April 19, 2024, 02:12:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 245139 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #705 poslato: Novembar 30, 2011, 06:34:26 posle podne »
Premenstrual syndrome (PMS) (also called PMT or premenstrual tension)...  ;D

Opustite se bre ljudi, ovo je forum, opustena diskusija.... Bilo bi lepo da Bakic malo vise ucestvuje (i ja bi voleo), jer sigurno ima sta pametno da kaze, ako nece da pise - steta je, ali treba imati zivaca ako je neko duze u celoj prici da se bori sa vetrenjacama.... Ako hoce da iskoristi forum za promociju sebe, nek koristi...  ;)

Ne treba zaboraviti da je imao onu akciju - a neki su zaboravili, ne znam kako se zove, sto je isao po Srbiji, odradi par treninga sa momcima, daje savete itd... to je lep gest i to radi neko ko je dobar ambasador sporta, bilo kog...

Neutralan sam u celoj prici - inace ...  ;)
Milose ljudi nisu navikli da se sampioni tako narcisoidno ponasaju,pogotovo sto ovde na forumu vecina ljudi mogu sutra biti mnogo uspesniji u svojim profesijama,i ovaj sport im je samo rekreacija,a forum im sluzi da nauce neke osnove,a ne da postaju sampioni.
Meni licno ta promocija ne smeta,ali od jednog sampiona ocekujem malo vise diskusije i zalaganja na forumu,a slike mogu da vidim i u novinama.
Primer: Pedja Petrovic,br postova preko 23.0000, korisnost postova 99,8% (onaj 0.2% malo se moramo zezati)
            Lepomir ,br postova nesto ispod 700, korisnost postova 1% (99% promovisanje sebe)
Za promociju postoji fb,oglasi,bilbordi,reklame itd.
A to da se bori sa vetrenjacama,pa nije jedini...cela zemlja se danas bori da prezivi,ljudi se bore da ne umru sutra od gladi.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #706 poslato: Novembar 30, 2011, 06:55:05 posle podne »
Filipe toliko se slazem sa tobom u pogledu Toze, koji je primer! A ne ovaj .... narcis, proces na kraju kao u mitu ako ga uopste znas, a verujem da ne znas, LB hahah strasno.


Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #707 poslato: Novembar 30, 2011, 07:03:25 posle podne »
v.i.p. - moj zivot

počeo da treniram,duh mi je nemiran...ova zemlja srce mi je slomila...ovo je moj život MOJA STVAR...i kad je život težak ti ne smeš pasti na kolena, ne vide moje bore na čelu i bol što nosim, ljudi vole da s...kad misle da znaju ko sam...i TAKO ŽIVIŠ U INAT SVIMA...

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #708 poslato: Novembar 30, 2011, 07:09:58 posle podne »
Možda da cutim kao ostali i da se nikome ne zameram i da sam sa svima dobar i da se svima uvlačim...možda bi i vama bio dobar ali znate koliko me briga sta mislite..ja kazem svoje sta imam i mislim i ko me se javi znaci pronasao se tako da zao mi je...moj problem je sto ne mogu svima da se smejem i da se pravim da sam svima dobar i sa svima ok...kakav bih ja bio onda covek bez svog stava i misljenja. I jos jednom kazem znate ko sam znate gde sam 'pa kome trebam tu sam, imate sve podatke o meni i nisam potpisan kao neki nadimci jer ne bezim, pa budite hrabri i tako jaki nadjite me i zavrsite s tim bre vise a ne ovako kao zene pisete. Ako vas nerviram lako resi se i to ima milion nacina.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #709 poslato: Novembar 30, 2011, 07:11:38 posle podne »
Ti covece imas problema sam sa sobom, veruj mi.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #710 poslato: Novembar 30, 2011, 07:15:01 posle podne »
Ti covece imas problema sam sa sobom, veruj mi.

OK aj molim te odmori me vise samo reci sta ti treba i pusti me na miru covece...oces broj telefona, oces da se nadjemo i resimo to koji je tvoj problem reci vise?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #711 poslato: Novembar 30, 2011, 07:18:01 posle podne »
Možda da cutim kao ostali i da se nikome ne zameram i da sam sa svima dobar i da se svima uvlačim...možda bi i vama bio dobar ali znate koliko me briga sta mislite..ja kazem svoje sta imam i mislim i ko me se javi znaci pronasao se tako da zao mi je...moj problem je sto ne mogu svima da se smejem i da se pravim da sam svima dobar i sa svima ok...kakav bih ja bio onda covek bez svog stava i misljenja. I jos jednom kazem znate ko sam znate gde sam 'pa kome trebam tu sam, imate sve podatke o meni i nisam potpisan kao neki nadimci jer ne bezim, pa budite hrabri i tako jaki nadjite me i zavrsite s tim bre vise a ne ovako kao zene pisete. Ako vas nerviram lako resi se i to ima milion nacina.


mozes o svakom od nas naci doovljno pa ako zelis da pretis kao u ovom postu uzivo,izvoli,iznenadices se ;) Cudo jedno kako odmah u nedostatku argumenata krece to da ti nas nerviras...nikog ti ne nerviras,nego ljude nervira tvoje ponasanje koje nema osnova ni na cemu,buduci da nisi bolji ni od jednog od navedenih imena u mom postu na prosloj strani pa je ond anerazumljvio ljudima otkud ego msiter olimpije na nekom ko nije vise ni apsolutni drzave??...Tako da ne vidim cemu uzbudjenje. Bolje da begam dok ne krene dvoboj pesmama sa jutjuba...odjava s ove teme za vjek vjekova.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2011, 12:26:43 posle podne EXTREME »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #712 poslato: Novembar 30, 2011, 07:20:52 posle podne »
Ti covece imas problema sam sa sobom, veruj mi.

OK aj molim te odmori me vise samo reci sta ti treba i pusti me na miru covece...oces broj telefona, oces da se nadjemo i resimo to koji je tvoj problem reci vise?

Sto nema lisca na drvecu.

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #713 poslato: Novembar 30, 2011, 07:29:45 posle podne »
Ti covece imas problema sam sa sobom, veruj mi.

OK aj molim te odmori me vise samo reci sta ti treba i pusti me na miru covece...oces broj telefona, oces da se nadjemo i resimo to koji je tvoj problem reci vise?

Sto nema lisca na drvecu.


ok pozdravljam te i sve najbolje.

Van mreže filip85

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 766
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #714 poslato: Novembar 30, 2011, 08:08:30 posle podne »
a sto se vi nervirate?? Zemlja koja je imala i IMA Pedju Petrovica,Igora Milanovica,Saleta Stankovica,Tozu MIlenkovica da ne idem u Sarceva,Paunovica koji su pro itd...koji su svi par kopalja iznad coveka koji tvrdi da je najbolji ikad iz Srbije,koji je najvise uspeo da dogura do 83 takmicarskih KG na svoju visinu,i koji je osvojio drugo mesto na amater arnoldu....U BODI KLASIKU! Tako da moze biti sam sampion u Bodi klasiku(jer realno bio je i prvi u onoj konkurenciji moje misljenje),a ne bodibildinga,i kao takvom mu cestitam.Cini mi se da je neki drugi "deckic" uzeo apsolutnu sad na drzavnom,al ne mogu mu se setiti imena jer on samo cuti,uzme i titulu i govori svojim delima...kako bese jebemu... Ali evo,Bakic ima super linije,proporcije,samo mu fali jedno 20kg da bi mogao da se nazove najboljim u Srbiji,i to ne ikada  nego samo u OVOM TRENUTKU! I opet kazem svaka cast za odricanje i volju toga uvek treba imati,ali u odnosu na gore pomenute takmicare...to je nista.


I jos jednom ajmo ispraviti terminologiju,kada se tvrdi da je neko sovojio neko mesto na nekom takmicenju obicno uz to ide i kategorija,tako da dosta BODIBILDING SAMPION ARNOLD KALSIKA i idemo na BODI KLASIK sampion Arnolda... i ocekujem naravno sad da lepomir meni kaze "Ko si ti,kad si se takmicio,vi sa foruma nista ne radite samo trtljate"...Mislim ja se izvinjavam ali meni licno proradi neka vrsta EGA kada neko tvrdi d aje bolji od nekih bildera kojima se ja divim ili se ugledam na njih...samo jos fali da kaze da je bolji od Phil Heatha



bravo!



Dobri saveti znam ja sta sam i ko


ma ko si uopšte ti, šta si umislio?

aj prošetaj Knezom ti, kao Lepomir Bakić, i pitaj nasumično ljude ko je Lepomir Bakić, da vidiš šta će da ti kažu??

šta si ti utripovao uopšte da si neka zvezda, wtf?

spusti se na zemlju jbt, kome ti teraš inat kad ljude baš briga za tebe, nisi im ni na kraj pameti... niko tebe ne mrzi jer si potpuno nebitan lik za tako nešto, samo si ljudima smešan sa ovim postovima...
« Poslednja izmena: Novembar 30, 2011, 09:01:34 posle podne filip85 »

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #715 poslato: Novembar 30, 2011, 08:10:02 posle podne »
a sto se vi nervirate?? Zemlja koja je imala i IMA Pedju Petrovica,Igora Milanovica,Saleta Stankovica,Tozu MIlenkovica da ne idem u Sarceva,Paunovica koji su pro itd...koji su svi par kopalja iznad coveka koji tvrdi da je najbolji ikad iz Srbije,koji je najvise uspeo da dogura do 83 takmicarskih KG na svoju visinu,i koji je osvojio drugo mesto na amater arnoldu....U BODI KLASIKU! Tako da moze biti sam sampion u Bodi klasiku(jer realno bio je i prvi u onoj konkurenciji moje misljenje),a ne bodibildinga,i kao takvom mu cestitam.Cini mi se da je neki drugi "deckic" uzeo apsolutnu sad na drzavnom,al ne mogu mu se setiti imena jer on samo cuti,uzme i titulu i govori svojim delima...kako bese jebemu... Ali evo,Bakic ima super linije,proporcije,samo mu fali jedno 20kg da bi mogao da se nazove najboljim u Srbiji,i to ne ikada  nego samo u OVOM TRENUTKU! I opet kazem svaka cast za odricanje i volju toga uvek treba imati,ali u odnosu na gore pomenute takmicare...to je nista.


I jos jednom ajmo ispraviti terminologiju,kada se tvrdi da je neko sovojio neko mesto na nekom takmicenju obicno uz to ide i kategorija,tako da dosta BODIBILDING SAMPION ARNOLD KALSIKA i idemo na BODI KLASIK sampion Arnolda... i ocekujem naravno sad da lepomir meni kaze "Ko si ti,kad si se takmicio,vi sa foruma nista ne radite samo trtljate"...Mislim ja se izvinjavam ali meni licno proradi neka vrsta EGA kada neko tvrdi d aje bolji od nekih bildera kojima se ja divim ili se ugledam na njih...samo jos fali da kaze da je bolji od Phil Heatha



bravo!
x23232123121

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #716 poslato: Decembar 02, 2011, 12:25:53 posle podne »
OK aj molim te odmori me vise samo reci sta ti treba i pusti me na miru covece...oces broj telefona, oces da se nadjemo i resimo to koji je tvoj problem reci vise?

Ja necu da zalazim u to da li si narcis ili nisi,da li te ljudi napadaju bez razloga ili ih imaju,tvoja stvar sta ces da radis sa svojim zivotom i kako ces da se ponasas,jedino sto je meni zapalo za oko je ovaj tvoj komentar,pa druze ovo je forum,cemu pretnje,verujem da nisi razmisljao kad si ovo kucao i da si bio nervozan,ali stavi prst na celo,sta da te neko od tih momaka stvarno pozove,nadje i NE DAJ BOZE ti uradi nesto lose,doveo si automatski svoje treniranje u pitanje,ne kazem da treba pustati da te ljudi pljuju,ali ovo jednostavno nije sportski....i nemoj sad da bude da sam ti povredio sujetu,ovo ti govorim kao svom bratu...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže vsns

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 122
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #717 poslato: Decembar 02, 2011, 01:32:57 posle podne »
au,ovo ko spanska serija,da ne kazem turska
p.s. jedva cekam sledecu epizodu

Van mreže Dusa_mi_je_more

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #718 poslato: Decembar 06, 2011, 04:29:50 posle podne »
Baki , kako mrko gledas na onoj slici.Ja mislim da ti samo pogledas gumu i kazes joj zamijeni se.
E cccc udarilo tih 500mg testa u glavu pa se fakat ne mozes kontrolirat stari.

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #719 poslato: Decembar 06, 2011, 11:28:57 posle podne »
bakicu mjenjaj se....!! nestoji takvo ponasanje sampionima  :-\  ruzno za vidjeti iskreno!!