali sada se vraćamo u fromu i trudićemo se da krenemo sa pobedama što pre", izjavio je Urugvajac.

Pernija, Kamačo, Valera i Roberto su povređeni, dok suspendovanih fudbalera nema.
Porto - Apoel

Porto je u prvom kolu pobedio Atletiko, a zatim izgubio od Čelsija uprkos napadačkoj i veoma dobroj igri. To, kao i trijumf od 4:0 nad Sertanenseom, daje za pravo treneru Žezualdu Fereiri da bude optimista pred dolazak Apoela na stadion "Dragao".

"Primili su samo jedan gol u prva dva kola i moramo da ih poštujemo. Igraju prvi put Ligu šampiona i znamo šta im to znači. Nateraće nas da igramo do granice mogućnosti, a mi moramo da budemo strpljivi, inteligentni i mirni. Optimista sam, ali poštujem rivala".

Trener Apoela Ivan Jovanović ima vrlo visoko mišljenje o narednom protivniku.

"Utakmica sa Portom biće veliki izazov za nas jer su oni vrlo dobra ekipa, uz Čelsi najjača u grupi. Imaju dobru sredinu i napad, kao i specifičan način igre od kojeg ne odustaju. Znam da nismo favoriti, ali imamo šansi, a bio bih zadovoljan i bodom".

Za Porto zbog povreda neće igrati Lopes, Varela, Kosta, Valeri i Beluši, a neizvestan je Sapnuaru. Ivan Jovanović neće moći da računa na Paola Žorža, Sikoru i Pursaidisa.


Izvor
B92

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 21, 2009, 02:44:47 posle podne »
Euroliga sreda ,moji tipovi prvo kolo :

 1. Marusi +2,5p , +6 - CSKA ..............2 prvo poluvreme , 2kon ishod
 2. Olimpijakos  - Orlean +10,5p , +19 .........2 kon.ishod
 3. Cibona +2,5p +5 - Siena ...........................2 prvo pol. ,2 kon ishod
 4. Žalgiris - Asvel +3,5p , +8.........................1 prvo pol.
 5. Fener +3,5p , +7 - Barsa............................2 prvo pol.
 6. Prokom - Oldenburg +3,5p , +8 ..............1 prvo pol.

Kvote 1.85 , preuzeto iz Mozzarta
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Procaskajmo o tiketu....
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 21, 2009, 08:49:56 posle podne »
cibona na stala na -45 sta bi