April 20, 2024, 06:14:39 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione  (Pročitano 7304 puta)

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« poslato: Maj 31, 2006, 08:29:05 pre podne »
Pozdrav svima
sto mislite o ovom proizvodu naziva EXTREM MASS BUILDER a sastav je sledeci po jednoj kapsuli :
4-Androstendione 300 mg
L-A-Lysophospattidylcholine 180 mg
Fenugreek (Trigonella foenum graecum) 300 mg
DL 6,8 Thiotic Acid 90 mg
Piperline 15 mg

Hvala

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2006, 10:14:27 pre podne »
smece

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #2 poslato: Maj 31, 2006, 10:29:33 pre podne »
Prohormoni su SMECE!!!Sporedni efekti slicni kao kod AAS a dobitak skoro nikakav.Prohormon bi trebalo da se pomocu odredjenih enzima u telu konvertuje u testosteron,to zvuci extra,samo sto jako mali broj ljudi ima te i te enzime u bas toj i toj meri da bi se proces izvrsio kako treba.U vecini slucajeva dodje do konverzije u estrogen :evil:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2006, 12:00:59 posle podne »
slazem se da su prohormoni smece, vec ako mislis manipulirati svojim endokrinim sistemom radije uzmi prave steroide cije je djelovanje apsolutno dokazano, prohormoni su za mene takodje vrsta steroida, ako vec riskiras bolje ti je onda ici na sigurno u smislu dobitaka.
pozdrav
pain is the name of the game

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2006, 02:00:18 posle podne »
Pozdrav svima
nezelim ovim sto cu napisati omalovazavati ili anulirati trud pojedinaca ovdje da se nama neznalicama objasne i pokazu odredjene stvari ali jedna stvar mi jako smeta a to je kada se na neki post jednostavno odgovori sa "SMEĆE"
Ako je smeće onda obrazlozi zasto je smeće neke studije neka istrazivanja nešto a ne samo napisati smece.Misljenja sam da mnoge stvari nerade kod nekoga a kod drugoga mozda da dakle nismo svi isti.
Jos jednom hvala pojedincima na volji i trudu da nam pomognu.

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #5 poslato: Maj 31, 2006, 03:10:13 posle podne »
Pozdrav
nije bilo upućeno sam tebi nego uopćeno,jos jednom ja cijenim i postujem trud svih onih koji na ovom forumu  nama pocetnicima pomazu!I pogriješio si,nisam ga kupio niti namjeravam uskoro.
Ja uopće nisam imao namjeru nikoga ničemu učiti jer nisam na tom nivou.
Nezelim cuti odgovor koji meni odgovara vec argumentirani odgovor.
Pozdrav

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2006, 05:09:00 posle podne »
nadam se da si ga dobio..

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2006, 05:22:07 posle podne »
pa ako ti pedja kaze da je smece to je vec argumentirano s tim sto covjek zna i ima rezultate ako ti to nije dovoljno pokusat cu ti ja u kratkim crtama argumentirati: -aromatizacija u estrogen (do sad prijavljeno ne tako mali broj ginekomastije) -mnogo nepoznanica kao npr. vrijeme ciscenja, nuspojava kod dugotrajne upotrebe, aromatizacija, velika nepoznanica su prohormoni i nisu dovoljno istrazeni.

Znaci ako vec mislis te nuspojave trpiti za minimalne dobitke to je tvoja odluka ali ja na tvom mjestu a mislim i da tako vecina razmislja ako vec mislim riskirati riskirat cu sa steroidima cije su nuspojave slicne a ipak idem sigurno u vezi dobitaka.

kratko: prohormoni = velik rizik mali dobitci
            steroidi = veliki rizik veliki dobitci
pa sad ti skuzi sam ili treba jos nesto? :)
pain is the name of the game

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #8 poslato: Maj 31, 2006, 09:45:48 posle podne »
Mozda cu vas sa ovim malo udaviti ali koga interesuje citace :roll:

Prohormoni su substance koje se enzimatski konvertiraju u anbolicke hormone u tijelu. Kad se unesu u tijelo oni se razlazu u jetri i konvertuju u zeljeni hormon testosteron,nandrolon boldenon uz pomoc nekih enzima.
Zvuci super zar ne!!!

Nazalost prohormoni su samo djelimicno aktivni kroz tu konverziju u neki od hormona.
To znaci da samo mali procenat (0,08 do 30%) od kolicine koja je koristena biva konvertovano u sam hormon (testosteron,nandrolon boldenon).

Mislite da je rijesenje u uzimanju desetorostrukih doza?
Enzimi koji konvertuju prohormone u hormone veoma brzo bivaju zasiceni i konverzija se zaustavlja bez obzira koliko vi trpali prohormona u sebe.Jetra prohormone identifikuje kao otrov (toxin) kao i sve substance koje tijelo inace neabsorbira nego ih samo pravi od drugih tvari.

