April 26, 2024, 04:42:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Mršavljenje sa Herbalife-om  (Pročitano 30423 puta)

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #30 poslato: Jul 27, 2010, 09:31:54 posle podne »
:-) Xe,xe,ma ok,neka svako zadrzi svoje za sebe,samo mi je bilo malo krivo da vidim toliko negativnih komentara od nekih ljudi koji nemaju pojma o HL-u,svaka cast za sve ostalo.

Spartak

  • Gost
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #31 poslato: Jul 27, 2010, 10:30:29 posle podne »
pa vala skupi ti mikro i makro nutrijenti za duplo :)
Uostalom, vazda ce bit ovaca za sisanje, svako ima mozak pa da procjeni sam sto valja a sto ne,treba ga samo ukljuciti, pogurati,malo pa na kurblu...
Meni je generalno smjesno vidjet ovoliko napusavanja :)
« Poslednja izmena: Jul 27, 2010, 10:33:37 posle podne Spartak »

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #32 poslato: Jul 27, 2010, 11:07:49 posle podne »
ako neko ima zivaca neka nastavi...ja sam na 0 uh ovih dana:D
hahahahaah :)
P.S. Ja govorim o zdravom dorucku,mrsavljenju,ne o programima ishrane za masu,definiciju za koje bi recimo whey bio extra.Dakle razlicite namene.
Ja sam ga probao i nisam osetio nista sem da mi nedostaje whey+ovsene ili 10 jaja i ela sir sa salatom...mmmm :D!
bio sam na seminarima nekim u hajatu,kontinentalu i hotelu M...tamo pricaju bukvalno bajke kao da mrsavis zdravo preko noci i da  to leci sve i plus se obogatis ako udjes u mreznu trgovinu(meni je licno rekao neki bosanac koji je neka velika faca tu:ako neces da vozis floridu na pravom si mestu...ukljuci se)!!!
Napune ljudima glavu i onda oni idu i sire i pricaju i nose bedzeve: SMRSATI JE LAKO PITAJTE ME KAKO,BUDITE ZDRAVI I MRSAVITE i slicno..pa da je tako lako svi bi bili zgodni mrsavi i zdravi!Kako da covek smrsa ako jede HL za dorucak a poslepodne i uvece jede svasta,a pritom o fizickoj aktivnosti nema dve recenice???Moze jer je pre toga i za dorucak jeo svasta!!! :D
Mozes sa time da skines odredjenu kilazu samo zato sto si zamenio svoj prethodni obrok sa tim!!!A o ostalim proizvodima(za masu,multivitamin,vlakna itd.) i njihovim cenam ne bi ni komentarisao...njihove cene su paprene i ne vrede toliko!!!!!!!
VanjaVaki ne mislim nista lose...to je samo moje misljenje!!!Kada samo bio na tom seminaru svi su ustali i poceli odjednom da igraju uz neku pesmu,mislio sam da je neka sekta... :)

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #33 poslato: Jul 27, 2010, 11:40:41 posle podne »
To i jeste sekta.
A proizvodi krs i prevara....najbolje da ne smrsas kad ti prpisu dijetu sa 2 sejka i jednim pravim obrokom...pa smrsao bi da si ne znam kakav...
ja sam to dobio od drugarove sestre...kao da probam...pa kad sam popio dosla da mi proda jos, a kad sam rekao da necu jer je skupo i krs...samo sto mi nije za vrat skocila
Reci NE SEKTAMA

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #34 poslato: Jul 27, 2010, 11:51:27 posle podne »
herba life je najvece sranje... bombu bi im bacio :D inace moram ovo da ispricam kada smo vec tu ;D ;D  mene je add-ovao neki njihov predstavnik na fb-u i smarao me o njihovim preparatima i tim glupostima... i ja mu lepo kazem aman covece nadji drugu budalu kojoj ces da prodas to smece a on pametnjakovic mi kaze : znam ja da se tebi ovo ne svidja jer nije hemija :D :D :D strasno

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #35 poslato: Jul 28, 2010, 12:01:39 pre podne »
Citat
Reci NE SEKTAMA
Dobro nisam bas tako mislio :)
Meni je samo izgledalo cudno...sedimo svi na stolicama poredjanim pod konac i slusamo neku zenu koja prica o kuli i gradovima,da idemo u torino za SAMO...ne znam ni ja koliko evra da slusamo neke italijane koji to isto promovisu itd... i odjednom kao nama:hajde da zaigramo!!!
ja mislio neka zajebancija kad ono jbt.svi ustali i igraju!!!Meni gluuuuupo,ne znam sta da radim,ustao i ja ali necu da igram,na kraju sam ja ispao cudan!!
Inace seminar taj kosta 500 dinara...ogromna kompanija,neprejebiva i najbolja :)
To je moje iskustvo,probao sam ga i nista!!!a mozda bi i bilo nesto da imam 500e da dam mesecno za to...spavam kuci,jedem to a misici raaaastuuuuu :D

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #36 poslato: Jul 28, 2010, 12:04:52 pre podne »
Zao mi je sto se Pedja nije oglasio na ovu temu,bas me zanima njegovo misljenje...verovatno ne stize na sve da prokomentarise :)

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #37 poslato: Jul 28, 2010, 12:06:42 pre podne »
Ajmo sad svi da zaigramo hahahaha VRH BRATE HOCU I JA U SEKTU XAXAXAXAXAXA  :-\ :o ;D

Van mreže Gringo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #38 poslato: Jul 28, 2010, 12:12:12 pre podne »
brate mnogima e pokazalo da su uspjeli skinuti kilograme sa herbom mada sam bio skeptican da je nemoguce al sam vidio neke ljude i primjere ZAISTA MOZDA NEKOME ZVUCI GLUPO,I MENI JE BILO TAKO DOK NISAM VIDIO...

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #39 poslato: Jul 28, 2010, 12:13:20 pre podne »
ako neko ima zivaca neka nastavi...ja sam na 0 uh ovih dana:D

Eo odma!
Vanja, ja volim da poslusam tudja iskustva, da naucim od drugih i promenim svoje misljenje ako treba, ali ajde lepo batali tu pricu sa HL.


Ako nisi batalila evo pocev od top shopa, laznih nutricionista, dr fellgooda, biomeda, herbalife-a, turboslanka itd. Vi ste ona banda koja lize jajca ljudima dok im zgrce pare, nije protiv zakonito ali nemoj se hvaliti time sto ste izhebali gojazne ljude.

Ti govoris o mrsavljenju a ne o definiciji, kako to? Da pojasnim, definicija je za onoga koji zeli da smrsa zdravo  i ne izgubi organizam i misice ali vasim proizvodima ljudi gube kontinualno i misic i salo,  time ostaju na istom procentu masti dok gube kile, pa to je vise nego genijalno...

Ove stvari mozes da prodajes na grandu i na burek forumu, zaobidji nas.
« Poslednja izmena: Jul 28, 2010, 09:27:58 pre podne Naturalni »

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #40 poslato: Jul 28, 2010, 12:13:41 pre podne »
Ajmo sad svi da zaigramo hahahaha VRH BRATE HOCU I JA U SEKTU XAXAXAXAXAXA  :-\ :o ;D
Moze,mislim da ima svakog mese u nekom hotelu samo spremi 500 kinti...  :D

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #41 poslato: Jul 28, 2010, 12:17:18 pre podne »
brate mnogima e pokazalo da su uspjeli skinuti kilograme sa herbom mada sam bio skeptican da je nemoguce al sam vidio neke ljude i primjere ZAISTA MOZDA NEKOME ZVUCI GLUPO,I MENI JE BILO TAKO DOK NISAM VIDIO...

Nije ovo protiv tebe, ali imaju dijete na kojima se jede slanina i mrsave ljudi, poenta je da je ovo kradja, kao kad bi neko ko nikad nije isao u teretanu uzeo hydrowhey i rekao uf dobio sam 2kg to je sigurno zbog cistoce wheya, NOT!

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #42 poslato: Jul 28, 2010, 12:18:10 pre podne »
Citat
Ako nisi batalila evo: 'ebem vam mamu svima pocev od top shopa, laznih nutricionista, dr fellgooda, biomeda, herbalife-a, turboslanka itd. Vi ste ona banda koja lize jajca ljudima dok im zgrce pare, nije protiv zakonito ali nemoj se hvaliti time sto ste izhebali gojazne ljude.
Moze to i lepse malo...ne mora bas tako!

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #43 poslato: Jul 28, 2010, 12:20:23 pre podne »
Citat
vasim proizvodima ljudi gube kontinualno i misic
x2

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #44 poslato: Jul 28, 2010, 07:26:53 pre podne »
Vidim ima dosta komentara na moju poruku.Ne znam zasto ste svi toliko negativno nastrojeni i napadni,ja nisam napisala nista sto nije i nisam nikog napadala,ako nista drugo mozete bar da cenite tudje misljenje,a i cinjenice,jer ja nisam mislila nista lose protiv whey-a i dr.Drugo,ne reklamiram ja ovde nikoga,na forumu sam vec duze vreme i kad sam videla toliko glupih stvari o HL-u naravno da nisam mogla da ne prokomentarisem jer ja to jedem dve godine vec.Sto se tice Beckama,njega nisam ni spomenula,ali ajde kad smo vec kod njega,ta reklama se ne moze videti u Blic zeni,Lepoti i zdravlje i dr.casopisima kako kaze doticni.Cinjenica je da je ceo LA Galaxy tim sponzorisan od strane HL-a i to niko ne moze da porekne...Kao i Inter iz Milana,Barselona do pre mesec dana,a i nasi reprezentativci,nasa vaterpolo reprezentacija,Jelena Lolovic skijasica,Filip Grgic prvak u tekvondu...itd.Moj decko je licno pravio programe Lekicu i ostalima.Mozete reci sta god,ali to nisu informacije koje sam "cula" negde.....Sto se sastava tice,pa valjda znam sta je u sastavu kad jedem to dve godine i meni je najbolji dokaz moj rezultat,svi nutrijenti koji imaju u sejku kada bismo uneli kroz klasicnu hranu dobili bi takodje i mnogo kalorija i izgubili bi dosta vremena na pripremi te hrane.Taj odnos svih 114 nutrijenta koje je nauka ustanovila a koje su potrebne nasim celijama nalaze se u sejku.I cela poenta moje prve poruke je da naglasim da je to hrana (dakle,opet cinjenica-da je taj sejk 72 ministarstava zdravlja sirom zemlje ispitala i odobrila kao HRANU,ne kao dodatak ishrani,suplement i tome slicno.) Dakle,ne proteinski sejk kao whey protein koji cini samo protein i koji sluzi u neke druge svrhe nikako kao zamenski obrok.Ne morate biti tako subjektivni,ne mora da znaci da ako ja jedem HL sejk treba da kazem za sve ostalo da je sranje bez da se raspitam bolje,i obrnuto.....

Vanja slika suplementa koji sam zakacio gore nije klasican whey nego proteinska zamena za obrok, iz mnogo kvalitetnijeg izvora - surutke, meka, jaja, razlika u kvalitetu je ogromna, e sad jedino sto takav obrok kosta oko 200 din, ti kažeš da je od HL oko 100 din tako da ok, na kraju možemo da zaključimo da je to možda kvalitetan obrok za obične ljude ali je u bodibildingu apsolutno neupotrebljiv, i gotovo za svaku osobu na ovom forumu potpuno neisplativo :)