April 26, 2024, 05:36:33 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc pri kupovini  (Pročitano 3626 puta)

Van mreže _samuraj_

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Pomoc pri kupovini
« poslato: Jun 06, 2006, 08:28:32 pre podne »
Cao svima
Citajuci teme po forumu na temu sagorevaca masti i slicnog najvise ste ishvalili nekoliko sagorevaca:unidyine,dyma burn,animal cuts i labrada charge naravno svi su sa efedrinom.Ja sam skoro bacio 3500 din na sagorevac bez efedrina i razultati su nikakvi,tj. da nisam drzao dijetu i trenirao  nebi bilo bas niakakvih rezultata.Da sakratim pricu,obisao sam par radnji koje prodaju suplemente i nijedna nije imala ni jedan od ovih sagorevaca!? Zato vas molim ako neko zna gde mogu da ih kupim i otprilike koliko kostaju nek javi
hvala

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2006, 08:32:55 pre podne »
A kako mislis neko da ti pomogne u tome kada nezna odakle si ??? Da gledamo u pasulj i pogadjamo...

Van mreže _samuraj_

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2006, 09:26:16 pre podne »
da,da sory
iz bg sam

Van mreže Stefke

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2006, 09:59:14 pre podne »
Pa imas Pansport na slaviji i na obilicevom vencu u Sitipasazu, AMG i EXTREAM shop u cumicu, ATP sport- Tosin bunar, Lama u makedonskoj pa pogledaj de ima.
Ako ti je tesko da odes do njih evo ti njihovih sajtova i tamo imas br. fona pa nazovi i pitaj:
www.x3mgym.com
« Poslednja izmena: Januar 03, 2010, 08:17:15 posle podne EXTREME »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2006, 10:36:58 pre podne »
Prva ispravka:nijedan od pomenutih sagorevaca ne sadrzi efedrin!!!!
Da dodam:AMG ima i u Pozaskoj na B.Brdu a Pansport i u YUBC na NBG
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže _samuraj_

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2006, 01:18:18 posle podne »
Citat: sasacg
Prva ispravka:nijedan od pomenutih sagorevaca ne sadrzi efedrin!!!!
Da dodam:AMG ima i u Pozaskoj na B.Brdu a Pansport i u YUBC na NBG
Ne sadrzi? Ja sam razumeo da sadrze efedrin i da su zato i dobri sagorevaci i da u principu sve bez efedrina i nije bas sagorevac.Imaju li efekta ovi sagorevaci sto sam naveo,mislim da li da uzmem njih ili neke druge?Jer ja sam kupio pre bez efedrina i dosta ljudi koji treniraju dugo su mi rekli da rezultati koje sam postigao nisu zbog sagorevaca jer ne sadrzi efedrin i da sam bacio pare.Takodje su mi rakli da svi pravi sagorevaci sadrze efedrin i da je to jedino prava stvar koja ti pomaze da skines visak kg.

Van mreže dulse

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 640
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2006, 04:23:12 posle podne »
efedrin je zabranjen zakonom ( zbog nekih glupih ljudi koji nisu znali da ga koriste ) i od tada su svi sagorevaci bez istog.....
imaju efekta uz dobru dijetu i ubitacan cardio ubrzavaju stvar....

a brate kada toliko volis efedrin zasto ga lepo ne kupis pa koristis e/c/a stak??
Vrnula se, ah avaj ne bas zdrava

Van mreže _samuraj_

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Re: Pomoc pri kupovini
« Odgovor #7 poslato: Jun 07, 2006, 07:34:22 pre podne »
Citat: dulse
efedrin je zabranjen zakonom ( zbog nekih glupih ljudi koji nisu znali da ga koriste ) i od tada su svi sagorevaci bez istog.....
imaju efekta uz dobru dijetu i ubitacan cardio ubrzavaju stvar....

a brate kada toliko volis efedrin zasto ga lepo ne kupis pa koristis e/c/a stak??
Ma nije da ga volim,nego sam pogresno ukapirao da ovi sagorevaci sto su hvalili sadrze efedrin i nisam mogao da ih nadjem  :roll:
a ta varijanta e/k/a mi je zadnja solucija,ako nikako ne uspem da skinem visak kg on cu da probam i to,ali za sada cu da nastavim sa dijetom,kardiom i da probam kao dodatak jedan od ovih sagorevaca  :wink: