Maj 29, 2024, 06:13:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Darko Kulic  (Pročitano 11393 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #15 poslato: Novembar 30, 2009, 11:57:08 pre podne »
Hvala na savetu  ;)
JBG, meni se noge uvek prve zamaste i uvek su bile u uzasnoj formi, sada su vec skroz bzv. sto se forme tice, ali sta je tu je, ceka se dijeta pa cemo videti sta se napakovalo za ovo vreme  :)
samo pametno sa djetom,dosta antikatabolika da imas,whey OBAVEZAN....nemoj se cepati na djeti ako nemas bcaa i gluta pojesces misice koje si pakovao svo ovo vreme;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #16 poslato: Novembar 30, 2009, 12:00:07 posle podne »
Znam ja kako cu, ne brini  ;) Prosli put sam se malo upropastio jer nisam znao sta i kako, sada je to potpuno druga prica jer sam citao ko blesav u vezi svega ovoga, pa zato sada minimalno gresim, ako gresim uopste  :) Hrana mi je trenutno u fullu, suplementacija o.k.  tako da cemo videti sta ce vreme da kaze  :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #17 poslato: Novembar 30, 2009, 12:07:47 posle podne »
Znam ja kako cu, ne brini  ;) Prosli put sam se malo upropastio jer nisam znao sta i kako, sada je to potpuno druga prica jer sam citao ko blesav u vezi svega ovoga, pa zato sada minimalno gresim, ako gresim uopste  :) Hrana mi je trenutno u fullu, suplementacija o.k.  tako da cemo videti sta ce vreme da kaze  :)
znas znas nisi uradio ni jednu djetu kako treba(tacnije jednu ali nije uspela)ne znas ti jos,posto ne znas sta tvom organizmu odgovara,na foruumu ima dosta djeta naravno i sve su odlicne;)ali nije svaka za svakoga;)tako da moras da probas barem 3 4 djete da bi znao sta ti valja,ja sam proslo leto promenuo 3 djete za 5 meseci i skinuo 20kg(slike imas)ali menjao sam zato sto je stalo skidanje,pa sam morao nesto da menjam itd
ne napad te nego hocu da kazem da jos ne znas sta tebi odgovara;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Слободан®

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #18 poslato: Novembar 30, 2009, 12:09:10 posle podne »
Skolski samo napred, ima kvalitetnog mesa ;)

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #19 poslato: Novembar 30, 2009, 12:17:48 posle podne »
Ma i ja sam u toj jednoj dijeti promenio nekoliko  ;D Razumem te sta hoces da mi kazes, i to je tako... Ja sam hteo da kazem da sada mnogo pametnije pristupam svemu, jer sam u pocetku jako puno gresio iako sam imao odlicne savetodavce, nisam ih poslusao u potpunosti... Ja sam bio skinuo 12 kila za 3 meseca ali sam ga preterao i otislo je i malo vise misica nego sto treba...

Pozz i za tebe skolski!  :)

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #20 poslato: Jul 01, 2010, 04:20:09 posle podne »
Update...


Van mreže Polomac

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.861
  • http://miskopolomac.blogspot.com/
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #21 poslato: Jul 01, 2010, 04:32:58 posle podne »
Bravo Darko...sve pohvale,odlicno to izgleda.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #22 poslato: Jul 01, 2010, 04:34:34 posle podne »
Izgubi si masti dosta, dobro je.

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #23 poslato: Jul 01, 2010, 05:36:11 posle podne »
Pozdrav drug ;)

odlicno je ovo, rekao bi da si i butine  popravio, bf si znatno spustio.  Al kada krenes na masu opet, posveti malo vise paznje ledjima i rukama.

svaka cast.. samo nastavi ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #24 poslato: Jul 01, 2010, 05:46:36 posle podne »
Ne krecem ja vise ni na kakve mase, nema poente... Od sada se samo radi na cistom misicu, kao i na popravljanju forme

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #25 poslato: Jul 01, 2010, 05:50:43 posle podne »
Pa sta znaci raditi na cistom misicu... ?
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #26 poslato: Jul 01, 2010, 06:09:24 posle podne »
To znaci POTPUNO drugaciji pristup treningu i ishrani nego raditi "masu"...

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #27 poslato: Jul 01, 2010, 07:14:22 posle podne »
pa ako ces teziti tome da povecas misicnu masu onda je to ipak rad na masi...pa nisam ni rekao kada krenes na masu sala.

jedino ako ces ti odrzavati to..nema trece ;)
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #28 poslato: Jul 01, 2010, 07:31:00 posle podne »
Ima i trece... Moze tezina da ostane ista, a da ja prilicno popravim bf%  ;D
A sve te "mase" se uglavnom svode na bespotrebno nabacivanje viska i posle toga ubijanje od dijetisanja da bi se koliko toliko misica sacuvalo, a uglavnom vecina tih misica ode... Ono sto cu ja da radim u buducnosti je da uvek budem u formi i da polako i postepeno nabacujem kvalitet i popravljam formu istovremeno  ;)

Van mreže Vendetha

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 729
Odg: Darko Kulic
« Odgovor #29 poslato: Jul 01, 2010, 07:44:12 posle podne »
ebem li te...i to je opet rad na masi :) ...nisam ti ni ja druze rekao ono ''kada krenes na masu'' da se ubijas i nakupljas salo...kako god da radio na povecanju misicne mase,..moj je savjet bio da se posvetis malo ledjima i rukama, ...a siguran sam da ces ti i imati uspjeha u tome sto planiras, malo sporije ali ici ce ;) pozz
"Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto