April 24, 2024, 07:31:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Extreme Nutrition shop  (Pročitano 11524 puta)

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Extreme Nutrition shop
« poslato: Jun 02, 2006, 03:05:23 posle podne »
Jel ima nekakav katalog???
Hteo bih da vidim Labrada cene... Jel tako tesko opraviti katalog?

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #1 poslato: Jun 02, 2006, 03:48:02 posle podne »
Ono sto ja znam je:

Labrada Super Charge 5500din
Labrada ProV60 4100din
Labrada Crealean 2800
Labrada Glutalean 3300din

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #2 poslato: Jun 02, 2006, 03:49:39 posle podne »
Sta je od toga Whey???

Van mreže LUC1FER

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 639
  • One 'n' Only - X3M Gym
    • http://www.benchmark.co.yu, www.x3mgym.com
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #3 poslato: Jun 02, 2006, 04:06:30 posle podne »
V60 1.5kg

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #4 poslato: Jun 02, 2006, 04:07:04 posle podne »
Pro V60 je protein
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #5 poslato: Jun 02, 2006, 04:13:56 posle podne »
Koliko ja znam PRO V60 je konplexan protein i negde sam procitao ako se ne varam da on moze da se uzme pred spavanje umesto kazeina a mozda i gresim??? :roll:

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #6 poslato: Jun 02, 2006, 05:24:10 posle podne »
Citat: Stefke
Koliko ja znam PRO V60 je konplexan protein i negde sam procitao ako se ne varam da on moze da se uzme pred spavanje umesto kazeina a mozda i gresim??? :roll:
...ne gresis.....v60 je nesto najbolje sto sam ikada probao u zivotu......

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #7 poslato: Jun 02, 2006, 06:16:30 posle podne »
ProV60 je zaista jedan od najkvalitetnijih proteinskih preparata sto sam ja ikada koristio !

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #8 poslato: Jun 02, 2006, 07:57:30 posle podne »
Citat: pedjos
Citat: Stefke
Koliko ja znam PRO V60 je konplexan protein i negde sam procitao ako se ne varam da on moze da se uzme pred spavanje umesto kazeina a mozda i gresim??? :roll:
...ne gresis.....v60 je nesto najbolje sto sam ikada probao u zivotu......


Ma cuo sam da je extra, moram ga uskoro probati  :lol:  :lol:  :lol:

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #9 poslato: Jun 02, 2006, 08:03:38 posle podne »
ProV 60 je protein koji koristim konstantno vec godinu dana.Probao sam sve i svasta ali sve drugo je zaista neuporedivo!!! Odmah kada ga popijes osetis da to stvarno radi...napumpas se kao da si uradio neku seriju! A o ukusima da ne govorimo! Banana mi je EXTRA, ali i sve drugo je isto tako samo zavisi sta ko voli!

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #10 poslato: Jun 03, 2006, 02:33:31 posle podne »
Ja sam cuo kad popijes 2 doze da je isto kao da si radio superset 3serije po 12 ponavljanja cucanj 200kg,mrtvo 250kg.
Iskreno mi ne smeta neko dozirano reklamiranje Labrade i Dymatize(uopsteno Extreme programa) jer i sam volim te brandove i mislim da su kvalitetni ali zaista treba imati meru. Pretpostavljam da cu biti banovan kao i neki drugi koji su pominjali kupovinu preko neta i cije su poruke isto obrisane ali zbog svega mi je mnogo manje stalo nego ranije jer i ovaj forum je poceo da lici na druge.

Pozdrav

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #11 poslato: Jun 03, 2006, 03:32:59 posle podne »
Citat: rush
Ja sam cuo kad popijes 2 doze da je isto kao da si radio superset 3serije po 12 ponavljanja cucanj 200kg,mrtvo 250kg.
Iskreno mi ne smeta neko dozirano reklamiranje Labrade i Dymatize(uopsteno Extreme programa) jer i sam volim te brandove i mislim da su kvalitetni ali zaista treba imati meru. Pretpostavljam da cu biti banovan kao i neki drugi koji su pominjali kupovinu preko neta i cije su poruke isto obrisane ali zbog svega mi je mnogo manje stalo nego ranije jer i ovaj forum je poceo da lici na druge.

Pozdrav
.NECES BITI BANOVAN,JER NEMA RAZLOGA ZA TO..AMA BAS NI JEDNOG....

PORUKE SU OBRISANE JER JE TAJ ISTI MENI REKAO DA SAM JA NEPISMEN TJ DA NEZNAM RACUNATI....E PA SADA NEKA ON RACUNA KOLIKO MI JE TREBALO SECUDNI DA OBRISEM NJEGOVE POSTOVE KOJI SU SE SVODILI NA PROMOVISANJE TOGA KAKO JE ON DOBAR I POMAZE LJDUIMA NA TAJ NACIN ST NARUCUJE PREKO NETA...BRAVO ZA NEJGA...AL ZASTO NIEJ SPOMENUO PROVIZIJU KOJU IMA OD NARUCIVANJA ISTIH....

NIJE BITNIO..NECU 1000 PUTA DA PONAVLJAM ISTU PRICU..

NIJE REKLMAIRANJE NICEGA I NIKOGA ALI LABRADA LINIJU JEDINO MOZES DA NAJDES U TIM SHOPOVIMA KOJE TI SPOMINJES-DA IH JA SADA NE SPOMINJEM DA NE ISPADNE OPET REKLAMA-..

DYMATIZE MOZES DA NADJES VEC I U MESNICI...

NEZNAM ZASTO IMAS OD JEDNOM TKAV STAV PREMA OVOME FORUMU JER TE POZNAJEM KAO JEDNOM OD NAJ CLANOVA KOJI JE UVEK BIO ODMEREN U KOMENTARIMA I SADA KAZES DA LICMO NA DRUGE..NITI LICIMO NITI SMO LICILI.....DRUGI MOGU SAMO DA NAM GLEDAJU U REP I DA PREPISJU OD NAS..

NEZNAM KOLIKO SE KATIVNO BAVIS SA OVIM SPROTOM ALI OVAKVE CLANKE,PREVODE,SAVETE,SLIKE...TO SIGURNO NE MZOES DA NADJES NI NA JEDNOM DRUGOM FORUMU..

E SADA AKO LICIMO NA NEKOGA KO NE DOZOVLJAVA PRAVLJENJE PIZDARIJA...ONDA SI U PRAVU..

POZDRAV STARI

Van mreže rush

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 75
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #12 poslato: Jun 03, 2006, 04:04:24 posle podne »
Priznajem da nisam bio dovoljno jasan i da mozda dobar deo moje poruke nije protumacen na najbolji nacin. Evo konkretno, ja sam kupio Pro V60 za jedan dnevni MRP i to bas na Pedjosov savet a osim njega sam kupio i ISO 100(najvise na osnovu saveta sa ovog foruma) i zaista sam super super zadovoljan, znaci kvalitet(i kvalitet i ukus sto je mnogim rekreativcima isto bitno) ta 2 proizvoda uopste ne dovodim u pitanje, ali zaista ne mogu da poverujem da bas ti Pedjos ne prokomentarises ovo:
Citat
Odmah kada ga popijes osetis da to stvarno radi...napumpas se kao da si uradio neku seriju!

Malo je reci da je ovo glupost.
Sto se tice banovanja ne znam konkretno zasto je doslo do toga ali sam redovnim pracenjem primetio da je gotovo cela prica oko online kupovine obrisana sa foruma i to me je razocaralo, ako se secas jedan drugi "forum" sam bas ja prozvao zbog brisanja postova i od tog dana nijednom vise nisam otvorio njihovu stranicu.
Nisam neki klinac, idealista, zaista mi uopste ne bi smetalo da Extreme ima agresivniji marketing na ovom forumu
-ja prvi kupujem svaki broj XFitnessa i dosta toga sam pazario u Extreme Shopu
-apsolutno sam svestan da Extreme je najvazniji faktor koji ovaj sport odrzava na nekom nivou u ovoj zemlji
-Labrada i Dymatize su odlicni brandovi i nije sve prazna prica zarad prodavanja nekim madjarskih mandzi za koje nemamo pojma sta je konkretno unutra
...ima toga jos i to je potpuno jasno, ali ako je marketing reci na forumu da se napumpas od jedne doze proteina ili kako 8 sati ne treba jesti nego samo piti ISO100 sa tim marketingom se ne slazem i na takve izjave ocekujem tvoj komentar.

Pozdrav generacijo

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #13 poslato: Jun 03, 2006, 04:09:38 posle podne »
poptuno se slazem sa ovom tvojom zadnjom konstatacijom..potpuno..

ali kao sto rekoh..stari...ja necu niti mogu da svakoga brisem i cenzurisem..

neka kaze sta hoce dok god to nije tj nece da pricni neku stetu...

ma odista nije bitno..drago mi je da smo se razumeli oko svega i da nastavljamo po starom...

i sto je anvjzanije..drago mi je da su ti se proteini svideli..jer kazem..znaci bez marketinga..i iskreno...ja nikda nisam pio nista bolje od v60....a ako je iko rpobao svasta..TAJ SAM....hahhahhah

pozdrav priajtelju...i ostani tkav kakav jesi..volim ljude sa stavom..

Van mreže debeli

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 161
Re: Extreme Nutrition shop
« Odgovor #14 poslato: Jun 03, 2006, 04:36:39 posle podne »
Evo da pomognem ljudima koji žive u Novon Sadu ili u okolini , de Labradine proizvode mogu kupiti u prodavnici suplemenata Team Sport koji se nalazi na stadionu Vojvodina.