Mart 29, 2024, 11:43:05 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING  (Pročitano 45493 puta)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« poslato: Septembar 26, 2009, 08:01:02 pre podne »
Upravo je završeno polufinale i po svemu sudeći,bitka za titulu će se voditi između DEXTER JACKSONA I JAY CUTLERA!!!!

Evo kako je to izgledalo od početka....

PRVO POREĐENJE
Branch Warren
Victor Martinez
Kai Green
Jay Cutler
Phil Heath
Dexter Jackson

DRUGO POREĐENJE
HIdetada Yamagishi
Ronnie Rockel
Tony Freeman
Malvin Anthony
Moe Mousawi
Silvio Samuel

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #1 poslato: Septembar 26, 2009, 08:02:52 pre podne »
Jay Cutler

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #2 poslato: Septembar 26, 2009, 08:05:29 pre podne »
Dexter Jackson

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #3 poslato: Septembar 26, 2009, 08:07:31 pre podne »
PHIL HEATH

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #4 poslato: Septembar 26, 2009, 08:08:49 pre podne »
KAI GREEN

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #5 poslato: Septembar 26, 2009, 08:10:15 pre podne »
BRANCH WARREN

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #6 poslato: Septembar 26, 2009, 08:12:00 pre podne »
VICTOR MARTINEZ

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #7 poslato: Septembar 26, 2009, 08:38:36 pre podne »
Pošto su ovo prve slike koje su izbačene,možda se ne vidi najbolje kakav je ko bio ali po onome što sam video u prenosu meni je to ovako izgledalo...

DEXTER JACKSON- odlično izdanje kao i uvek...nema taj WOW faktor ali mu niko ne može osporiti da je sa pravom Mr. Olympia...po meni i ove godine treba da pobedi!

JAY CUTLER- spremniji nego ikad...bolji nego kad je i Colemana pobedio...verovatno najveće iznenađenje večeri...opet,po meni,to nije telo koje estetski zaslužuje da bude među prvima ali...mislim da ga sudije više favorizuju jer je ipak bio Mr.O i što se vratio ove godine drastično bolji...a znamo da sudije uvek nekog upoređuju sa time kakav je bio ranije...

PHIL HEATH- kada je stajao sam i izvodio obavezne poze,tog trenutka on je bio Mr. Olympia!!Napredovao je nešto u masi(mada njegova težina govori da je to mnogo više),još popravio leđa i neverovatno se spremio...kada je stao u vrstu sa ostalima,više nije bio baš toliko dominantan ali po meni i dalje treba da bude drugi...sudije su u poslednjim poređenjima ipak naslutile da ga vide na trećem mestu.

KAI GREEN- da ne kažem razočarenje jer je daleko od toga ali posle sve one buke oko njega,očekivalo se mnogo a dobilo nešto što očigledno ne može da pretenduje za titulu ove godine...što je poređenje odmicalo,forma mu se poboljšala ali mnogi kažu da je bio bolji na Arnoldu ove godine...

VICTOR MARTINEZ- ne znam šta da kažem sem solidan...kompletan,ima taj izgled koji je potreban za osvajanje titule ali opet problem sa formom i kao da u svojim mislima nije prisutan...verovatno je ubistvo njegove sestre ostavilo suviše traga na njemu i nije mogao 100% da se pripremi...

BRANCH WARREN - može mu se sve osporiti ali je definitivno najspremniji takmičar na takmičenju...fenomenalna forma...kao što komentatori rekoše,Toni Freeman,Wolf i ostali su mu svojim slabim izdanjem ostavili otvorena vrata da se ušeta među prvu šestoricu...

Najveće razočarenje -sigurno je Denis Wolf.Posle prvih poređenja nije ga bilo među dvanaest!!Nešto kasnije su ga više izvodili na uporedno ali na kraju,teško da će među prvih deset!Veći nego prošle godine ali promašena forma...
Najveće iznenađenje -Ronnie Rockel...kompletan,odlična forma,konačno su ga sudije primetile...na korak do 7 mesta...
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2009, 08:45:48 pre podne KOLUNDZIJA »

Spartak

  • Gost
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #8 poslato: Septembar 26, 2009, 08:57:15 pre podne »
Pošto su ovo prve slike koje su izbačene,možda se ne vidi najbolje kakav je ko bio ali po onome što sam video u prenosu meni je to ovako izgledalo...

DEXTER JACKSON- odlično izdanje kao i uvek...nema taj WOW faktor ali mu niko ne može osporiti da je sa pravom Mr. Olympia...po meni i ove godine treba da pobedi!

JAY CUTLER- spremniji nego ikad...bolji nego kad je i Colemana pobedio...verovatno najveće iznenađenje večeri...opet,po meni,to nije telo koje estetski zaslužuje da bude među prvima ali...mislim da ga sudije više favorizuju jer je ipak bio Mr.O i što se vratio ove godine drastično bolji...a znamo da sudije uvek nekog upoređuju sa time kakav je bio ranije...

PHIL HEATH- kada je stajao sam i izvodio obavezne poze,tog trenutka on je bio Mr. Olympia!!Napredovao je nešto u masi(mada njegova težina govori da je to mnogo više),još popravio leđa i neverovatno se spremio...kada je stao u vrstu sa ostalima,više nije bio baš toliko dominantan ali po meni i dalje treba da bude drugi...sudije su u poslednjim poređenjima ipak naslutile da ga vide na trećem mestu.

KAI GREEN- da ne kažem razočarenje jer je daleko od toga ali posle sve one buke oko njega,očekivalo se mnogo a dobilo nešto što očigledno ne može da pretenduje za titulu ove godine...što je poređenje odmicalo,forma mu se poboljšala ali mnogi kažu da je bio bolji na Arnoldu ove godine...

VICTOR MARTINEZ- ne znam šta da kažem sem solidan...kompletan,ima taj izgled koji je potreban za osvajanje titule ali opet problem sa formom i kao da u svojim mislima nije prisutan...verovatno je ubistvo njegove sestre ostavilo suviše traga na njemu i nije mogao 100% da se pripremi...

BRANCH WARREN - može mu se sve osporiti ali je definitivno najspremniji takmičar na takmičenju...fenomenalna forma...kao što komentatori rekoše,Toni Freeman,Wolf i ostali su mu svojim slabim izdanjem ostavili otvorena vrata da se ušeta među prvu šestoricu...

Najveće razočarenje -sigurno je Denis Wolf.Posle prvih poređenja nije ga bilo među dvanaest!!Nešto kasnije su ga više izvodili na uporedno ali na kraju,teško da će među prvih deset!Veći nego prošle godine ali promašena forma...
Najveće iznenađenje -Ronnie Rockel...kompletan,odlična forma,konačno su ga sudije primetile...na korak do 7 mesta...

Potpuno se slazem sa tobom. Ovako sam i ja vidio stvari. Wolf je bas razocarao, nikakva forma

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #9 poslato: Septembar 26, 2009, 09:10:06 pre podne »
Drago mi cuti za Warrena. :)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #10 poslato: Septembar 26, 2009, 09:16:18 pre podne »
...

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #11 poslato: Septembar 26, 2009, 09:17:33 pre podne »
...

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #12 poslato: Septembar 26, 2009, 09:19:59 pre podne »
Sta reci nakon ovog sjajnog Kolundzijinog komenta...
Sjajno vidjenje stanja na bini,sjajno argumentovano..
Secica Blade i dalje moze ostati na tronu sa onim sto je prikazao.
Poredeci ga sa takodje estetski prijatnim za oko Heathom ipak jos uvek
je Dex za dlaku,ali za dlaku ispred.
Jay zaista nikada bolji,fantasticna forma.
Victor na zalost sto rekoste-sve nedace su ipak morale ostaviti traga.
Branch deluje zaista kao najspremniji bilder na bini,neverovatan skroz.
Kai je ipak cini se prebrzo napredovao zadnjih godinu dana sa masom,
te je to neminovno moralo da se odrazi na GOOD SHAPE....

Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #13 poslato: Septembar 26, 2009, 09:21:28 pre podne »
Ali,mislim da ce ovu Mr.O dobiti Jay..

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: MR.OLYMPIA 2009 PREJUDGING
« Odgovor #14 poslato: Septembar 26, 2009, 10:34:30 pre podne »
Jay!!!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates