Mart 28, 2024, 04:16:17 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: KAZEIN  (Pročitano 10375 puta)

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
KAZEIN
« poslato: Maj 31, 2006, 09:06:17 pre podne »
No, samo zbog Markonija..
Ovu temu sam otvorio jer znam da puno od bildera kazu, da za noc potrebna protein koji malo teze absorbuje, vari ili ne znam kako se kaze...dobro, mislim da razumete.
Interesuje me, da li neko ima iskustva sa kazeinom. Da li vredi uzeti kao nocni protein, i pre spavanje uzeti jedno 30gr sa mlekom. Isto, interesuje me, da li znate nesto o firmi Advanced Nutritional Supplements firmu, jer ja sam gledao da u segedinu 0,5kg od ovaj proteina kosta 1300 dinara.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: KAZEIN
« Odgovor #1 poslato: Maj 31, 2006, 09:13:14 pre podne »
casein je dobar , ja sam cuo za tu firmu , neznam kakva je , cini mi se da prodaju na supplementmarketu na veliko whey , u BG mislim da nema tog caseina

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #2 poslato: Maj 31, 2006, 10:01:48 pre podne »
Zdravo Markoni.
I ja kako sam video nema, ja bi kupio u madjarsku. Pa tamo jeda tip pise, da njemu bio dobar. Na dobar ja mislim tako, da..kad sam uzeo tribulus, misici su mi bile cvrsce, zategnute, tvrdje.
E pa sad kako ce raditi kazein ...kazu da kad uzmes proteine ne osetis nista..ma daj. Dok nisam pio ovaj izolat od sciteca posle svakog treninga imao sam toliko upalene misice, da na sledeci trening nisam mogao da radim kako trebao. A sad posle treninga popijem, i nemam toliko upalene misice.
Ali ipak kazein je nesto drugo..

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: KAZEIN
« Odgovor #3 poslato: Maj 31, 2006, 10:06:15 pre podne »
Ja trenutno uzimam MILK&EGG od UNIVERSALA i mogu ti reci da osecam ujutru kada se probudim kako su misici nenako napeti sto nisam osecao kada nisam uzimao...Sa kazeinom verujem da ce biti bolje :lol:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #4 poslato: Maj 31, 2006, 10:15:31 pre podne »
Citat: Stefke
Ja trenutno uzimam MILK&EGG od UNIVERSALA i mogu ti reci da osecam ujutru kada se probudim kako su misici nenako napeti sto nisam osecao kada nisam uzimao...Sa kazeinom verujem da ce biti bolje :lol:

bash sam ovo cekao. Ponekad..ne ponekad, kad ne uzmem neke aminokiseline u tabletama, ili kad ne pijem taj izolat sa mlekom za ujutro kao su mi misci "mekse"...a posle kad nesto pocnem da radim, kad dorockujem seve....onda okej.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: KAZEIN
« Odgovor #5 poslato: Maj 31, 2006, 10:30:22 pre podne »
Ako imas mogucnosti uzmi casein,ja sam za Optimum 100% casein,njega ces valjda naci u Madjarskoj
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #6 poslato: Maj 31, 2006, 11:46:28 pre podne »
ja sam gledao da u segedinu trenutno nema, pa ja idem samo tamo...mozda cu probati ovasj  ANS pa da vidim.

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: KAZEIN
« Odgovor #7 poslato: Maj 31, 2006, 11:22:54 posle podne »
Kazin je odlična stvar pred spavanje , ako imaš platu oko 1000 eura mesačno , kad kupiš sebi kvalitetan whey , glutamin , multivitaminski preparat , kreatin , BCAA , pa ti još ostane viška para na pretek ; onda je kazein super .

Moj savet ti je posni sir od 0,5% masti ili belance pred spavanje.

Meni zaista nije jasno što ste toliko opterećeni sa svim mogućim suplementima o kojima pročitate negde na netu da su najbolji za ...

Nemojte zaboraviti da su to sve DODATCI  ISHRANI , a ne primarni izvor hranljivih i gradivnih materija !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bitna su dnevno 3 - 4 visokoproteinska obroko i 2 - 3 obroka iz suplemenata , ako to sve ispuniš i imaš dobar tajming unetih proteina i u.h. i uspeh je neizbežan , naravno uz dobar trening i adekvatan odmor i naravno strpljenja jer se kvalitetna mišićna masa ne izgrađuje za za par meseci nego godinama .

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #8 poslato: Jun 04, 2006, 11:07:53 posle podne »
e pa meni ce biti dosta pakovanje od kilograma...za mesec dana...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: KAZEIN
« Odgovor #9 poslato: Jun 04, 2006, 11:17:11 posle podne »
Zasto kazein ??? Prvo skup je ko sam vrag barem kod nas u Hrvatskoj a drugo sto je tako poseban da ga se ne moze zamijeniti posnim sirom?  8O

Ja imam kasein od Optimuma i super je doduse morat cu ga potrosit ovo ljeto, zbog toga jer ga pijem samo kad idem van da se ne napusem od sira inace je sir moj favorit, Kasein je bacanje para ja tako mislim, jedino kupi kad ides na koji bikini party uz plazu da ne budes napuhan da se vidi "six pack"

Evo pozdrav svima...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #10 poslato: Jun 04, 2006, 11:22:51 posle podne »
Citat: N_E_Z_N_A_L_I_C_A
Zasto kazein ??? Prvo skup je ko sam vrag barem kod nas u Hrvatskoj a drugo sto je tako poseban da ga se ne moze zamijeniti posnim sirom?  8O

Ja imam kasein od Optimuma i super je doduse morat cu ga potrosit ovo ljeto, zbog toga jer ga pijem samo kad idem van da se ne napusem od sira inace je sir moj favorit, Kasein je bacanje para ja tako mislim, jedino kupi kad ides na koji bikini party uz plazu da ne budes napuhan da se vidi "six pack"

Evo pozdrav svima...


da ne budes napuhan, objasni mi to....

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: KAZEIN
« Odgovor #11 poslato: Jun 04, 2006, 11:53:24 posle podne »
Ma slusaj necu pametovat, ipak sam ja N_E_Z_N_A_L_I_C_A tako da cu reci ovako laicki, kad konzurmiram posni sir na "moj nacin" (drugacije ne ide,tj. ide ali je preogavno) onda se nekako napusem, tako da prije izlaska i nekih uskih majica srknem navedeni suplement i nekako se osjecam manje napuhan, zbog kolicine sira i mlijeka...

Mozda je samo osjecaj, doduse meni pali pa pojedem sir kad dodjem iz vani i ustedim si neugodnu napuhanost a tijelo oskrbim sirom i podjem spavat napuhan, tada ne smeta nikome u mraku  :lol:  :lol:

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #12 poslato: Jun 09, 2006, 09:20:48 pre podne »
razumem. Ipak cu ozeti kasein, ja verujem da ce deliti kako ja mislim...

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: KAZEIN
« Odgovor #13 poslato: Jun 11, 2006, 07:57:38 posle podne »
Citat: materijalmen
razumem. Ipak cu ozeti kasein, ja verujem da ce deliti kako ja mislim...


Ma brale samo deri sta oces...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: KAZEIN
« Odgovor #14 poslato: Jun 15, 2006, 02:54:32 posle podne »
moracu :D