April 28, 2024, 10:20:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Steroid FAQ za pocetnike  (Pročitano 295472 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #150 poslato: April 21, 2015, 01:28:30 posle podne »
Nema sanse da ostane u mesu, uzmi jednom pa je iskrivi i vidjeces i sam...ja sam je skroz izoblicio i nije pukla...

Van mreže GHG

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 354
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #151 poslato: April 21, 2015, 02:25:56 posle podne »
Nema sanse da ostane u mesu, uzmi jednom pa je iskrivi i vidjeces i sam...ja sam je skroz izoblicio i nije pukla...
Hvala Tenssa, pao mi je kamen sa srca. Stalno sam se tripovao da se to moze vrlo lako dogoditi, posto sam od juce u ovome. :)

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #152 poslato: April 24, 2015, 11:03:53 pre podne »
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #153 poslato: April 24, 2015, 11:08:50 pre podne »
Super.

Van mreže david89

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #154 poslato: Avgust 20, 2015, 05:26:37 posle podne »
Potrebna mi je vasa pomoc, tj savet. Imam 26 godina, 173cm i 72kg, vezbam aktivno nekih 5,6 godina. Pre mesec ipo  dana sam polomio vilicu i kako nisam mogao da treniram niti jedem normalno smrsao sam 10ak kila. Sada bih hteo da povratim kilazu ali kontam da mi kroz redovnu suplementaciju (proteini i ostalo) treba barem 3,4 meseca, ako ne i vise i puuuno, puuuno para, a toga nemam bas :). Pa sam se raspitivao o steroidima, nisu ni on jeftini ali za ono sto ja zelim, a to je nekih 10ak kila za mesec ipo, dva, mislim da mi je isplativije i efikasnije, mada nije sve u tome. Znaci, interesuje me neki kraci ciklus od 6 do 10, 12 nedelja. Koja kombinacija bi mi najvise odgovarala, da li i sta bi pio u toku ciklusa protiv nezeljenih efekata, i sta bi i da li bi pio nesto nakon ciklusa za oporavak. Puno sam citao o ovome po raaaaznim forumima, ima raznoraznih strucnjaka i misljenja, i tooooliko su podeljeni da ja sto vise citam to sam vise zbunjeniji. I uzimao bi oralno, ne bih se bockao...hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #155 poslato: Avgust 20, 2015, 07:14:05 posle podne »
Posto si dosao ubedljivo na najblji forum,gde se niko NE KRIJE iza cudnovatih nickova i ostalih cudesa,vec smo tu sa punim imenom i prezimenom ili sa nickom ali dobro znanim likom :D

evo

Citat
a to je nekih 10ak kila za mesec ipo, dva,

imas 26 god i moc racionalnog razmisljnja
ajde razmisli da li je ovo moguce
bez da ulazimo u pricu oko toga da li je moguce da jedna tbl od 10ak mg ili vise moze da donese 1 kg  itd itd itd?

Van mreže Petar_Lud

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #156 poslato: Avgust 20, 2015, 08:07:29 posle podne »
Nece da daje pare za suplemente i hranu kako kaze,al hoce da ih da za hemiju :D hemija bez da potrosis dosta para na hranu i suplemente ti nece nista dat,tolko i ja znam  ;D

Van mreže Janjic

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #157 poslato: Septembar 18, 2015, 03:15:35 posle podne »
Pozdrav, postavio bih pitanje u vezi nolvadexa. Nasao sam negde na forumu da se uzima u toku ciklusa da bi sprecili ginekomastiju, onda ce nam 20mg ED biti sasvim dovoljno. Sta znaci to ED? Isto tako sam naisao na termin EoD pa ako vam nije problem da mi kazete sta ta dva termina znace?

Van mreže eXe

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.115
    • eXe Gym - Novi Sad
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #158 poslato: Septembar 18, 2015, 03:48:21 posle podne »
ed every day iliti svaki dan
eod every other day iliti svaki drugi dan

ne treba ti nolva u toku ciklusa sem ako osetis simptome ginekomastije
eXe GYM
Vase Stajica 27, Novi Sad

eXe GYM - YOUTUBE



Personalni treninzi
https://www.facebook.com/exegym

Van mreže Janjic

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #159 poslato: Septembar 18, 2015, 07:08:58 posle podne »
Hvala. Isto bih imao pitanje sto se tice injekcija i oralnih. Da li je bitno vreme kada se uzimaju injekcije a kada oralno? Negde sam procitao da se oralno (dianabol) uglavnom uzima uz hranu dok za injekcije nisam nasao nista (moguce da je nebitno).

Van mreže Mile2

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #160 poslato: Oktobar 21, 2015, 04:16:25 pre podne »
Za injekcije je nebitno kad u toku dana osim ako je suspenzija. Metan, vise mi se svidja kad celu dozu 1h pred trening popijem, a probao sam i da delim kroz dan. Anadrol mi je uvek bilo glupo lomiti seckati pa pred trening uzmes.

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #161 poslato: Januar 06, 2016, 10:55:14 posle podne »
neznam gdje pitati, ajde tu cu.

molim iskusnije,ako se moze napisati koje se sve pretrage preporucuju odraditi prije pocetka sljedeće kure?


Van mreže @nTr@x4Fun

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
  • Only managed persistent !!!
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #162 poslato: Januar 07, 2016, 03:44:34 pre podne »
kompletna ksl,hdl,ldl,testosteron free,ukupan,estrogen,ako su bili i nandrolon lekovi onda protgesteron isto,ako je bilo hormona stitne onda t3,t4,tsh,LH,LSH i FSH.
MSm da je to to.AKo sam nesto zaboravio dodajte :D
Be patient,results will come !!!

Van mreže korisnik125

  • Član
  • *
  • Poruke: 15
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #163 poslato: Januar 07, 2016, 02:48:38 posle podne »
uradio ciklus sa turinabolom,ocito je bio fake,sta sam pio samo bog zna,logicno dobio sam karinu umjesto mase,nego me zanima dal da uzimam sad kakve tablete za zastitu nakon ciklusa i kada mogu zapoceti novi ciklus (nakon koliko mjeseci)
kontam da ne trebam ni uzimati nista jer je bio fake vjerovatno,opet s druge strane i bilo je djelovanja i nekih promjena,ali ne u dobijanju misicne mase nego vise psihickih promjena,malo vecih psihickih promjena
i jos kad vec pricam o tome,ako naletite na bioniche pharm t-bol radije bacite nego da zapocnete bilo kakav ciklus,ko proba skontat ce i sam,ne znam o cemu se radi ali ima jaka djelovanja na psihu

Van mreže klaun8

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 164
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #164 poslato: Januar 07, 2016, 10:05:39 posle podne »
kompletna ksl,hdl,ldl,testosteron free,ukupan,estrogen,ako su bili i nandrolon lekovi onda protgesteron isto,ako je bilo hormona stitne onda t3,t4,tsh,LH,LSH i FSH.
MSm da je to to.AKo sam nesto zaboravio dodajte :D

tnx,uvijek sam radio samo obican nalaz..i onda su znali biti povesni leukociti..i kad bi ponovno uradio nakon mjesec dana,poslje pct..sve bilo oke..sad cu trazit ovo sve.pa da vidim. :)

tnx