Mart 28, 2024, 07:48:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: Jay Cutler Mr.2009  (Pročitano 85260 puta)

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #15 poslato: Septembar 28, 2009, 07:21:23 posle podne »
cini mi se ko da je malo smanjio struk ?
iz kog ugla gledano ? :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2009, 07:21:51 posle podne »
cini mi se ko da je malo smanjio struk ?

smanjio je kilazu u odnosu na prethodne godine...mada izgleda veci sada kada je pogodio formu!

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #17 poslato: Septembar 28, 2009, 07:29:22 posle podne »
ja samo ne kontam...vamo ljudi pljuju katlera kako je kocka ovo ono...a vamo Kai all the way...barem da je Heath / Vic / Dex ali KAI...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #18 poslato: Septembar 28, 2009, 07:35:38 posle podne »
ja samo ne kontam...vamo ljudi pljuju katlera kako je kocka ovo ono...a vamo Kai all the way...barem da je Heath / Vic / Dex ali KAI...

Bas tako...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #19 poslato: Septembar 28, 2009, 07:42:46 posle podne »
kakve brutalne noge-strahota....jeste ruzan,ali jbg,velikim delom nije on kriv zbog toga......jadan je rodjen  "kutijast" :)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #20 poslato: Septembar 28, 2009, 07:58:19 posle podne »
ja samo ne kontam...vamo ljudi pljuju katlera kako je kocka ovo ono...a vamo Kai all the way...barem da je Heath / Vic / Dex ali KAI...
jos samo da kazes da su bili bolji te veceri od kai greena svi ti estetski bilderi pa da upotpunimo ugodjaj.aj malo logike da ubacimo,pobedjuje jay drugi branch znaci sudije su favorizovale friki izgled sa velikom masom i izuzetnom spremnoscu,a ko je toliko velik(ako ne i veci)i ko je toliko spreman i bar malo "estetskiji"o prve dvojce???kai naravno.ako se pobednik gledao po cemu se gledao onda je kai tu na vrhu.jay je mozdfa samo bio od njega spremniji za nijansu ali simetrija,estetika,oblici,pa cak i masa su na strani kai greena

http://www.youtube.com/watch?v=Par0P6QG-Wg&feature=channel
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #21 poslato: Septembar 28, 2009, 07:59:15 posle podne »
jay x-box buahaha kai razocarenje, ali tipujem na njega za  sledeci O. koliko god ne gotivio jay, iscepao covek nema sta, a branch je verujem nagradjen za trud i formu, sto po meni i jeste realno, covek ima najmanje potencijala od top 6-7 ali uvek max spreman.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #22 poslato: Septembar 28, 2009, 08:20:12 posle podne »
ja samo ne kontam...vamo ljudi pljuju katlera kako je kocka ovo ono...a vamo Kai all the way...barem da je Heath / Vic / Dex ali KAI...
jos samo da kazes da su bili bolji te veceri od kai greena svi ti estetski bilderi pa da upotpunimo ugodjaj.aj malo logike da ubacimo,pobedjuje jay drugi branch znaci sudije su favorizovale friki izgled sa velikom masom i izuzetnom spremnoscu,a ko je toliko velik(ako ne i veci)i ko je toliko spreman i bar malo "estetskiji"o prve dvojce???kai naravno.ako se pobednik gledao po cemu se gledao onda je kai tu na vrhu.jay je mozdfa samo bio od njega spremniji za nijansu ali simetrija,estetika,oblici,pa cak i masa su na strani kai greena

http://www.youtube.com/watch?v=Par0P6QG-Wg&feature=channel

bolji je pozer to stoji ! :)

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #23 poslato: Septembar 28, 2009, 08:46:27 posle podne »
cak mu se i ne razlikuju delovi tela ;)
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #24 poslato: Septembar 28, 2009, 10:32:08 posle podne »
kad se pojavi Evan moracu svoj glas da dam njemu :) em sto je odlican em sto kuva kao zmaj!
Bas tako!

Van mreže TERZO MIRSAD

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 250
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #25 poslato: Septembar 29, 2009, 03:49:31 pre podne »
moje misljenje Jay spreman do bola bolji nego ikad zasluzeno prvi ali mi je posebno drago za Brancha to je moj covjek uporan ko mazga i hard cor bb i jos drago mi je sto nije dex opet dobio jer se lose pokazo ko promotor bb jer je prepotentan i kai mi je odvratan jer je sklon pederizaciji i napokon dva bijelca navrhu toooooooooooooooooooooo

Spartak

  • Gost
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #26 poslato: Septembar 29, 2009, 04:00:15 pre podne »
ma kai nije zalsuzio ni medju prvih 6
d
ne lupetaj ! obrazlozi majstore zasto kad si strucnjak za takmicarski bodibilding ?

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #27 poslato: Septembar 29, 2009, 12:49:55 posle podne »
@spartak
ne vredi druze,videla raja da se slikao za onaj gay sajt pre ihaha godina i sad je on odvratan i sta ti ja znam...dovoljno je procitati post jednog sampiona kao sto je mirsad terzo i videti koje je on razloge naveo zasto ne dex ili kai....sve neki van-takmicarski razlozi,pa sta je ostalo za rekreativce.....
mogu samo reci da je ova olimpija pokazala da se ipka ne ide u pravcu u kom smo ocekivali i da je pijanista iz detroita bas razocaro sto se mene tice
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Spartak

  • Gost
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #28 poslato: Septembar 29, 2009, 03:36:33 posle podne »
@spartak
ne vredi druze,videla raja da se slikao za onaj gay sajt pre ihaha godina i sad je on odvratan i sta ti ja znam...dovoljno je procitati post jednog sampiona kao sto je mirsad terzo i videti koje je on razloge naveo zasto ne dex ili kai....sve neki van-takmicarski razlozi,pa sta je ostalo za rekreativce.....
mogu samo reci da je ova olimpija pokazala da se ipka ne ide u pravcu u kom smo ocekivali i da je pijanista iz detroita bas razocaro sto se mene tice
to prvo uopste nije gay site nego sajt za zene, isto ko kad bi one playboy zecice sto se slikavaju za playboy proglasio gay zato jer se slikavaju gole i turaju dildo , no dobro necu dalje da zalazim jer se od ove olimpije odjednom pojavila najezda strucnjaka rasista a to se vise nece tolerisat

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Jay Cutler Mr.2009
« Odgovor #29 poslato: Septembar 29, 2009, 05:12:02 posle podne »
ako neko pominje politicke motive za i protiv kai-ja onda ok i da diskutujemo..ali da ga 'estetski' diskreditujemo kao bildera, pa to vise govori o piscu teksta nego o kai-u..da je pogodio formu - NIJE a da je jedan od bildera sa najvecom perspektivom to nema sumnje. O tome mozemo do sutra..ali sta fali coveku u izgledu, bas me zanima ?? separacije i kompletnost, oblik..i to sve izgleda skladno iako ogromno, to bas ne poseduju svi top plejeri u full paketu. prica se za njegov struk, ali pogledajte malo bolje..pogotovo od pozadi, pa on i jedini ima 'normalne' glutse iako ima batake na kojima mu mogu zavide..ima on jos da radi, ali kad ubode formu-pa pa game over po mom misljenju.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD