Mart 29, 2024, 12:29:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.947 članova - Poslednji član: Alena
X3MShop banner

Autor Tema: Mršavljenje sa Herbalife-om  (Pročitano 30304 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #45 poslato: Jul 28, 2010, 09:27:22 pre podne »
Vidim ima dosta komentara na moju poruku.Ne znam zasto ste svi toliko negativno nastrojeni i napadni,ja nisam napisala nista sto nije i nisam nikog napadala,ako nista drugo mozete bar da cenite tudje misljenje,a i cinjenice,jer ja nisam mislila nista lose protiv whey-a i dr.Drugo,ne reklamiram ja ovde nikoga,na forumu sam vec duze vreme i kad sam videla toliko glupih stvari o HL-u naravno da nisam mogla da ne prokomentarisem jer ja to jedem dve godine vec.Sto se tice Beckama,njega nisam ni spomenula,ali ajde kad smo vec kod njega,ta reklama se ne moze videti u Blic zeni,Lepoti i zdravlje i dr.casopisima kako kaze doticni.Cinjenica je da je ceo LA Galaxy tim sponzorisan od strane HL-a i to niko ne moze da porekne...Kao i Inter iz Milana,Barselona do pre mesec dana,a i nasi reprezentativci,nasa vaterpolo reprezentacija,Jelena Lolovic skijasica,Filip Grgic prvak u tekvondu...itd.Moj decko je licno pravio programe Lekicu i ostalima.Mozete reci sta god,ali to nisu informacije koje sam "cula" negde.....Sto se sastava tice,pa valjda znam sta je u sastavu kad jedem to dve godine i meni je najbolji dokaz moj rezultat,svi nutrijenti koji imaju u sejku kada bismo uneli kroz klasicnu hranu dobili bi takodje i mnogo kalorija i izgubili bi dosta vremena na pripremi te hrane.Taj odnos svih 114 nutrijenta koje je nauka ustanovila a koje su potrebne nasim celijama nalaze se u sejku.I cela poenta moje prve poruke je da naglasim da je to hrana (dakle,opet cinjenica-da je taj sejk 72 ministarstava zdravlja sirom zemlje ispitala i odobrila kao HRANU,ne kao dodatak ishrani,suplement i tome slicno.) Dakle,ne proteinski sejk kao whey protein koji cini samo protein i koji sluzi u neke druge svrhe nikako kao zamenski obrok.Ne morate biti tako subjektivni,ne mora da znaci da ako ja jedem HL sejk treba da kazem za sve ostalo da je sranje bez da se raspitam bolje,i obrnuto.....

Vanja slika suplementa koji sam zakacio gore nije klasican whey nego proteinska zamena za obrok, iz mnogo kvalitetnijeg izvora - surutke, meka, jaja, razlika u kvalitetu je ogromna, e sad jedino sto takav obrok kosta oko 200 din, ti kažeš da je od HL oko 100 din tako da ok, na kraju možemo da zaključimo da je to možda kvalitetan obrok za obične ljude ali je u bodibildingu apsolutno neupotrebljiv, i gotovo za svaku osobu na ovom forumu potpuno neisplativo :)
ni za obicne ljude nije kvalitetan;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #46 poslato: Jul 28, 2010, 09:46:53 pre podne »
Reklama(diskusija,prasina itd...)cak i kada je negativna
je delotvorna!!!!!!!!!
Mislim da je negodovanje,pljuvanje i sl u vezi Herbalife-a
gubljenje vremena.
Ali kao razbribriga moze da prodje ;D
Herbalife je isto sto i na primer teflonski tiganji sa telesopa koji traju 7-10 dana, totalna sprdacina.
I kada citam sve ove komentare setim se izreke mog pokojnog dede"ja te krstim a ti prdis" 8)  8)  8)

