April 19, 2024, 09:04:59 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Sta od suplemenata da uzmem?????  (Pročitano 35120 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #120 poslato: Septembar 08, 2009, 11:14:03 posle podne »
ja sam ti napisao sta i kako,ti se potrudi da tako jedes,a ti sad stavljas totalno drugi jelovnik od tog sto sam ti napisao,ovo sto moze da ispostujes kuci ispostuj,za skolu uzmi kiflu integralnu stavi belo meso,ili ella sir i jedi!
u ovim merama da jedem tacno
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže weasel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 495
  • o_O
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #121 poslato: Septembar 09, 2009, 12:56:26 pre podne »
Isprobaj , kako ti odgovara ovo kako ono , za sta imas novcane mogucnsoti i slicno
Ne mogu ovde ljudi da ti tacno u gram kazu sta koliko kada i jos argumente da ti pisu ......
Citaj malo forum a ne samo ovo temu.
For me , life is continously being hungry.

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #122 poslato: Septembar 09, 2009, 01:49:34 pre podne »
 Tema nosi naziv Igore " Sta od suplemenata da uzmem?????" odgovor na tvoju temu je: NISTA!!! pa covjece suplementi su DODATCI " ISHRANI"   a sta da ti dodas svojoj ishrani  o kojoj neznas nista osim da bacas pare uzalud?  pogledaj ovdje na forumu vec jednom! tabele ishrane ljudi kako to izgleda iz tih njihovih tabela moze se zakljuciti prvenstveno koliko znaju o ishrani i na osnovu toga forumasi sa vecim znanjem im koriguju ili ih u tvom slucaju posalju na surf po temama ishrane.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #123 poslato: Septembar 09, 2009, 11:42:11 pre podne »
ja sam ti napisao sta i kako,ti se potrudi da tako jedes,a ti sad stavljas totalno drugi jelovnik od tog sto sam ti napisao,ovo sto moze da ispostujes kuci ispostuj,za skolu uzmi kiflu integralnu stavi belo meso,ili ella sir i jedi!

ovo je ispravno
bravo

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #124 poslato: Septembar 19, 2009, 09:11:18 posle podne »
uzeo sam neke pahuljice,,pa da vidim da li je to to..
sastav
75 g zobenih pahuljica, 75 g psenicnih pahuljica
75 g jecmenih pahuljica, 75 g razenih pahuljica
50 g psenicnih mekinja, 50 g psenicnih klica
50 g lana, 50 g susama,50 g neprzenog sucokreta,50 g grozdjica
i kaze  da 2 supene kasike kombincije pomesati sa 2 dcl jogurta i da ostoji najmanje 3 sata!!!
da li su to te ovasne ili sam promasio??
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #125 poslato: Septembar 20, 2009, 12:23:52 pre podne »
promasio idi se sad okreni:))    trazis samo zobene pahuljice...    zob=ovas

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #126 poslato: Septembar 20, 2009, 12:46:32 pre podne »
promasio idi se sad okreni:))    trazis samo zobene pahuljice...    zob=ovas
aha ,a jbg ,,pojescu ovaj mix ,pa cu onda uzeti te,...znaci samo zobene ,ne mix...a jel da jedeem ovako kako pise
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #127 poslato: Septembar 20, 2009, 01:28:29 pre podne »

Spartak

  • Gost
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #128 poslato: Septembar 20, 2009, 01:47:48 pre podne »
Meni se od razenih pahuljica povracalo.Ovsene su majka

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #129 poslato: Oktobar 18, 2009, 02:06:28 posle podne »
Pozdrav :) molim vas posavjetujte me oko suplementacije,dugo pratim vas forum vise je nego koristan. sve pohvale! molim vas da me posavjetujete o kupovini suplemenata,porucio sa sledece: Dymatize elite whey,bcaa commlex 2002,kreatin,glutamin,vitaminski kompleks 'super multi' i tribulus 650. Je li to dobro i kako da to ukompnujem do dobrih rezultata? Sto se tice ishrane mislim da mogu to da priustim i pratim sve zahtjeve ovog sporta koliko to mogu. Imam 25 godina,110kg,bivsi bacac diska,i hocu da se popunim i poboljasm svoju snagu i izgled a i zdravlje naravno.Unaprijed hvala svima!!!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 18, 2009, 11:11:40 posle podne »
Napravio si dobar izbor suplemenata..tu samo nedostaje dextroza.

Pretpostavljam da znas ponesto ili ti je neko rekao, jel' bi totalni pocetnik tesko odabrao sve ovo za kupovinu...

Whey u zavisnosti od ishrane oko treninga i eventualno kao zamena za neki obrok, ako ne stignes da pojedes.
Bcaa/glutamin u kombinaciji....pre i posle treninga...ili/i pre i posle aerobnog treninga ako ga imas...
O kreatinu imas temu, te mislim da tamo i pise nacin koriscenja...
Vitamine klasika svaki dan...
Tribulus...moj predlog dve do tri na dan...najmanje 2-3 nedelje...

Naravno..ni suplementi nisu svemoguci, te bez pravilne ishrane, treninga i odmora...bili bi samo bacanje para...

Ako novac nije problem...mozes razmisljati i o maltodekstrinu, tecnim amino kiselinama, caseinu i sl...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2009, 11:30:48 posle podne The_Bulldog »

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:19:52 pre podne »
hvala! Dosta sa citao na vasem forumu,izucio na studijama ali sa foruma vecinu interestnih savjeta i sugestijama. Sam,sam sastavio tu listu suplemenata nisam zaboravio dex porucio sam,vac sam koristio a mada hocu da pribavim maltodekstrin. Ranije sam koristio suplemente od ultimate nutrition,i bio sam zadovoljan rezultatima,a sad sam pribavio po povoljnoj cijeni od dymatize nutriona-a pa se pitam koliko nje kvalitetan brend i je li bolji ili gori?? aerobni trening nemam,mislim da nemam visok procenat masti,pazim se sa hranom. A creatin sam vec koristio,znam kako ide,hvala na savjetu. a sta mislis o krealkalinu,bolji ? Treniram jednu misicnu partiju dnevno,srijedom radim dvije grupe (ramena i stomak) a vikend mi je odmor...Pravilna ishrana je kljuc svega,napredka i zdravlja naravno...Hvala na ovim korisnim savjetima!!!

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:38:43 pre podne »
Drago mi je da ti je forum koliko-toliko pomogao. Generalno Dymatize je OK proizvodjac. Krealkalin zasto da ne :-))

Van mreže ceburaska

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Sta od suplemenata da uzmem?????
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 19, 2009, 12:51:42 pre podne »
Hvala! da,naravno forum je koristan u svakom pogledu. A da li je neko probao METH-X od dymtize-a? kvalitetno,dobro ili samo bacanje para?