Jun 16, 2024, 09:31:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.194 poruka u 18.756 tema - 20.949 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Lepomir Bakic  (Pročitano 247763 puta)

Van mreže Petar Cvetkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 11
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #465 poslato: Septembar 26, 2011, 05:03:46 posle podne »
Bakic kao i uvek odlican, ocekujemo medalju u Smederevu :)))

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #466 poslato: Septembar 27, 2011, 01:50:58 pre podne »
Hvala Petre na lepim željma iskreno ću sada reći da sam dugo razmišljao dal ću nastupiti na Državnom prvenstvu sada u Smederevu jer to nije moguće izvesti, zato što je moj prioritet i ono zašto se spremam ANOLD CLASSIC takmičenje, a Državno je 5 dana pre toga. Tako da svi koji se razumeju u takmičarski bodybuilding znaju da je nemoguće napraviti formu za dva takmičenja koja su tako blizu jedno drugom...jer telo u tako kratkom vremenskom intervalu ne može da odreaguje isto dva puta na pražnjenje - punjenje i izbacivanje vode,a meni posebno izmedju ostalog jer sam ja jedan od onih takmičara koji ne uzimaju diuretike za izbacivanje vode već to radim na prirodan način natrijum - kalijum pumpom za one koji razumeju, znaju šta to znači.
Ali ipak želja i izazov su preovladali pa ćete imati prilike da me vidite u poluteškoj kategoriji pošto sada imam 90kg, na takmičenju ću imati malo manje oko 88kg, ponavljam izaćiću ovakav kakav jesam sada bez punjenja i pražnjenja i dehidracije tj izbacivanja vode i prekidanja unošenja tečnosti, da ne bih poremetio organizam za ARNOLD CLASSIC i tamo se pojavio u najboljem svetlu, ipak žrtvujemo se za viši cilj!

Bakic kao i uvek odlican, ocekujemo medalju u Smederevu :)))

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #467 poslato: Septembar 27, 2011, 09:56:36 pre podne »
pa zasto onda u opste izlazis?
sta sad, dolazis i neces prikazati najbolju formu...koji je to odnos prema takmicenju i publici.
Ja razumijem sta su prioriteti i nije sporan Arnold, ali onda izadji samo na njega i to je to

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #468 poslato: Septembar 27, 2011, 10:39:59 pre podne »
Daću sve od sebe da se pokažem u najboljem mogućem svetlu, izlazim jer zelim da se probam, a pored svega toga imam i pravo po zakonu o sportu  ukoliko pobedim da obnovim stipendiju koju imam od prošle godine i koju sam zaradio od strane IFBB saveza.
I zašto da ne probam kad mogu ipak viši cilj je i ovde u pitanju, a to su ovog puta pare a ne samo medalja i pehar, sad jasno???
pa zasto onda u opste izlazis?
sta sad, dolazis i neces prikazati najbolju formu...koji je to odnos prema takmicenju i publici.
Ja razumijem sta su prioriteti i nije sporan Arnold, ali onda izadji samo na njega i to je to

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #469 poslato: Septembar 27, 2011, 10:52:31 pre podne »
cuj, sad jasno....:D

nego, da se uozbiljimo...ako ti pobjedis, a nisi u najboljoj formi, onda ce ovo da buda tragedija Srpskog BB-a ili B classica...kako god
Ali dobro, tebe razumijem, kinta je u pitanju.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #470 poslato: Septembar 27, 2011, 11:15:07 pre podne »
Money makes the world goes around. Nazalost
Men sana in corpore sano !

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #471 poslato: Septembar 27, 2011, 12:18:19 posle podne »
On covek izlazi svesno u losijoj formi nego sto ce biti za narednih 5 dana jer ima sansu za stipendiju,mnogi momci nesvesno izlaze u duplo losijoj formi nego sto ce biti njegova prosecna pa im niko ne zamera,ako pobedi to znaci da te veceri niko nije bio bolji od njega i to je to...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #472 poslato: Septembar 27, 2011, 12:25:10 posle podne »
On covek izlazi svesno u losijoj formi nego sto ce biti za narednih 5 dana jer ima sansu za stipendiju,mnogi momci nesvesno izlaze u duplo losijoj formi nego sto ce biti njegova prosecna pa im niko ne zamera,ako pobedi to znaci da te veceri niko nije bio bolji od njega i to je to...

kako si ti pametan....to je cudo
pa o tome se i radi...samo ima dodatnu tezinu, jel je on sampion i trebalo bida izadje u najboljoj formi, ovako se degradira takmicenje
i nije mi jasna najava, necu izaci u formi...pa super
ne znam kako se dobija stipendija, da li ako pobjedi u svojoj kategoriji ili opet treba da bude apsolutni?

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #473 poslato: Septembar 27, 2011, 01:01:29 posle podne »
Samo ti dodji da gledas takmičenje ili se skini i stani na binu pa bolji neka pobedi svako ko bude bolji pružiću mu ruku, ali ako nema jbg ...Tako da na Državno može svako da izadje a Arnold je privilegija i moj životni san...pozdrav
 
On covek izlazi svesno u losijoj formi nego sto ce biti za narednih 5 dana jer ima sansu za stipendiju,mnogi momci nesvesno izlaze u duplo losijoj formi nego sto ce biti njegova prosecna pa im niko ne zamera,ako pobedi to znaci da te veceri niko nije bio bolji od njega i to je to...

o si ti pametan....to je cudo
pa o tome se i radi...samo ima dodatnu tezinu, jel je on sampion i trebalo bida izadje u najboljoj formi, ovako se degradira takmicenje
i nije mi jasna najava, necu izaci u formi...pa super
ne znam kako se dobija stipendija, da li ako pobjedi u svojoj kategoriji ili opet treba da bude apsolutni?

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #474 poslato: Septembar 27, 2011, 01:05:54 posle podne »
Stipendija se dobija ukoliko ostvariš pobedu na Državnom takmičenju u kategotiji gde ima min 8 takmičara i uz to imaš neki rezultat medjunarodnog ranga kao ja 4 mesto na Evropskom prvenstvu, po zakonu zasluženo.
Meni je cilj da svoje telo iskoristim i unovčim ako je moguće jer dosta više dajem nego što dobijam, ne ja nego svi mi koji se takmičimo, a da posle takmičenja ne bih lupao glavu kako ću da vratim dugove možda je ovo način na koji ću se razdužiti u ostalom to je moj problem.
Volim ovaj sport i takmičim se a ne šepurim po Adi glumeći šmekera sa nadrkanim bicepsima, ali neću zbog njega da budem socijalni slučaj već ako je ikako moguće da budem u pozitivnoj nuli...toliko od mene

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #475 poslato: Septembar 27, 2011, 01:47:12 posle podne »
 :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #476 poslato: Septembar 27, 2011, 02:00:06 posle podne »
Bakicu, pricas o Arnoldu, kojeg ja ne spominjem.
Ja ti pricam o drzavnom.....tvoja najava da izlazs na drzavno a da neces biti u tip top formi je degradiranje samog drzavnog prvenstva.
Pricas o novcu, koji opet ne spominjem.
Radi ti za pare sta hoces/volis...ali ovdje je rijec o necemu drugom.

e da, dobra ti prica da se ne sepuris po gradu...to pricaj nekome drugome ;)

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #477 poslato: Septembar 27, 2011, 02:10:50 posle podne »
Ovako ja tebe i ne poznajem a ti ako imaš nešto protiv mene žao mi je, nisam te dirao ni na koji način i zato te molim da me ostaviš na miru i pustiš da radim svoje, ne zanima me ko šta radi gledam svoja posla, protiv tebe nemam ništa i zato nemoj da mi kvariš temu, hvala na razumevanju
Bakicu, pricas o Arnoldu, kojeg ja ne spominjem.
Ja ti pricam o drzavnom.....tvoja najava da izlazs na drzavno a da neces biti u tip top formi je degradiranje samog drzavnog prvenstva.
Pricas o novcu, koji opet ne spominjem.
Radi ti za pare sta hoces/volis...ali ovdje je rijec o necemu drugom.

e da, dobra ti prica da se ne sepuris po gradu...to pricaj nekome drugome ;)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #478 poslato: Septembar 27, 2011, 04:52:11 posle podne »
@VeljaP Ja sam mislio da se radi samo o njegovoj formi,da te brine sto on izlazi nespreman zbog njega i njegovog ugleda pa mi bilo cudno,nisam ni obratio paznju na onaj deo oko tragedije Srpskog BB i ne bih da se upustam u raspravku oko toga jer nisam kompetentan,lose sam shvatio por i lose si me shvatio....

Bilo kako bilo svim takmicarima na Drzavnom zelim sto bolji plasman....



kako si ti pametan....to je cudo


I nemoj ovo brate,niti sam sta lose rekao,a i cenim te zbog onoga sto si od sebe napravio tako da je izmedju mene i tebe to nepotrebno...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Lepomir Bakic
« Odgovor #479 poslato: Septembar 27, 2011, 05:50:28 posle podne »
Stipendija se dobija ukoliko ostvariš pobedu na Državnom takmičenju u kategotiji gde ima min 8 takmičara i uz to imaš neki rezultat medjunarodnog ranga kao ja 4 mesto na Evropskom prvenstvu, po zakonu zasluženo.
Meni je cilj da svoje telo iskoristim i unovčim ako je moguće jer dosta više dajem nego što dobijam, ne ja nego svi mi koji se takmičimo, a da posle takmičenja ne bih lupao glavu kako ću da vratim dugove možda je ovo način na koji ću se razdužiti u ostalom to je moj problem.
ali neću zbog njega da budem socijalni slučaj već ako je ikako moguće da budem u pozitivnoj nuli
Postoji li neki nacin da sad npr uz dobar rezultat na Arnoldu dobijes od drzave neke dodatne finansije ili nesto? Iz nekih sporskih fondova ili neceg tako? Ili ti ovakva borba predstoji i za dalje?