April 20, 2024, 03:04:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Mršavljenje sa Herbalife-om  (Pročitano 30393 puta)

Van mreže Arthur

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Mršavljenje sa Herbalife-om
« poslato: Novembar 15, 2009, 08:02:19 posle podne »
Aktivini sam sportas i imao sam oko 6kg viska.
Dakle situacija je sljedeca, vec 3 mjeseca zadržavao sam identicnu kilažu, pa sam pokusao zamijeniti dorucak koji se sadržavao od cca sendvica i slicnih stvari sa shake-om od proizvođača Herbalife.
Nije mi ga nitko preporucivao niti nista vec sam sasvim slucajno naisao na njega, malo sam potražio po netu o toj kompaniji i procitao svašta.

Ukratko u mjesec dana sto sam zamijenio dorucak sa shake-om skinuo sam 6kg, logika je bila jednostavna unos kalorija je bio puno manju sto se tice dorucka, a apetit je bio zadovoljen.

Ne mislim ga koristiti stalno jer smatram da nije potrebno, no poceo sam malo vise citati o njemu, i citam svasta po forumima, da se bježi cim dalje od toga, da to ništa nevalja, da ovo da ono....

Zanima me da li uistinu nevalja i toliko je loš, jer neznam vise u sta da vijerujem u svoj rezultat ili u price ljudi koji mozda to nisu niti isprobali?

Hvala...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2009, 08:12:54 posle podne »
Herbalife je glupost jer postoje mnogo kvalitetnije solucije za mnogo manje pare...jednostavno deru narod, prodaju muda pod bubrege kako jedan clan foruma kaze. ;D

Pogotovo je glupost doci na jedan ozbiljan forum i iznositi gore navedene tvrdnje...

Van mreže Arthur

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2009, 08:16:00 posle podne »
Si ti mene krivo shvatio ili ne, ja sam doso upitat za savjet da li da prekinem to koristiti i da predem na nesto drugo.  

A ne reklamirati neki proizvod....

Da su skupi to je sigurno, daj savjet pa cu preci na nesto pametnije....

Jer logicno je da u koliko želim do boljeg rezultata trebo bi prehranu promjeniti jer sam trenutno na 50% brzoj hrani.

Registriran sam davnih dana redovito citam sve, tako da se nisam doso ovdje registrirat i nesto napisati. posto imam 1 post.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #3 poslato: Novembar 15, 2009, 08:20:25 posle podne »
Aha pogresahnoi sam te shvatio, izvinjavam se...

Pa tehnichni postoji hrpa meal replacement proizvoda, na tebi je da izaberesh koji i kako...vidjecesh i sam koliko su jeftiniji od HL, a mnogi su dosta, ali dosta bolji od HL...

Van mreže Arthur

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #4 poslato: Novembar 15, 2009, 08:24:38 posle podne »
Jer problem je u tome sto se ja preko dana mogu hranit kako spada ali problem mi je dorucak, ne pada mi na pamet dizat se cca 30min prije odlaska na fakultet ili trening da bi doruckovao, pa sam pokusao s tim posto je dovoljno 1min da se to smucka....ajd mi samo reci 2-3 kvalitetne firme koje imaju slicne proizvode pa cu si ja nac i procitat na netu o njima.

Ono sto sam nasao je sve nekako specijalizirano za BB, ...

Hvala
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2009, 08:26:36 posle podne Arthur »

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #5 poslato: Novembar 15, 2009, 08:27:37 posle podne »
PRESKUPO u odnosu na to šta nudi...
Njihovi preparati se sastoje od sojinog proteina(oko 75%) i vrlo malo surutkinog koji je najkvalitetniji...
Niko ne sumnja u tvoj rezultat i to je normalno jer si izbacio junk food...
Za svu dalju priču oko uzimanja ovog proteina i njegovu efektnost vezanu za trening,izlišno je bilo šta reći...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #6 poslato: Novembar 15, 2009, 08:33:39 posle podne »
A zasto recimo ne uzmesh whey protein i smuckash ga sa vodom i istu vodu strpash sa jedno 200 gr. ovsenih pahuljica?

To bi bio recimo odlican i sasvim zdrav doruchak koji bi trebalo svi da jedu, a izuskuje nekih 5 minuta sve sa pripremom i konzumacijom. :)

Van mreže Arthur

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #7 poslato: Novembar 15, 2009, 08:57:11 posle podne »
A zasto recimo ne uzmesh whey protein i smuckash ga sa vodom i istu vodu strpash sa jedno 200 gr. ovsenih pahuljica?

To bi bio recimo odlican i sasvim zdrav doruchak koji bi trebalo svi da jedu, a izuskuje nekih 5 minuta sve sa pripremom i konzumacijom. :)


Zanimljivi prijedlog, whey protein je ako se nevaram nekih 3 puta jeftiniji, a ovaj recept cu iskusati.

Ako netko ima jos kakvih zanimljivih recepata za brzi dorucak samo javite. Sto raznovrsnije to bolje, samo da je priprema jako brza.
Puno hvala,

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #8 poslato: Novembar 15, 2009, 09:56:38 posle podne »
Jer problem je u tome sto se ja preko dana mogu hranit kako spada ali problem mi je dorucak, ne pada mi na pamet dizat se cca 30min prije odlaska na fakultet ili trening da bi doruckovao, pa sam pokusao s tim posto je dovoljno 1min da se to smucka....ajd mi samo reci 2-3 kvalitetne firme koje imaju slicne proizvode pa cu si ja nac i procitat na netu o njima.

Ono sto sam nasao je sve nekako specijalizirano za BB, ...

Hvala


Otvoreno sumnjam u to da si ti sportas, sportista je onaj koji ustaje u cik zore (ili cak pre) ako trening ili ishrana to zahtevaju...
 

Van mreže Arthur

  • Član
  • *
  • Poruke: 5
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #9 poslato: Novembar 15, 2009, 10:01:03 posle podne »
Jer problem je u tome sto se ja preko dana mogu hranit kako spada ali problem mi je dorucak, ne pada mi na pamet dizat se cca 30min prije odlaska na fakultet ili trening da bi doruckovao, pa sam pokusao s tim posto je dovoljno 1min da se to smucka....ajd mi samo reci 2-3 kvalitetne firme koje imaju slicne proizvode pa cu si ja nac i procitat na netu o njima.

Ono sto sam nasao je sve nekako specijalizirano za BB, ...

Hvala


Otvoreno sumnjam u to da si ti sportas, sportista je onaj koji ustaje u cik zore (ili cak pre) ako trening ili ishrana to zahtevaju...
 


heheheh kako koji , tocnije poluprofesionalizam trenutno, 2 liga. ...

cuj kad odes na fakultet i svatis da od poluprofesionalizma nema kruha onda krenes na drugi nacin razmisljati.

a u koliko se u sportase uvrstavaju samo olimpijci i BB onda jbg onda nisam sportas. :D
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2009, 10:04:43 posle podne Arthur »

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #10 poslato: Novembar 15, 2009, 11:47:58 posle podne »
^^^^

Ne brate vec nema to kao "mrzi me da se dignem ujutru" ili jesi ili nisi!!!!
Znaci spartanski samo! :)

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #11 poslato: Jul 24, 2010, 07:51:53 posle podne »
Herbalife je HRANA. Ne znam kako mozete da donosite zakljucke o tome ako niste probali na sebi i ako nemate odgovarajuce cinjenice.Ako ste sportisti kako onda ne znate da najuspesniji sportisti u svetu upravo koriste Herbalife hranu....

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #12 poslato: Jul 24, 2010, 07:57:37 posle podne »
To sto Beckam nosi Herbalife na dresu, uopste nije relevantna cinjenica o kvalitetu i upotrebljivosti ovog proizvoda!  ::)

Eh, kako zene olako veruju stivu poput "Blic zena", "Lepota i zdravlje" i ostalim visokostrucnim casopisima...
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #13 poslato: Jul 24, 2010, 08:19:29 posle podne »
Herbalife je HRANA. Ne znam kako mozete da donosite zakljucke o tome ako niste probali na sebi i ako nemate odgovarajuce cinjenice.Ako ste sportisti kako onda ne znate da najuspesniji sportisti u svetu upravo koriste Herbalife hranu....
Vecina ovdje znaju o cemu se radi i bas zato i tako govore o tome...zasto nesto sto je 5x skuplje, a nema potrebe????
« Poslednja izmena: Jul 24, 2010, 08:21:27 posle podne tenssa »

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #14 poslato: Jul 24, 2010, 08:59:52 posle podne »
Uzmite u obzir samo to da 250 GRAMA proteina HL-a kosta oko 3000 dinara...nista vise!!!
Whey kosta 3 KG oko 5000 dinara!! Pa zar je toliko bolji???
Zamena za obrok(shake)ima ja mislim 450 grama i kosta oko 4000 dinara...
Mislim da je mnogo,mnogo skup u odnosu na to sto pruza!!!
pozzz