April 26, 2024, 08:57:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: stcionarni  (Pročitano 4073 puta)

Van mreže Sale

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
stcionarni
« poslato: Jun 03, 2006, 09:39:16 pre podne »
Pozdrav svima evo i ja da nesto pitam da ne otvaram novi topic posto se ovde prica o tome ,radim kardio vec par nedelja na stacionarnom bajsu ali nikako ne mogu da dignem puls preko 110 ni na najvecoj tezini kada motam najbrze sto mogu ..Vozim ujutro 40 min i sat koji je na njemu pokaze oko 350cal da se potrosi i brzinu bar po satu drzim na oko 40km/h da li bajs nevalja ili ja negde gresim .Vozim i 25min uvece stim sto ovaj vecernji zamenim dvaput nedeljno sa fudbalom (mada neki kazu da to nije dobra zamena).Subotom odmor.Inace bicikl sam slucajno dobio na njemu pise EC1410 magnum fitness.Imam 24 godine puls mi je 68 u min.Cilj mi je definicija 176cm/88 kg.Teretana tri puta nadeljno. pozz
Ovo je moj post na jednoj drugoj temi tako da je reagovao samo kekka da je merilo ogledalo ,sto je  u pravu samo meni puls i dalje varira oko 100/min pri skoro najbrzem mogucem okretanju pedala ,bar za mene

Van mreže smokvica

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: stcionarni
« Odgovor #1 poslato: Jun 04, 2006, 12:29:32 posle podne »
pretpostavljam da ti taj bicikl nema level1, 2, 3, 4, 5, 6,....itd?

yebiga...prerastao si taj bajs  :)  :)  :)

Van mreže Sale

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: stcionarni
« Odgovor #2 poslato: Jun 04, 2006, 04:47:18 posle podne »
nema levele nazalost, nego mene je samo zanimalo da uporedim ocitavanja sa sata sa nekim cisto da vidim neke smernice ...
Mozda ga prerastem dogodine sad mi je tata skinuo pomocne tockice :)

Van mreže smokvica

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Re: stcionarni
« Odgovor #3 poslato: Jun 04, 2006, 07:38:50 posle podne »
Citat: Sale
nema levele nazalost, nego mene je samo zanimalo da uporedim ocitavanja sa sata sa nekim cisto da vidim neke smernice ...
Mozda ga prerastem dogodine sad mi je tata skinuo pomocne tockice :)


 :lol:  :lol:  :lol:

ja radim HIIT: minut na level3, pa minut na level5 i tako 30 minuta.
prosečna brzina 30km/h, broj koji (valjda) pokazuje koliko napravim okreta pedalom za minut držim na oko 75.
tako za pola sata potrošim blizu 300kcal (piše na displeju)
puls ne smem ni da pogledam,uvek je previsok :?  ali tek sam počela,nemam kondicije...biće bolje  :D

Van mreže Sale

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Re: stcionarni
« Odgovor #4 poslato: Jun 05, 2006, 11:15:14 pre podne »
e to me je zanimalo hvala ,nego izgleda da ja uopste nisam u losoj kondiciji za rekrativca iako sam nabacio solidan bf ,ipak igram prilicno cesto fudbal nego me ishrana minira,a najvise slatko i pice, pogotovo ne znam sta cu za mondijal  kako da pijem  kiselu a svi ostali pivo,moracu da pojacam kardio  nema druge

Van mreže mišel

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: stcionarni
« Odgovor #5 poslato: Jun 07, 2006, 11:22:26 pre podne »
Puls probaj držat od 130-145  :wink: