April 20, 2024, 07:21:55 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Steroid FAQ za pocetnike  (Pročitano 294774 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #45 poslato: Januar 22, 2013, 11:36:55 pre podne »
Citat
informisani smo dobro..

Citat
i zajednicki prijatelj koji je dugo godina u ovom sportu nas je tako savetovao

ok

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #46 poslato: Januar 22, 2013, 02:26:45 posle podne »
Znas kako, daje nam po dve ampule testa u desni guz  :) ortak nema nikakvih problema, a ja otok...
a sto ti nedaje u lijevi guz??..jedna ampula u jedan guz a kroz 3 dana u drugi guz.....

Van mreže zmajevi

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #47 poslato: Januar 22, 2013, 03:57:10 posle podne »
Znas kako, daje nam po dve ampule testa u desni guz  :) ortak nema nikakvih problema, a ja otok...
a sto ti nedaje u lijevi guz??..jedna ampula u jedan guz a kroz 3 dana u drugi guz.....

Ne znam druže  ;D....krenuli smo ovako, međutim kod mene su se javili problemi, zato sam se i javio ovde, kako bih probao da ih nekako zaobiđem.....
Probaću u razmaku od 3-4 dana, da primim po jednu ampulu, pa da vidim kakvi će rayultati biti i obavestiću vas ovde....

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #48 poslato: Januar 22, 2013, 04:03:50 posle podne »
maži hepatrombin gel ako krene da ti otiče


ali uzimati hemiju na taj nacin ,a da se pre toga nisi ni malo edukovao o tome-i nije bas pametna opcija.

Peđa, jel mi veruješ da me neki dan pita momak u teretani (trenutno je negde 8-9. nedelja na solo depou) - "jel ovo što ja uzimam deka ili depo?"
Dečko je apsolutno nezainteresovan za bilo šta, uzeo bi nešto što će da ga "odradi", i pored toga ga apsolutno ništa ne zanima, ne zna ni šta je estrogen... a ako ga pukne neka nuspojava, biće panike... što je zanimljivo, momak je stvarno jako dobar potencijal za powerlifting, i uz malo zainteresovanosti oko treninga, tehnika, i hemije, garantujem da u kategoriji do 100 kg. ne bi imao konkurenciju... ali šta vredi, dam mu da čita, objašnjavam mu, i onda dođe sa ovakvim pitanjem... šteta...
« Poslednja izmena: Januar 22, 2013, 04:06:30 posle podne filip85 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #49 poslato: Januar 22, 2013, 04:17:37 posle podne »
neznam filipe sta bih rekao za to
majke mi..

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #50 poslato: Januar 22, 2013, 05:17:43 posle podne »
Jel moguce to ljudi?
Men sana in corpore sano !

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #51 poslato: Januar 22, 2013, 09:54:20 posle podne »
Znas kako, daje nam po dve ampule testa u desni guz  :) ortak nema nikakvih problema, a ja otok...
a sto ti nedaje u lijevi guz??..jedna ampula u jedan guz a kroz 3 dana u drugi guz.....

Ne znam druže  ;D....krenuli smo ovako, međutim kod mene su se javili problemi, zato sam se i javio ovde, kako bih probao da ih nekako zaobiđem.....
Probaću u razmaku od 3-4 dana, da primim po jednu ampulu, pa da vidim kakvi će rayultati biti i obavestiću vas ovde....
kad te boli od jednog shoota desni guz i ako nastavis davati u isti sve vise i vise ce da te boli...promjeni mjesto uboda tj nek ti daje u lijevi guz ...jednom u lijevi jednom u desni nevidim razlog zasto ti nedaje u lijevi guz??

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #52 poslato: Januar 22, 2013, 10:41:07 posle podne »
Znam slucaj kada je lik otisao u apoteku i trazio galenikin depo , ubrizgao par ampula i sve full ... Medjutim posle nekoliko dana noga mu se nadula haos , i tek onda lik provali da je uzeo PROGESTERON DEPO  :o ! Mozak , nije ni pogledao kutiju ! E sta je posle bilo ne znam :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #53 poslato: Januar 22, 2013, 11:15:22 posle podne »
ja se izvinjavam ako ovime ulazim u off, ali htela sam da pročitam malo o depou, da vidim šta je to, i pošto mi je google na nemačkom izašlo mi je brdo sajtova nemačkih koji prodaju galenikin.. haha, i naša farmacija da bude negde hit :D (apropo onoga kad ovde počnu da se hvale kako imaju neki nemački lek)
suck it up, buttercup

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #54 poslato: Januar 22, 2013, 11:37:18 posle podne »
Pogledaj tek u US tek koliko je na ceni. i nemoj da te zanima to!

Van mreže Milenadiao

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.348
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #55 poslato: Januar 22, 2013, 11:43:42 posle podne »
daleko od toga da me zanima da koristim, ali hoću da znam šta je, jer me je Peđa jednom ispravio kad sam pogrešno koristila termin "hemija", pa da ne ispadam više glupa u društvu ;)
suck it up, buttercup

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #56 poslato: Januar 22, 2013, 11:51:02 posle podne »
Ukucaj testosteron i ispasce ti svasta za citanje.

Van mreže zmajevi

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #57 poslato: Januar 23, 2013, 10:10:06 pre podne »
Znas kako, daje nam po dve ampule testa u desni guz  :) ortak nema nikakvih problema, a ja otok...
a sto ti nedaje u lijevi guz??..jedna ampula u jedan guz a kroz 3 dana u drugi guz.....

Ne znam druže  ;D....krenuli smo ovako, međutim kod mene su se javili problemi, zato sam se i javio ovde, kako bih probao da ih nekako zaobiđem.....
Probaću u razmaku od 3-4 dana, da primim po jednu ampulu, pa da vidim kakvi će rayultati biti i obavestiću vas ovde....
kad te boli od jednog shoota desni guz i ako nastavis davati u isti sve vise i vise ce da te boli...promjeni mjesto uboda tj nek ti daje u lijevi guz ...jednom u lijevi jednom u desni nevidim razlog zasto ti nedaje u lijevi guz??

Definitivno cu ovih dana kada budem primao sledecu dozu tako i uraditi......videcemo kako ce ici

Hvala ljudi na savetu !

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #58 poslato: Januar 23, 2013, 10:11:48 pre podne »
Znam slucaj kada je lik otisao u apoteku i trazio galenikin depo , ubrizgao par ampula i sve full ... Medjutim posle nekoliko dana noga mu se nadula haos , i tek onda lik provali da je uzeo PROGESTERON DEPO  :o ! Mozak , nije ni pogledao kutiju ! E sta je posle bilo ne znam :D

Xaxaxaxa to za PROGESTERON DEPO mi je poznato, loše čuje apotekarka i "malo" te zezne :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #59 poslato: Januar 24, 2013, 08:21:07 pre podne »


Xaxaxaxa to za PROGESTERON DEPO mi je poznato, loše čuje apotekarka i "malo" te zezne :)

Ma ajde kad te apotekarka zezne nego sto budala ne gleda sta je uzeo :D . A i ko sve danas radi po apotekama to je tek slucaj , o tome necemo :D
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !