April 26, 2024, 08:50:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 245369 puta)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #690 poslato: Novembar 30, 2011, 03:02:35 posle podne »
Dobri saveti znam ja sta sam i ko, tebi hvala...sve ovo ima smisla veruj mi...a savete na kome treba uvek cu dati makar me i mrzeo. Pisite na mail ili fb stranicu budite fini i kulturni
tako je Bakciu samo tajno na mail da izbjegnes eventualnu kritiku

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #691 poslato: Novembar 30, 2011, 03:05:40 posle podne »
stvarno, zasto si uopste postavio temu na ovom forumu ako mislis da su svi na njemu pametnice i kvazi sampioni? zasto uopste ulazis na njega?  da se reklamiras?
DA TE NERVIRAM eto zasto i takve kao ti koji se sami javljau i odgovaraju a ne cuju pitanje.

pa nisam ni mislio da si na forumu zbog nekih pametnijih stvari

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #692 poslato: Novembar 30, 2011, 03:08:19 posle podne »
Sad ispada da te neko moli da nesto napises, neka hvala sampione, samo udri! Tajne zadrzi za sebe, razlika izmedju tebe i dosta ljudi sa foruma nije znanje, nego finansije, nazalost. Ovde ima ljudi koji bi te provozali u znanju i oko treninga i oko hrane i oko hemije.

Kazes niko iz Srbije nije uradio sta si ti, sta je Sarcev onda? Po meni je Pedja za tebe tata mata ovog sporta, jer je covek, pre svega. A ti si jedan obican klinac koji je umislio da je izmislio bb u Srbiji....daleko bilo i sreca pa nije tako.

Ovde su svi kulturni sem tebe, vredjas druge, ja da sam admin popusio bi ban davnih dana. Teras inat, teraj inat kod kuce svoje a ne ovde, da drzis do svojih stavova ne bi ovako ni pisao, a ja cu da ti citam temu non stop, i da te napusavam kad god pocnes da vredjas druge. Sramoto!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #693 poslato: Novembar 30, 2011, 03:10:20 posle podne »
ČITAJ I UZIVAJ

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #694 poslato: Novembar 30, 2011, 03:17:46 posle podne »
sta ce momak je mlad i zaljubljen ;)
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2011, 03:20:10 posle podne VeljaP »

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #695 poslato: Novembar 30, 2011, 03:27:02 posle podne »
pa da mu nije bilo Pedje ne bi znao ni prva slova bodibidlinga...
ali sta ce momak je mlad i zaljubljen ;)
Vidi morao sam da ti kazem jos ovo ti ocigledano imas nesto protiv mene nisam znao ko si ali sada znam jer smo se videli dok sam bio u dijeti gore u onoj teretani na bezaniji ako ti trebam znas gde me mozes naci uvek tu sam blizu pa da vidimo u vemu je tvoj problem i sta tebe to toliko ja zanimam sta radim i dal sam zaljubljen itd....drugo ja sam se Peđi obratio prosle godine pred Čačak i on me je savetovao i usmeravo preko foruma i telefonom, jednom sam i bio kod njega kuci tada smo se i upoznali i lepo popricali o svemu, on je stvarno veliki sampion i realan covek za kojeg nikad nista lose nisam i ne mogu da kazem iako i njega ovde mnogi kao vi mene sad prozivaju i morao je da se objasnjava da bi isterao svoje...ali ja nemam vremena sada za sve to pa ce ovo biti moj zadnji post..Takođe Peđi sam se zahvalio visse puta to i on zna i gde i kada...a i pre njega sam bio BALKANSKI i visestruki juniorski sampion Srbije i Crne Gore tada...i vidis znao sam i tada nesto...pored njega ne mogu da ne pomenem Slavoljuba Paunovica i Slavisu Đorđevica koji su me isto pomogli svatima kad god sam im se obratio, ja pamtim sve i uvek to kazem...a vi cete i dalje da imate nesto da mi zamerite pa zato pisite slobodno to vam samo ostaje i samo to mozete!

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #696 poslato: Novembar 30, 2011, 03:29:12 posle podne »
Ma ko tebe proziva ....da ne lajem, niko ti nije nista pisao u temi dok ti nisi poceo da kenjas.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #697 poslato: Novembar 30, 2011, 03:29:20 posle podne »
I ne znam sad ko je izbrisao onaj tvoj deo u vezi Peđe Petrovica i zasto nek se nadje da lepo objasnimo ljudima o cemu se radi jer svi nesto znaju ko je koga pomagao ucio koliko ko ima ko je s kim u semi i ko sta radi a ne vide sebe

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #698 poslato: Novembar 30, 2011, 03:34:19 posle podne »
Ma Bakicu, ne kontas da sam ja tvoj veliki fan
bar kako izgledas na bini, pa sam nekad malo zacudjen ovakvim tvojim ispadima, moras malo da iskuliras...nije dobro po zdravlje
uzivaj i mogao bi po neki savjet da bacis :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #699 poslato: Novembar 30, 2011, 03:41:14 posle podne »
I ne znam sad ko je izbrisao onaj tvoj deo u vezi Peđe Petrovica

Citat
« Poslednja izmena: danas u 03:20:10 posle podne VeljaP »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #700 poslato: Novembar 30, 2011, 04:21:08 posle podne »
Premenstrual syndrome (PMS) (also called PMT or premenstrual tension)...  ;D

Opustite se bre ljudi, ovo je forum, opustena diskusija.... Bilo bi lepo da Bakic malo vise ucestvuje (i ja bi voleo), jer sigurno ima sta pametno da kaze, ako nece da pise - steta je, ali treba imati zivaca ako je neko duze u celoj prici da se bori sa vetrenjacama.... Ako hoce da iskoristi forum za promociju sebe, nek koristi...  ;)

Ne treba zaboraviti da je imao onu akciju - a neki su zaboravili, ne znam kako se zove, sto je isao po Srbiji, odradi par treninga sa momcima, daje savete itd... to je lep gest i to radi neko ko je dobar ambasador sporta, bilo kog...

Neutralan sam u celoj prici - inace ...  ;)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #701 poslato: Novembar 30, 2011, 04:53:49 posle podne »
a sto se vi nervirate?? Zemlja koja je imala i IMA Pedju Petrovica,Igora Milanovica,Saleta Stankovica,Tozu MIlenkovica da ne idem u Sarceva,Paunovica koji su pro itd...koji su svi par kopalja iznad coveka koji tvrdi da je najbolji ikad iz Srbije,koji je najvise uspeo da dogura do 83 takmicarskih KG na svoju visinu,i koji je osvojio drugo mesto na amater arnoldu....U BODI KLASIKU! Tako da moze biti sam sampion u Bodi klasiku(jer realno bio je i prvi u onoj konkurenciji moje misljenje),a ne bodibildinga,i kao takvom mu cestitam.Cini mi se da je neki drugi "deckic" uzeo apsolutnu sad na drzavnom,al ne mogu mu se setiti imena jer on samo cuti,uzme i titulu i govori svojim delima...kako bese jebemu... Ali evo,Bakic ima super linije,proporcije,samo mu fali jedno 20kg da bi mogao da se nazove najboljim u Srbiji,i to ne ikada  nego samo u OVOM TRENUTKU! I opet kazem svaka cast za odricanje i volju toga uvek treba imati,ali u odnosu na gore pomenute takmicare...to je nista.


I jos jednom ajmo ispraviti terminologiju,kada se tvrdi da je neko sovojio neko mesto na nekom takmicenju obicno uz to ide i kategorija,tako da dosta BODIBILDING SAMPION ARNOLD KALSIKA i idemo na BODI KLASIK sampion Arnolda... i ocekujem naravno sad da lepomir meni kaze "Ko si ti,kad si se takmicio,vi sa foruma nista ne radite samo trtljate"...Mislim ja se izvinjavam ali meni licno proradi neka vrsta EGA kada neko tvrdi d aje bolji od nekih bildera kojima se ja divim ili se ugledam na njih...samo jos fali da kaze da je bolji od Phil Heatha
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #702 poslato: Novembar 30, 2011, 05:12:40 posle podne »
Bakicu mnogo me podsecas na Celika po ponasanju, odlican sportista ali kao covek... potpuno narcisoidan, zaljubljen u sebe do srzi toliko da misli da je za sve ali apsolutno za sve u pravu.... ne treba da ti od Peđe, Šarceva ili bilo koga drugog samo da ucis o ovom sportu nego i o tome sta znaci biti covek...pa jednog dana i ti da zakacis pismeni sastav svog deteta i kao sto je to uradio Pedja pa ti svi kazemo Bakicu sad si pravi SAMPION.... zapamti na samom kraju tvoje i bilo cije druge sportske rezultate ce da nadvladaju zivotni.... kad dodje taj trenutak nemoj sebi da dozvolis da se okrenes iza sebe i vidis jedno veliko NISTA

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #703 poslato: Novembar 30, 2011, 05:29:09 posle podne »
Ja sam bolji od Phil Heatha. U potpisu Jay Cutler,hehe
Men sana in corpore sano !

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #704 poslato: Novembar 30, 2011, 05:53:28 posle podne »
Ja sam bolji od Phil Heatha. U potpisu Jay Cutler,hehe
lazes Jay ! U potpisu Phil Heath :D :D
Train hard or go home !
www.amino.ba