Mart 28, 2024, 11:18:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....  (Pročitano 649584 puta)

Van mreže basketballer123

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #255 poslato: Septembar 18, 2010, 10:52:26 posle podne »
40 setova za leda???  :o :o :o :o :o
ostaloj e isto lose,radis previse

Rade gledaj Kvaliteta ne kvantiteta

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #256 poslato: Septembar 19, 2010, 12:25:02 pre podne »
koja je razlika izmedju prednjo zgiba,i prednjog obicnog zgiba
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #257 poslato: Septembar 26, 2010, 01:10:25 pre podne »
Citat
40 setova za leda???  Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran
ostaloj e isto lose,radis previse

Rade gledaj Kvaliteta ne kvantiteta

Pa prvih nekoliko vezbi su zgibovi,a svi mi kazu da su zgibovi naj osnovniji i da nemaju veze sa ostalim vezbama.

Citat
oja je razlika izmedju prednjo zgiba,i prednjog obicnog zgiba

Ako si mislio na moje vezbe nisam znao kako da objasnim prednji zgib siroki hvat i prednji zgib uski hvat sa glavom ispred sipke...

Bilo bi lepo da neko ostavi odgovor kako je pravilno raditi ili uputiti na neki deo foruma gde moze sve lepo da se procita,a ne slati bezvezne msg cudjenja...

Van mreže basketballer123

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #258 poslato: Septembar 29, 2010, 06:44:18 posle podne »
za ledja napravi zgibovi sirroki na prsa,veslanjeu pretklonu,veslanje na donjem koluturu s uskimj hvatom i deadlift je opcionalan a najbolje na pocetku treninga da ga radis
i mozes jos radit neke varijacije tipa veslanje jednom rukom,horizontalno veslanje,uski zgibovi i to

Spartak

  • Gost
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #259 poslato: Septembar 29, 2010, 07:15:39 posle podne »
Citat
40 setova za leda???  Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran
ostaloj e isto lose,radis previse

Rade gledaj Kvaliteta ne kvantiteta

Pa prvih nekoliko vezbi su zgibovi,a svi mi kazu da su zgibovi naj osnovniji i da nemaju veze sa ostalim vezbama.

Citat
oja je razlika izmedju prednjo zgiba,i prednjog obicnog zgiba

Ako si mislio na moje vezbe nisam znao kako da objasnim prednji zgib siroki hvat i prednji zgib uski hvat sa glavom ispred sipke...

Bilo bi lepo da neko ostavi odgovor kako je pravilno raditi ili uputiti na neki deo foruma gde moze sve lepo da se procita,a ne slati bezvezne msg cudjenja...

pa i zgibovi su vjezba kao i svaka druga, pogadja misice ledja...slazes li se da je malo glupavo reci da nemaju veze sa drugim vjezbama ?

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #260 poslato: Septembar 29, 2010, 07:27:06 posle podne »
ljudi moze jedno pitanje...nisam nikad radio zajdno biceps i triceps ali planiram da krenem pa ako neko moze da mi napise koje vezbe bi bilo najbolje da radim i koliko...i da li prvo triceps pa biceps ili obrnuto????hvala unapred
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Spartak

  • Gost
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #261 poslato: Septembar 29, 2010, 07:56:34 posle podne »
radi ih u supersetovima, ili prvo triceps pa biceps u zavisnosti koja ti je partija losija, vjezbi imas mali milion odredi sam sebi sto ti odgovara

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #262 poslato: Septembar 29, 2010, 09:12:25 posle podne »
radi ih u supersetovima, ili prvo triceps pa biceps u zavisnosti koja ti je partija losija, vjezbi imas mali milion odredi sam sebi sto ti odgovara
jel ok da radim 4 vezbe po 4 seta za svaki misic(triceps,biceps)???ili mozda vise?
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #263 poslato: Septembar 29, 2010, 09:21:56 posle podne »
radi ih u supersetovima, ili prvo triceps pa biceps u zavisnosti koja ti je partija losija, vjezbi imas mali milion odredi sam sebi sto ti odgovara
jel ok da radim 4 vezbe po 4 seta za svaki misic(triceps,biceps)???ili mozda vise?

za biceps je to puno ... biceps ima dve glave nadji dve vezbe  za spoljnu i unutrasnju glavu, mozes i 3 vezbu da ubacis npr koncetracioni pregib, za triceps kombinuje 3 vezbe svaka glava po 4 serije ili 4 vezbe po 3 serije, kombinuj pa vidi kako to tebi radi, nema nekog pravila, jedino kao sto Spartacus blood and sand rece prvo tricpes (veci je misic) pa onda biceps.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #264 poslato: Septembar 29, 2010, 09:38:45 posle podne »
radi ih u supersetovima, ili prvo triceps pa biceps u zavisnosti koja ti je partija losija, vjezbi imas mali milion odredi sam sebi sto ti odgovara
jel ok da radim 4 vezbe po 4 seta za svaki misic(triceps,biceps)???ili mozda vise?

za biceps je to puno ... biceps ima dve glave nadji dve vezbe  za spoljnu i unutrasnju glavu, mozes i 3 vezbu da ubacis npr koncetracioni pregib, za triceps kombinuje 3 vezbe svaka glava po 4 serije ili 4 vezbe po 3 serije, kombinuj pa vidi kako to tebi radi, nema nekog pravila, jedino kao sto Spartacus blood and sand rece prvo tricpes (veci je misic) pa onda biceps.
ok...hvala ;)
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže muskulus

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #265 poslato: Septembar 30, 2010, 01:45:18 pre podne »
Citat
40 setova za leda???  Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran Šokiran
ostaloj e isto lose,radis previse

Rade gledaj Kvaliteta ne kvantiteta

Pa prvih nekoliko vezbi su zgibovi,a svi mi kazu da su zgibovi naj osnovniji i da nemaju veze sa ostalim vezbama.

Citat
oja je razlika izmedju prednjo zgiba,i prednjog obicnog zgiba

Ako si mislio na moje vezbe nisam znao kako da objasnim prednji zgib siroki hvat i prednji zgib uski hvat sa glavom ispred sipke...

Bilo bi lepo da neko ostavi odgovor kako je pravilno raditi ili uputiti na neki deo foruma gde moze sve lepo da se procita,a ne slati bezvezne msg cudjenja...

pa i zgibovi su vjezba kao i svaka druga, pogadja misice ledja...slazes li se da je malo glupavo reci da nemaju veze sa drugim vjezbama ?

Ma mislio sam na to da su kao osnovne vezbe ali nema veze...

Mene najvise interesuje da li je program po kojem radim dobar ili los.
Ako je los voleo bi da znam sta da promenim i da li moze neko da mi kaze kako da napravim split trening za 5 dana u nedelji sem srede i nedelje jer su mi tada odmori.Interesuje me koje se vezbe kad rade i kako itd itd...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #266 poslato: Septembar 30, 2010, 09:44:59 pre podne »
Sve to imas vec napisano po temama - split,kako da izvodis,pa prelistaj podforum clanci i tu imas korisnih informacija itd itd, pregledaj teme na prvoj i drugoj strani i naci ces sigurno to sto te intresuje, ovde je i onako sve ovo otislo u offtopic sa ovim pitanjima .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #267 poslato: Oktobar 19, 2010, 06:27:29 posle podne »
1serija zgibova,do otkaza

zatim BEZ PAUZE hvatam bucice i radim biceps prvu od pet serija,sa pauzom od minut izmedju(11-12 ponavljanja).

Kad odradim petu BEZ PAUZE prelazim u poziciju za sklek i cepam siroke sklekove do otkaza.

Nakon sto odradim tu jednu seriju sklekova,BEZ PAUZE prelazim na propadanja,prvu seriju.Radim ih pet(serija) sa pauzom od minut i po izmedju(90 sek.)

Kad odradim petu seriju propadanja,BEZ PAUZE idem u poziciju stoj na rukama (naravno uz zid),i radim tako spustanja,tj sklekove.VEZBA ZNACI KIDA RAMENA!!!

Kad zavrsim jednu seriju toga opet BEZ PAUZE uzimam dvorucnu sipku i radim onu vezbu za  ramema prednji izbacaj iz polucucnja.Radim pet serija sa po 11-12 ponavljanja sa pauzom od minut izmedju.

Trening mi traje 30 minuta tacno.
« Poslednja izmena: Oktobar 19, 2010, 06:30:06 posle podne markosmarko »

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #268 poslato: Oktobar 20, 2010, 09:36:38 pre podne »

Kad odradim petu seriju propadanja,BEZ PAUZE idem u poziciju stoj na rukama (naravno uz zid),i radim tako spustanja,tj sklekove.VEZBA ZNACI KIDA RAMENA!!!


Ovo sam ja radio kao napaljeni klinac, sve dok mi par puta nije krv siknula na nos od opterecenja! Zaista kida!:)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #269 poslato: Novembar 05, 2010, 11:24:32 pre podne »
1serija zgibova,do otkaza

zatim BEZ PAUZE hvatam bucice i radim biceps prvu od pet serija,sa pauzom od minut izmedju(11-12 ponavljanja).

Kad odradim petu BEZ PAUZE prelazim u poziciju za sklek i cepam siroke sklekove do otkaza.

Nakon sto odradim tu jednu seriju sklekova,BEZ PAUZE prelazim na propadanja,prvu seriju.Radim ih pet(serija) sa pauzom od minut i po izmedju(90 sek.)

Kad odradim petu seriju propadanja,BEZ PAUZE idem u poziciju stoj na rukama (naravno uz zid),i radim tako spustanja,tj sklekove.VEZBA ZNACI KIDA RAMENA!!!

Kad zavrsim jednu seriju toga opet BEZ PAUZE uzimam dvorucnu sipku i radim onu vezbu za  ramema prednji izbacaj iz polucucnja.Radim pet serija sa po 11-12 ponavljanja sa pauzom od minut izmedju.

Trening mi traje 30 minuta tacno.

a za cega sluzi ovaj trening?
neki sport borilackih vestina je u pitanju?
kondicione priprme za NFL?