April 19, 2024, 03:40:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Steroid FAQ za pocetnike  (Pročitano 294577 puta)

Van mreže milan0507

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 873
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #60 poslato: Januar 24, 2013, 06:06:53 posle podne »
Rade ljudi koji su zavrsili jedan od najtezih fakulteta, koji su mnogo ucili i to komplikovane stvari. Verovatno samo dobro nije cula.A ko sve kupuje steroide to je za plakanje vise.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #61 poslato: Januar 24, 2013, 09:10:53 posle podne »
Da li ima nekih onlajn knjiga, clanaka, tekstova o aas gde se totalni pocetnik moze informisati o uzimanju, delovanju, dobrim i losim stranama steroida?
Znam da ovde ima dosta korisnika istih, i da su saveti steceni kroz iskustvo najbolji.
Ali bi takodje hteo da se informisem o svemu sto vec ima napisano, a onda da postavljam pitanja.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #62 poslato: Januar 24, 2013, 09:22:08 posle podne »
Kod svih kniga uglavnom gledaj samo opise proizvoda. Delove o gotovim kurama i pct, zaobidji.

Neke od anabolics 2009, chemical muscle enhacement, steroids handbook itd. Uglavnom dosta za pocetak.

Dorucak sampiona moze da ti pomogne u prvu ruku, ali je knjiga sad vec dosta matora, i ima jako puno nebuloza.
« Poslednja izmena: Januar 24, 2013, 09:26:47 posle podne BUKAS »

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #63 poslato: Januar 24, 2013, 10:50:38 posle podne »
Kod svih kniga uglavnom gledaj samo opise proizvoda. Delove o gotovim kurama i pct, zaobidji.

Neke od anabolics 2009, chemical muscle enhacement, steroids handbook itd. Uglavnom dosta za pocetak.

Dorucak sampiona moze da ti pomogne u prvu ruku, ali je knjiga sad vec dosta matora, i ima jako puno nebuloza.

Hvala. :)

Van mreže Serbian Beast

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 574
  • Battle Tested !
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #64 poslato: Januar 25, 2013, 12:13:09 pre podne »
Rade ljudi koji su zavrsili jedan od najtezih fakulteta, koji su mnogo ucili i to komplikovane stvari. Verovatno samo dobro nije cula.A ko sve kupuje steroide to je za plakanje vise.

Dobro znam kroz sta su prosli i zavrsili , skoro cela porodica mi je u medicini i farmaciji . u Apotekama uglavnom rade kvalifikovani ljudi ali bogami ima i onih koji nisu za to . . . Ali licno sam imao slucajeva kada nisam mogao da verujem sta pricaju i ubedjuju me suprotno za neke najobicnije lekove ili dodatke ishrani :P .

A to za AAS se u potpunosti slazem !!!
POWERLIFTING BECAUSE FUCK YOU !

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #65 poslato: Januar 31, 2013, 09:47:41 posle podne »
ja se izvinjavam ako ovime ulazim u off, ali htela sam da pročitam malo o depou, da vidim šta je to, i pošto mi je google na nemačkom izašlo mi je brdo sajtova nemačkih koji prodaju galenikin.. haha, i naša farmacija da bude negde hit :D (apropo onoga kad ovde počnu da se hvale kako imaju neki nemački lek)
Galenika,nasa majka... :)   pa naravno da je na ceni kad je dobar,nema falsha i cena mu je extra povoljna ..jedna od retkih jeftinih stvari a da nije sranje
kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže zmajevi

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #66 poslato: Februar 01, 2013, 11:31:38 pre podne »
Obećao sam da ću javiti kada budem probao promenu i evo rezultata :

* otoka i dalje ima - ali dosta dosta manje
* vadio krvnu sliku zbog nekih svojih potreba - povisena sedimentacija

neka ideja ? ili sam ja neki fenomen ?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #67 poslato: Februar 01, 2013, 11:37:54 pre podne »
Koliko povisena?
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže zmajevi

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #68 poslato: Februar 01, 2013, 11:42:22 pre podne »
Poprilicno.....47, madam malo me je I grip smlatio ali sam ga brzo prelezao. Drzalo me par dana.
Tako da mi je povisena I od njega, ali se pitam, da li postoji mogucnost da je malo skocila I zbog testa ?
Tj zbog otoka ? jer i on je neka vrsta upale, a koliko sam googlao povisena sedimentacija se javlja kada imas neku upalu u organizmu....
« Poslednja izmena: Februar 01, 2013, 11:54:58 pre podne zmajevi »

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #69 poslato: Februar 01, 2013, 02:47:40 posle podne »
napisao sam ti na prethodnoj strani da namažeš hepatrombin gel... ja sam od prve injekcije imao kuglu na dupetu, nisam mogao da sedim, hodam, da prebacim jednu nogu preko druge 2-3 dana... mazao flogocid, ništa... Velja mi rekao da probam hepatrombin, za dan sam bio ko nov... znam da je još nekima isti slučaj bio u početku... ne znam što si iskulirao odgovor, sad radi kako ti volja...

Van mreže zmajevi

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #70 poslato: Februar 01, 2013, 03:41:36 posle podne »
napisao sam ti na prethodnoj strani da namažeš hepatrombin gel... ja sam od prve injekcije imao kuglu na dupetu, nisam mogao da sedim, hodam, da prebacim jednu nogu preko druge 2-3 dana... mazao flogocid, ništa... Velja mi rekao da probam hepatrombin, za dan sam bio ko nov... znam da je još nekima isti slučaj bio u početku... ne znam što si iskulirao odgovor, sad radi kako ti volja...

Zaboravio sam da ti odgovorim, nema ljutnje. Mazao sam Hepathrombin 50 000 2-3 puta dnevno kao sto preporucuj ali nije bas da mi je spao otok..... Manji je svakako ali nije da ga nema.... Inace mazem i dalje sa njim...

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #71 poslato: April 08, 2013, 07:40:32 pre podne »
Nisam znao u koju temu, pa ću ovde. Istorija dopinga u biciklizmu
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_doping_cases_in_cycling
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže djnemanjah

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #72 poslato: Maj 09, 2013, 05:58:58 posle podne »
E ljudi da ne bih dzabe otvarao novu temu, pitanje cu postaviti ovde.

Hocu da odem u laboratoriju i da izmerim nivo testosteron i ostale rezultate, Sad kako da im kazem da uz standardne rezultate mi dodaju testosteron i ostale koji su vezan za hormon?

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #73 poslato: Maj 09, 2013, 06:14:54 posle podne »
Pa nema sta da im kazes, videce se sve na rezultatima.

Van mreže 1234509876

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 259
Odg: Steroid FAQ za pocetnike
« Odgovor #74 poslato: Maj 29, 2013, 01:35:28 pre podne »