Vecina prohormona se absorbira samo 4-6% u tijelu sa izuzetkom 1AD (14%) i 1,4-andro(45%),a i ova dva su daleko od rezultata koji daju steroidi.
No na kraju prodje nesto od tih prohormona i sta dobijemo?!?
Samo tipicne nuspojave steroida (akne, gubitak kose, ginekomastija, uvecanje prostate) koje navode ljude na pomisao da ima nesto u tim prohormonima.
Nazalost ima ali samo estrogena sto su takodjer pokazale mnoge studije koje tesko mogu ugledati svijetlo dana (sto li!?!).Neke od gore navedenih stvari mozete naci i na stranicama samih proizvodaca prohormona.

Ukratko moje misljenje ja da su prohormoni samo reklamni trikovi i pokusaj da se pokupe pare od neukih ljudi tipovima reklama povecanje testosterona za 4000% kako se nabildati za10 minuta,fuzijski trening za noge, EXTREM MASS BUILDER i sl.shitovi.
Drzite se provjerenih stvari glutamina kreatina,whey proteina i sl.

A sad konkretno osnovni sastav extreme mass bildera.Ako i ima dobrih prohormona od kojih i dobijes koji miligram  testa vise ovaj to nije.Ovo je definitifno smeceee. :twisted:
Izvinite ali mrsko mi je prevoditi ako ima pitanja izvolite.
Ovdje sam samo stavio zakljucke studija.
4 androstenedione   
A randomized controlled human trial with 20 young men examined the effects over time of
4-androstenedione’s ability to influence hormone levels and muscle development. A 300 mg daily dose was consumed while undergoing resistance training for eight weeks. Compared to baseline values, serum testosterone was not affected, but estradiol and estrone levels were higher after two, five, and eight weeks. Muscle strength and lean body mass were no better than with placebo.1

A randomized, placebo-controlled double-blind study using 100 mg/d for 12 weeks in healthy weight-training men found no adverse effects on PSA, liver enzyme, or lipid levels, but neither did it increase strength, lean body mass, or testosterone levels.2

REFERENCE
1.King DS, et al. Effect of oral androstenedione on serum testosterone and adaptations to resistance training in young men—a randomized controlled trial. JAMA 1999;281:2020-2028.
2. Wallace MB, et al. Effects of dehydroepiandrosterone vs. androstenedione supplementation in men. Med Sci Sports Exerc 1999;31:1788-1792.



L-A-Lysophospattidylcholine
I advise against the use of androstenedione products (or any products) that contain lysophosphatidyl choline (LPC). It is also known as lysolecithin and Plasmologen, which is being marketed in bodybuilding stores as an absorption aid. LPC can increase intestinal (and other) cell-wall permeability, but intestinal cell walls have very tightly controlled permeability for protective reasons - to keep things out of the body and in the body. Solid data in the medical literature verify that LPC has the potential to seriously inflame and injure intestinal cells.1, 2 And, it definitely has the potential to promote food allergies, cardiovascular problems,3 and other problems related to cellular inflammation. I have received reports of people experiencing chronic colitis after the use of LPC.


REFERENCE:
1. Ritchie, WP, Jr. Other causes of GI musosal injury: upper intestinal content. Clin Invest Med (1987) 10(3):264-269.
2. Bolin, T, et al. Decreased lysophospholipase and increased phospholipase A2 activity in ileal mucosa from patients with Crohn's disease. Digestion (1984) 29(1):55-59.
3. Weisser, B, et al. Oxidized low-density lipoproteins in atherogenesis: possible mechanisms of action. J Cardiovasc Pharmacol (1992) 19 (suppl 2):S4-S7.


Fenugreek (Trigonella foenum graecum) ja mislim da ce ti ovo biti dovoljno:
Fenugreek (Trigonella foenum-graecum). Fenugreek seed has been used to increase milk production since biblical times. The herb contains phytoestrogens, which are plant chemicals similar to the female sex hormone estrogen. A key compound, diosgenin, has been shown experimentally to increase milk flow.

DL 6,8 Thiotic Acid je samo drugaciji hemijski naziv za lipoic acid a za to ste vjerovatno vec culi da je to dobar antioksidand.Vidite sto je reklama ko nezna ove cifre DL 6,8 ga navedu na neku najnoviju tvar koja ce da vas nabilda.

Piperlane[/size] je obicni  black pepper extract  (extrakt crnog bibera).

Toliko o mass builderu.
POZDRAV!
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže IstraDamir

  • Član
  • *
  • Poruke: 30
Re: EXTREM MASS BUILDER - 4-Androstendione
« Odgovor #9 poslato: Jun 01, 2006, 09:06:50 posle podne »
Pozdrav
hvala ja jako dobrom odgovoru