Mart 29, 2024, 09:47:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009  (Pročitano 21445 puta)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 31, 2009, 01:07:58 posle podne »
imali su 2 treninga dnveno i 2 puta teoretsku nastavu dnevno a nije bilo ba smnogo mesta za sranja
to je kamp i za to kampovi sluze.....

Apsolutno na mestu..ne videh malopre...i sta znaci kamp..u bilo kom sportu...to svi znaju...a ako ne znaju treba da nauce...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 31, 2009, 01:45:19 posle podne »
NA ZAHTEV ili MOLBU( kako god) gorana ilica pobrisao sam neke postove
mislim da je sve receno i da je sve jasno

Citat
.Ljudi poput Dragana,,Milosa,Igora i ostalih nasih asova, morali bi biti deo takvog projekta,jer svojim znanjem,takmicarskim iskustvom mogu mnogo doprineti razvoju naseg bildinga.

poloms ako zeli ili buldog neka otvore novu temu ja nemam niti zivaca niti volje da stalno pricam jedno te isto i stalno sa istim ljudima
kada neko bude za OPEN razgovro preko medija bilo koje vrste moze i ovde na forumu TU SAM...
poloms moje ime sam obrisao sa gornjeg spiska jer sam vec rekao da necu da imam nista sa savezom dok neki ljudi tamo sede i prave SMEJURIJU od i ovako jagnos sporta
ja treba da idem sada da drzim seminar u osijeku i jedan krajem novembra u bjelovaru koji obuhvata cak 2 dana od kojih ce biti jedan teoriijskog dela a drugi dan TRENING tj praksa
bulodg je i ti sam znas imao extra predlog oko nagrada na forumu a u vezi treninga sa nekim od nas,ali to moze da ostane samo u okviru OVOG FORUMA a nikako saveza ili bilo kog drugog
pa iz tog razloga sam gore i obrisao moje ime jer opste je ponzato da JA NISAM DOBRO DOSAO u taj i takav savez sto me cini NEIZMERNO sretnim covekom jer odista ne bih mogao da odgovaram za svoje popstupke kada bih video neke od doticnih persona od kojih mi se sere i pri samoj pomisli na njih
nadam se da me shvatas
« Poslednja izmena: Oktobar 31, 2009, 01:56:42 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 31, 2009, 01:53:32 posle podne »
prvi i poslednji put sam pitao nesto javno na ovu temu, zao mi ako nekom guram prst u oko jbg. zato ce se i dalje nastaviti sa uzasnom slikom prema savezu.
znam da to nije do Gorana, ali neke su stvari trule u drzavi danskoj.

"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 31, 2009, 10:35:56 posle podne »
Nisam danas pratio sta se desava na forumu u ovoj temi ali ok, bolje je sto je obrisano sve sto izaziva bilo kakve tenzije medju nama.

Zelim da kazem jos ovo i da definitivno zavrsimo sa ovim u vezi Saveza.
      Ja, sam, ne vodim Savez vec sam jedan od jedanaest ljudi koji je izabran od predstavnika klubova na Skupstini da bude clan UO. Zbog toga sam u toku i sve bitne informacije uvek iz prve ruke podelim sa vama. Iako i po meni to nije idealan sastav, takve smo ih mi klubovi, izabrali, i to je to.
      Po meni, ovaj sastav je postigao vise nego predhodni, moze se mnogo bolje, a eto prilike i da se izabere novi, vec za dve nedelje kada ce predstavnici svih registrovanih klubova da izaberu nove ljude koji ce da vode nas Savez u sledece cetiri godine.
      Takmicar sam i u body buildingu vec 26 godina, volim ovaj sport i od njega zivim. Mnoge stvari kod nas mogu bolje da funkcionisu, u poslu i zivotu, treba covek da se prilagodi desavanjima, to znamo svi....  Ja uticem koliko mogu da popravim stvari za koje mislim da nisu dobre, ne uspevam u svemu...


Danas je inace zavrseno nase druzenje na Tari i svako je krenuo na svoju stranu. Mogu da kazem da je ovo okupljanje bilo i te kako korisno posebno za mladje takmicare koji su bas bili zainteresovani da puno saznaju o svakom detalju sto se ishrane, treninga i preparata tice, tako da su maksimalno "cedili" Marka Dimitrijevica i Dragana Paunovica.

Upravo dok pisem ovo, javio mi se Dragan i odmah sam se iznervirao.
 Naime, cim je covek izasao iz busa u Pozarevac i dok je cekao sledci za Donji Milanovac, startovala ga je policija gde su ga pola sata maltretirali i pretresali samo zato sto je bio VELIKI pa im je bio sumnjiv. Mogu da zamislim kako se covek osecao dok su mu gurali nos u kantu whey-a...
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: BODYBILDING I FITNESS KAMP-TARA 2009
« Odgovor #49 poslato: Novembar 01, 2009, 11:38:53 pre podne »
poloms ako zeli ili buldog neka otvore novu temu ja nemam niti zivaca niti volje da stalno pricam jedno te isto i stalno sa istim ljudima
kada neko bude za OPEN razgovro preko medija bilo koje vrste moze i ovde na forumu TU SAM...

Ako je diskusiji kraj, nema potrebe otvarati novu temu, da ne podgrevamo vatru...ali ako nastavak sledi, otvoricemo novu temu, da bi ova ostala cista i samo ono sto se tice kampa na Tari...cak i ako treba vratiti u tu temu i ono sto si obrisao...kako god...