April 19, 2024, 03:50:44 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Trazili ste definiciju  (Pročitano 13484 puta)

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #45 poslato: Jun 08, 2006, 08:03:52 posle podne »
Citat: mrki
OVO BI TREBALO DA BUDE SVAKOME OPOMENA DA ONA STARA "KAD SE HOĆE-SVE SE MOŽE" JOŠ UVEK VAŽI!SVAKA ČAST LJUDINO,ŠTO SE TIČE MENE TI SI OVDE BIO NO.1
Pravo da ti kazem u pravu si volja je jedno mocna stvar kod coveka kada nesto naumi.Imao sam jaku volju i neverovatnu disciplinu da istrajem ali verujte mi tu nije kraj...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #46 poslato: Jun 09, 2006, 11:30:48 pre podne »
ZANIMA ME KOI TI JE FAKTOR NAJVIŠE POMOGAO PORED DIJETE KOJA JE VEROVATNO BILA OKRUTNA.I JA SAM U POSLEDNJIH 10 NEDELJA SKINUO DOSTA ALI MI JE ONIH POSLEDNJIH NEKOLIKO SANTIMETARA U STRUKU NEKAKO NAJTEŽE ODLAZE!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže Daywalker

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #47 poslato: Jun 10, 2006, 06:44:37 pre podne »
Citat: mrki
ZANIMA ME KOI TI JE FAKTOR NAJVIŠE POMOGAO PORED DIJETE KOJA JE VEROVATNO BILA OKRUTNA.I JA SAM U POSLEDNJIH 10 NEDELJA SKINUO DOSTA ALI MI JE ONIH POSLEDNJIH NEKOLIKO SANTIMETARA U STRUKU NEKAKO NAJTEŽE ODLAZE!
Odacu ti tajnu -plasticna folija- sa njom sam se obmotavao oko struka svaki trening i masti odlaze brzoo

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #48 poslato: Jun 10, 2006, 08:19:50 posle podne »
Citat: Daywalker
Odacu ti tajnu -plasticna folija- sa njom sam se obmotavao oko struka svaki trening i masti odlaze brzoo


E to je u pitanju !  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #49 poslato: Jun 10, 2006, 10:45:07 posle podne »
Citat: Kekka
Citat: Daywalker
Odacu ti tajnu -plasticna folija- sa njom sam se obmotavao oko struka svaki trening i masti odlaze brzoo


E to je u pitanju !  :lol:  :lol:  :lol:

Zvuci smesno, ali folija je odigrala znacajnu ulogu... Sad pola muskih u teretani seta foliju na treningu. Ne mozemo da pobacamo svu foliju, a i nestasica je u kraju...
Per aspera, ad astra...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #50 poslato: Jun 10, 2006, 11:03:14 posle podne »
Jel ja tebe znam ?
Dadap?
Vidim da znash DAYWALKERA..   a znam ga i ja, sto nije neko zadovoljstvo, moram priznati..   ali mozda sam i tebe upoznao negde..  pored njega..

Van mreže dadap

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #51 poslato: Jun 11, 2006, 03:30:03 pre podne »
Citat: Kekka
Jel ja tebe znam ?
Dadap?
Vidim da znash DAYWALKERA..   a znam ga i ja, sto nije neko zadovoljstvo, moram priznati..   ali mozda sam i tebe upoznao negde..  pored njega..

Znas me, upoznali smo se u Valjevu.
Per aspera, ad astra...

Van mreže Kekka

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 973
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #52 poslato: Jun 11, 2006, 05:01:24 pre podne »
Ok.Sada znam ko si  :)

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #53 poslato: Jun 14, 2006, 11:58:44 pre podne »
Mogu vam reći da je zeleni čaj jako dobra stvar u skidanju viška!Popiješ po šolju pre svakog obroka i razlika se primećuje posle nekoliko dana.Dobar je za za stomačne gasove koji znaju da muče posle uzimanja nekog jeftinijeg koncetrata.Jedina stvar koju  ne treba raditi  a to je da ga pijete pre trening jer može da vas lako uspava.Zeleni čaj služi za umirenje nerava i mišića!
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže mrki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 816
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #54 poslato: Jun 14, 2006, 12:03:59 posle podne »
I još nešto-u 100g pivskog kvasca ima 52,7g proteina i 3,2gmasti a ostalo su uglj.h...
mnooooogo vitamina B,mnooogo cinka,gvožđa, itd...
preporučena doza je 30g na dan
P.S.-IMA JAKO ODBOJAN UKUS I MIRIS
PAMETAN ČOVEK UČI I ZABORAVLJA,INTELIGENTAN SE PODSEĆA A GLUP ZNA SVE...

Van mreže BladesEyeZ

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 54
Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #55 poslato: Jun 14, 2006, 01:59:57 posle podne »
[/quote]Odacu ti tajnu -plasticna folija- sa njom sam se obmotavao oko struka svaki trening i masti odlaze brzoo[/quote] ajde ako ti nije tesko .da napises nesto vise o svojoj transformaciji ...npr od pocetka poceo sam sa toliko treninga nedeljno ...ishrana.......posto cenim da ima ljudi koji imaju motivaciju ali zele da znaju kako da ispravno krenu ...pozdrav i ne mogu da verujem da si ono ranije ti na slikama ...stvarno neverovatno i svaka cast za postignute uspehe samo napred

Jetion

  • Gost
Odg: Re: Trazili ste definiciju
« Odgovor #56 poslato: Septembar 30, 2006, 09:02:53 posle podne »
![/quote]Odacu ti tajnu -plasticna folija- sa njom sam se obmotavao oko struka svaki trening i masti odlaze brzoo
[/quote]

da ali ako se pazi prehrana,ja korisitm foliju 3 tjedna i extra sam zadovoljan sa stomakom