Mart 28, 2024, 09:49:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Mršavljenje sa Herbalife-om  (Pročitano 30302 puta)

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2010, 10:36:00 posle podne »
taj zamena za obrok je jedno veliko sr*** imam kuci majka mi pije previse secera ko da je gainer :D a malo proteina ....i to iz soje
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2010, 01:22:45 pre podne »
Herbalife je HRANA. Ne znam kako mozete da donosite zakljucke o tome ako niste probali na sebi i ako nemate odgovarajuce cinjenice.Ako ste sportisti kako onda ne znate da najuspesniji sportisti u svetu upravo koriste Herbalife hranu....
odlicno si obavila svoj posao reklamiranja ovog proizvoda ali i ti i ja znamo da je to jedno veliko SRANJE i bacanje para!!
a recenicu "ako ste sportisti koristite herbalife" necu ni da komentarisem
Jedi Master

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2010, 01:58:02 pre podne »
Herbalife je HRANA. Ne znam kako mozete da donosite zakljucke o tome ako niste probali na sebi i ako nemate odgovarajuce cinjenice.Ako ste sportisti kako onda ne znate da najuspesniji sportisti u svetu upravo koriste Herbalife hranu....
ili ih reklamiras,ili su ti napunili glavu glupostima pa sad ti gledaj iili jedno ili drugo ,pa samo pogledaj sastav i pogledaj da li je bolji od bilo kog drugog MR-a ....
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #18 poslato: Jul 25, 2010, 08:50:05 pre podne »
Hahaha...pa ne moguda vjerujem da neko govori ovdje o Herbalife....
pa ludilo...pa nije ti ovo forum depresivnih domacica, vec ljudi koji nesto znaju i zele da znaju jos vise....
ja sam ga dobio na poklon, neki set...protein...neke tablete, kao sagorjevac i valjda jos nesto... iz mog iskustva...prskupo vnago, koje radi nista...

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #19 poslato: Jul 25, 2010, 09:30:59 pre podne »
Herbalife nije u potpunosti prevara......generalno to jeste pristojna zamena za obrok....radi se samo o tome sto ima daleko daleko x 10 boljih resenja..... u nasim omiljenim radnjicama ima da se kupi mnogo mnogo x 10 boljih stvari po dosta povoljnijim cenama, tako da je herbalife više za ljude koji ne znaju bas nista o ovom sportu pa samim tim ni o ishrani i suplementaciji.

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #20 poslato: Jul 25, 2010, 09:35:57 pre podne »
Recimo da je ovo mnogo bolje resenje od herbalife a ima ih jos dosta  ;D

Van mreže BuKi_pit

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 701
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #21 poslato: Jul 25, 2010, 10:02:21 pre podne »
ma oni sole pamet raji i ima onih sto nasjednu na tu pricu bas kao sto je Branisalav1984 rekao oni koji veze nemaju sa ishranom to i kupe
The pain you feel today will be the strength you feel tomorow !!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #22 poslato: Jul 25, 2010, 10:03:57 pre podne »
Nije imas ih jos, nego sve je bolje od HL...tj jeftinije i kvalitetnije...

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #23 poslato: Jul 27, 2010, 08:57:55 posle podne »
Vidim ima dosta komentara na moju poruku.Ne znam zasto ste svi toliko negativno nastrojeni i napadni,ja nisam napisala nista sto nije i nisam nikog napadala,ako nista drugo mozete bar da cenite tudje misljenje,a i cinjenice,jer ja nisam mislila nista lose protiv whey-a i dr.Drugo,ne reklamiram ja ovde nikoga,na forumu sam vec duze vreme i kad sam videla toliko glupih stvari o HL-u naravno da nisam mogla da ne prokomentarisem jer ja to jedem dve godine vec.Sto se tice Beckama,njega nisam ni spomenula,ali ajde kad smo vec kod njega,ta reklama se ne moze videti u Blic zeni,Lepoti i zdravlje i dr.casopisima kako kaze doticni.Cinjenica je da je ceo LA Galaxy tim sponzorisan od strane HL-a i to niko ne moze da porekne...Kao i Inter iz Milana,Barselona do pre mesec dana,a i nasi reprezentativci,nasa vaterpolo reprezentacija,Jelena Lolovic skijasica,Filip Grgic prvak u tekvondu...itd.Moj decko je licno pravio programe Lekicu i ostalima.Mozete reci sta god,ali to nisu informacije koje sam "cula" negde.....Sto se sastava tice,pa valjda znam sta je u sastavu kad jedem to dve godine i meni je najbolji dokaz moj rezultat,svi nutrijenti koji imaju u sejku kada bismo uneli kroz klasicnu hranu dobili bi takodje i mnogo kalorija i izgubili bi dosta vremena na pripremi te hrane.Taj odnos svih 114 nutrijenta koje je nauka ustanovila a koje su potrebne nasim celijama nalaze se u sejku.I cela poenta moje prve poruke je da naglasim da je to hrana (dakle,opet cinjenica-da je taj sejk 72 ministarstava zdravlja sirom zemlje ispitala i odobrila kao HRANU,ne kao dodatak ishrani,suplement i tome slicno.) Dakle,ne proteinski sejk kao whey protein koji cini samo protein i koji sluzi u neke druge svrhe nikako kao zamenski obrok.Ne morate biti tako subjektivni,ne mora da znaci da ako ja jedem HL sejk treba da kazem za sve ostalo da je sranje bez da se raspitam bolje,i obrnuto.....

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #24 poslato: Jul 27, 2010, 09:05:00 posle podne »
MI kazemo da je to jako SKUPO!!! i da ima mnogo BOLJIH i JEFTINIJIH resenja;)
sta to ima u njemu sto je ok???
protein iz soje???
to je ok za ljude od 150kg,koji nece da mrdnu guzicu pa im se kaze UMESTO VECERE POPIJES HL.. a baja vecerao 1000kcal pre toga,pa sada pao na 100 kcal pa naravno da ce da smrsa;)
ta pricao o HL ovde ne prolazi;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #25 poslato: Jul 27, 2010, 09:12:22 posle podne »
Hm,kad se sve svede,jedan obrok sejka kosta 100dinara....ne znam za jeftinije...Ali ok,no problem.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2010, 09:14:43 posle podne »
Hm,kad se sve svede,jedan obrok sejka kosta 100dinara....ne znam za jeftinije...Ali ok,no problem.
whey  50din;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #27 poslato: Jul 27, 2010, 09:18:27 posle podne »
Ok,ali ja upravo zelim da ukazem na razliku-whey je odlican ali to je samo protein,a HL sejk ima svih 114 mikro i makro nutrijenata koje su asim celijama potrebne svako jutro! Dakle hrana koju nase celije traze!

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #28 poslato: Jul 27, 2010, 09:19:58 posle podne »
P.S. Ja govorim o zdravom dorucku,mrsavljenju,ne o programima ishrane za masu,definiciju za koje bi recimo whey bio extra.Dakle razlicite namene.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #29 poslato: Jul 27, 2010, 09:24:44 posle podne »
ako neko ima zivaca neka nastavi...ja sam na 0 uh ovih dana:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!