April 19, 2024, 03:46:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....  (Pročitano 659256 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #390 poslato: Jun 22, 2011, 03:52:33 posle podne »
a sve je jasno
dzaba sam se trudio..

Citat
Moj prvi post na ovom forumu Smeško 18 godina, 190cm, ~80kg

maj 2011

Citat
Imam u kuci teretanu, pa zato nemam mogucnosti za sprave, a mislim da mi i ne trebaju pored 200 kila tegova

Citat
rimetio sam da svako ko proba ovaj program rame bukvalno transformise za 3-4 meseca uz pravilnu ishranu, lepo i ruke napreduju, grudi onako, a trapez mi je jos malo do usiju

ono glavno

Citat
logicno je da veci broj ponavljanja vise sagoreva misic, a da manji broj ponavljanja uz max tezinu luci vise testosterona sto samim tim uz pravilnu ishranu dovodi do veceg povecanja mase u odnosu na manju tezinu Namigivanje

jbg  :-[

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #391 poslato: Jun 22, 2011, 03:58:30 posle podne »
kolev kako moze da ti odgovara 3 dana za redom najvece partije?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #392 poslato: Jun 22, 2011, 04:00:40 posle podne »
kolev kako moze da ti odgovara 3 dana za redom najvece partije?


zasto da ne
ja tako vezbam vec 9 godina>??
ukoliko ti misic adekvatno hranis i adekvatno odmoras ovaj progrem je vise nego ok jer psole dva velika misica na gornjem delu vezbas NOGE tj veliki misic DONJEG DELA pa onda prelazis na manje misice GORENJEG dela uz dva dana odmora

Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #393 poslato: Jun 22, 2011, 04:14:32 posle podne »
ok, ok :D da krenem redom izgubio sam se u tvom tekstu O.O

 - Dok odradim grudi ramena su vec umorna tu mi onda treba samo malo da ih ubijem
 
- Ne podnosim slikanja, ne kazem ja da je to rame ogromno, ali recimo da sam ispitivao kako odredjene kombinacije razlicito uticu na mene, nemam bas mnogo vremena da bih imao trening 5 dana u nedelji(faks), sad imam pa cu tako da krenem, trening 3 dana u nedelji nisam ni probavao jer se mnogo velikih partija spaja, noge, rame recimo ne moguce za odraditi. zato sam ispitivao kombinacije 4 dana u nedelji gde sam primetio da najvise napretka u obimu ramena uz istu ishranu i suplementaciju kao i pre imao sa kombinacijom grudi rame, recimo da su mi ruke i grudi vise isle u obimu na kombinaciji "Grudi-triceps"

- naravno da nisam kvalifikovan ne mogu ja na osnovu 2 godine treninga nesto da pametujem ljudima po 10+ godina, ali samo sam gledao sta najvise meni odgovara i tako sam isao, moguce je odraditi 2 velike partije, i cinjenica je da ce se napredovati kako god uz adekvarnu ishranu i nepretreniravanje misica

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #394 poslato: Jun 22, 2011, 04:19:52 posle podne »
To je to,objasnio ti je Pedja,ne znam kako radite tako po dva misica posto ja kad uradim npr noge sutradan me strah da prodjem pored prese ili krive sipke kad radim ruke... :D
Odnosno znam kako radite posto sam i ja nekad tako radio,ne uradite tj ne pogodite misic kako treba,ne date svoj maksimum,batalite to sto pre....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #395 poslato: Jun 22, 2011, 04:22:24 posle podne »
JA NISAM REKAO da JE NEMOGUCE NE NAPREDOVATI jer na pocetku sa 18 god i da jedes govna i radis sklekove radi hormona koji ti divljaju imati ces izrazene misice a pogotvo osoba kao ti tj NA OSNOVU ONOGA STO SI NAPISAO U SVOM PRVOM POSTU TI SI TIPICAN EKTOMORF (odista nemam sada vremena da razlezem o tome) ali je BITNO TO A I TI BI TREBALO DA ZNAS da si radio i MNOGO DRUGACIJE da bi imao isto

to sto tebe mrzi da se slikas samo TI GUBIS jer bas iz tog razloga nemas RELANU SLIKU PREMA SEBI VEC TI DRUGARI KAZU DA SI DO JAJA I DA SI SE NAPUCAO KAO ZMAJ
a ja ti kazem da na 190 cm visine i 80 kg visine i 18 god niti si NPUCAN niti si SE URADIO niti bilo sta drugo vec ako ti se misici i poznaju a poznaju to je reuzlatat tvog hormonlanog bujanja i TELESNOG TIPA

jednostavno,nacin na koji vezbas uslovi i sve ostalo TE LIMITIRAJU U STARTU
ali sada vec pocinjem da pricam sa neke druge strane a ti nisi razumeo ni moj UVODNI DEO I ONDA SVAKA DALJNJA PRICA GUBI SMISAO..

ovako izlgeda USPESNA DIJETA,TRENING,HRANA itd...

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23459.0.html

ovaj sam ti priemer dao jer je svez a takvih an forumu ima jedno 200 sigurno...

DAKLE
TI STO STI NAPREDOVAO (AKO U OPSTE JESI) SI NAPREODVAO I TO JE TO kada je u ptianju ovakav trening a posebno uslovi u kojima i pod kojima ti treniras..

Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #396 poslato: Jun 22, 2011, 04:24:29 posle podne »
a sve je jasno
dzaba sam se trudio..

Citat
Moj prvi post na ovom forumu Smeško 18 godina, 190cm, ~80kg

maj 2011

Citat
Imam u kuci teretanu, pa zato nemam mogucnosti za sprave, a mislim da mi i ne trebaju pored 200 kila tegova

Citat
rimetio sam da svako ko proba ovaj program rame bukvalno transformise za 3-4 meseca uz pravilnu ishranu, lepo i ruke napreduju, grudi onako, a trapez mi je jos malo do usiju

ono glavno

Citat
logicno je da veci broj ponavljanja vise sagoreva misic, a da manji broj ponavljanja uz max tezinu luci vise testosterona sto samim tim uz pravilnu ishranu dovodi do veceg povecanja mase u odnosu na manju tezinu Namigivanje

jbg  :-[
Sad si nasao izvoditi citate sta sam pisao, ja se uopste ne svadjam niti imam potrebu za tim...
Sada idem u pravu teretanu, imam 5 svedoka i za mene dovoljna,

ok, uzmi teg 5 kila mahni 20 puta sagoreces vise kalorija nego kad uzmes 20 kila i mahnes 6 puta, pogledaj power liftere!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #397 poslato: Jun 22, 2011, 04:25:37 posle podne »
Citat
ok, uzmi teg 5 kila mahni 20 puta sagoreces vise kalorija nego kad uzmes 20 kila i mahnes 6 puta, pogledaj power liftere!

 o boze... :'( :'( :'(

Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #398 poslato: Jun 22, 2011, 04:37:38 posle podne »
Ok burazeru znam da tebi izgleda smesno sto se neki tamo "klinac" raspravlja sa covekom koji je ceo zivot u teretani, to sto ja imam 85 kila na 190 je stvar sporta kojim se ceo zivot bavim(taekwondo) mnogo kalorija izgubim na treningu tako da je jeako tesko napakovati ista na ovu visinu, ali recimo da ide bolje po tom pitanju i najverovatnije cu zajebati tekvondo jer me smorio do zla Boga, zasto sam limitiran u startu, samo zbog toga sto nemam leg pres?
Citat
ok, uzmi teg 5 kila mahni 20 puta sagoreces vise kalorija nego kad uzmes 20 kila i mahnes 6 puta, pogledaj power liftere!

 o boze... :'( :'( :'(
ajde napisi sta je pogresno?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #399 poslato: Jun 22, 2011, 04:42:58 posle podne »
@Dr. Ronnie

Problem ces uvideti za koju godinu kada ti se smire hormoni, i kada vidis da neki drugi vrsnjaci napreduju brze od tebe, i kada shvatis da nesto sto si postigao za godinu dana, si mogao za 6 meseci... A 18 god imas samo jednom i nikada vise  ;)

Tema u potpunosti opravdava naziv - zanimljivi treninzi  :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #400 poslato: Jun 22, 2011, 04:50:29 posle podne »
 ;D ;D

Citat
Ok burazeru

BURAZERU,imam sina od 17  :D :D

Citat
raspravlja sa covekom koji je ceo zivot u teretani

ne RASPRAVLJAM jer nemam adkevatnog sagovornka za RAPRAVU vec te pokusavam NAUCITI ali je ocigledno worthless

Citat
mnogo kalorija izgubim na treningu tako da je jeako tesko napakovati ista na ovu visinu

ovo je jedan od razloga ZASTO JE TESKO ali nije PRESUDAN ali je razlog -to si u pravu

Citat
zasto sam limitiran u startu, samo zbog toga sto nemam leg pres

zbog toga sto si rekao da VEZBAS KOD KUCE i da imas bench i 200 kg tegova....

a sada kazes da ides u teretanu tako da si onda taj limit otklolnio..NADAM SE..

ali postoje drugi limiti koje u koliko ne otklonis,sigurno napredovati neces
jedan od njih je

Citat
logicno je da veci broj ponavljanja vise sagoreva misic, a da manji broj ponavljanja uz max tezinu luci vise testosterona sto samim tim uz pravilnu ishranu dovodi do veceg povecanja mase u odnosu na manju tezinu Namigivanje

malo vise da si citao forum,onda bi znao GDE GRESIS I ZBOG CEGA i da nije VELIKI BROJ PON ZA DEFINCIJU  a MALI BROJ ZA MASU vec da se i masa i definciju RADE U KUHINJI a ne u tereatni jer ti raste KADA SE ODMARAS A NE KADA VEZBAS....itd itd itdit dit dit di

...i tako.

Milos je na kraju lepo rekao


Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #401 poslato: Jun 22, 2011, 04:52:00 posle podne »
AU bre zar vi mislite da meni toliko sibaju hormoni

ne smatram sebe ogromnim niti sam blizu toga, samo mi je cudno jer je ovo prvi put na forumu, od instruktora raznih da cujem da trening "grudi-rame" nevalja,...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #402 poslato: Jun 22, 2011, 04:55:40 posle podne »
..instruktori.....
jbg

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #403 poslato: Jun 22, 2011, 04:57:17 posle podne »
Momak,
moze da se radi grudi-rame, ali nije to za svakoga, a sigurno ne za tebe ( bez da te potjcenjujem )
za tu vrstu treninga je potrebno mnogo vise od same volje i zelje

u jednom trenutku taj program je dao rezultat, ali u slijedecem bice vise stete nego koristi...

Van mreže Dr. Ronnie

  • Član
  • *
  • Poruke: 28
Odg: Podelite vase zanimljive treninga sa drugim clanovima....
« Odgovor #404 poslato: Jun 22, 2011, 05:03:43 posle podne »
;D ;D

Citat
Ok burazeru

BURAZERU,imam sina od 17  :D :D

Citat
raspravlja sa covekom koji je ceo zivot u teretani

ne RASPRAVLJAM jer nemam adkevatnog sagovornka za RAPRAVU vec te pokusavam NAUCITI ali je ocigledno worthless

Citat
mnogo kalorija izgubim na treningu tako da je jeako tesko napakovati ista na ovu visinu

ovo je jedan od razloga ZASTO JE TESKO ali nije PRESUDAN ali je razlog -to si u pravu

Citat
zasto sam limitiran u startu, samo zbog toga sto nemam leg pres

zbog toga sto si rekao da VEZBAS KOD KUCE i da imas bench i 200 kg tegova....

a sada kazes da ides u teretanu tako da si onda taj limit otklolnio..NADAM SE..

ali postoje drugi limiti koje u koliko ne otklonis,sigurno napredovati neces
jedan od njih je

Citat
logicno je da veci broj ponavljanja vise sagoreva misic, a da manji broj ponavljanja uz max tezinu luci vise testosterona sto samim tim uz pravilnu ishranu dovodi do veceg povecanja mase u odnosu na manju tezinu Namigivanje

malo vise da si citao forum,onda bi znao GDE GRESIS I ZBOG CEGA i da nije VELIKI BROJ PON ZA DEFINCIJU  a MALI BROJ ZA MASU vec da se i masa i definciju RADE U KUHINJI a ne u tereatni jer ti raste KADA SE ODMARAS A NE KADA VEZBAS....itd itd itdit dit dit di

...i tako.

Milos je na kraju lepo rekao


Sad mi je mnogo toga jasnije u ovoj diskusiji
-Uzrecica izvini :(
-Pa to je normalno tu fazu sam prosao, gde sam imao npr 2 obroka dnevno, a misic kidao ko slon, logicno je da je ishrana glavna stvar, mislio sam da sam to  napisao :/ sto se tice ukljucenosti u forume na yu-fitnessu sam bio V.I.P ali sam banovan jer su nestrucni ljudi dosli do administratorskog mesta, procitani skoro svi tekstovi sa building-body.com sajta i foruma kao i x-sporta kao i dosta tekstova sa xtreme-a i najvise sam xtrem forumom odusevljen, zaista je mnogo forumasa sa 10+ iskustvom :)
Sada unosim 3g proteina po kg i 5g uh, od supsa kreatin monoh+elite whey :)

aaa pa citirao si me
Citat
logicno je da veci broj ponavljanja vise sagoreva misic, a da manji broj ponavljanja uz max tezinu luci vise testosterona sto samim tim uz pravilnu ishranu dovodi do veceg povecanja mase u odnosu na manju tezinu Namigivanje
« Poslednja izmena: Jun 22, 2011, 05:11:23 posle podne Dr. Ronnie »