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #47 poslato: Jul 28, 2010, 11:36:25 pre podne »
Bravo,
Vidim ima dosta komentara na moju poruku.Ne znam zasto ste svi toliko negativno nastrojeni i napadni,ja nisam napisala nista sto nije i nisam nikog napadala,ako nista drugo mozete bar da cenite tudje misljenje,a i cinjenice,jer ja nisam mislila nista lose protiv whey-a i dr.Drugo,ne reklamiram ja ovde nikoga,na forumu sam vec duze vreme i kad sam videla toliko glupih stvari o HL-u naravno da nisam mogla da ne prokomentarisem jer ja to jedem dve godine vec.Sto se tice Beckama,njega nisam ni spomenula,ali ajde kad smo vec kod njega,ta reklama se ne moze videti u Blic zeni,Lepoti i zdravlje i dr.casopisima kako kaze doticni.Cinjenica je da je ceo LA Galaxy tim sponzorisan od strane HL-a i to niko ne moze da porekne...Kao i Inter iz Milana,Barselona do pre mesec dana,a i nasi reprezentativci,nasa vaterpolo reprezentacija,Jelena Lolovic skijasica,Filip Grgic prvak u tekvondu...itd.Moj decko je licno pravio programe Lekicu i ostalima.Mozete reci sta god,ali to nisu informacije koje sam "cula" negde.....Sto se sastava tice,pa valjda znam sta je u sastavu kad jedem to dve godine i meni je najbolji dokaz moj rezultat,svi nutrijenti koji imaju u sejku kada bismo uneli kroz klasicnu hranu dobili bi takodje i mnogo kalorija i izgubili bi dosta vremena na pripremi te hrane.Taj odnos svih 114 nutrijenta koje je nauka ustanovila a koje su potrebne nasim celijama nalaze se u sejku.I cela poenta moje prve poruke je da naglasim da je to hrana (dakle,opet cinjenica-da je taj sejk 72 ministarstava zdravlja sirom zemlje ispitala i odobrila kao HRANU,ne kao dodatak ishrani,suplement i tome slicno.) Dakle,ne proteinski sejk kao whey protein koji cini samo protein i koji sluzi u neke druge svrhe nikako kao zamenski obrok.Ne morate biti tako subjektivni,ne mora da znaci da ako ja jedem HL sejk treba da kazem za sve ostalo da je sranje bez da se raspitam bolje,i obrnuto.....

Vanja slika suplementa koji sam zakacio gore nije klasican whey nego proteinska zamena za obrok, iz mnogo kvalitetnijeg izvora - surutke, meka, jaja, razlika u kvalitetu je ogromna, e sad jedino sto takav obrok kosta oko 200 din, ti kažeš da je od HL oko 100 din tako da ok, na kraju možemo da zaključimo da je to možda kvalitetan obrok za obične ljude ali je u bodibildingu apsolutno neupotrebljiv, i gotovo za svaku osobu na ovom forumu potpuno neisplativo :)
ni za obicne ljude nije kvalitetan;)

Bravo,a hoces da objasnis zasto? Ovde vidim samo misljenja i misljenja,ja sam vama izlozila neke od cinjenica.Ne znam za ljude u bodibildingu,nadovezala sam se na pricu decka koji je pokrenuo ovu temu i koji je i sam rekao da je izgubio 6kg sa sejkom i koji je pitao za savet.Zao mi je sto Milos ima lose iskustvo sa seminarom,samo da napomenem da HL nije lek i da ne leci nista,jednostavno ako smo losom ishranom narusiuli nase zdravlje samo pravilnom ishranom mozemo i da ga popravimo.Ja cenim i pratim ovaj forum vec vise od godinu dana i dosta sam naucila citajuci ga,zao mi je i razocarana sam sto neki ljudi koji toliko znaju o ishrani  nece da prihvate jednu misiju zdravlja.I mislim da nema svrhe raspravljati se,to mi i nije bio cilj,ali iskustva ljudi sa HL-om jednostavno niko ne moze da pobedi.Ta iskustva sam ja videla i imam svoje licno,tako da u ovoj prici o HL-u sam samo ja merodavna i da pricam o njemu,jer misljenja su misljenja,a rezultati su ipak rezultati.:-) Pozdrav!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #48 poslato: Jul 28, 2010, 11:38:27 pre podne »
ok vanja
ajde molim te stavi tabelu tog praha da vidimo sta sve ima tu,pa da onda komentarisemo...ja mislim da je tako najpostenije;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #49 poslato: Jul 28, 2010, 11:55:17 pre podne »
Citat
nece da prihvate jednu misiju zdravlja

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!!  :D :D :D :D :D :D :D :D

Daj neka neko lockuje ovu temu, smorise ljudi i dzaba...

VAnjavaki brate mozes ti zdravo mrsaviti i uz kupus dijetu...nije to poenta onog sto ljudi oce da ti kazu...i moj brat je smrsao 6 kila samo sto je prestao ozderavati se nocu...HL je mozda efikasan samo jer uz pomoc njega se smanji apetit, i jede jedan obrok koji ne vjerujem da sadrzi vise od 1000 kalorija...

Ne zelis ili neces da cujes drugo i zato pls ne smaraj, ovdje ljudi zele stepenicu vise, a ne samo da gube kile, zele da dobro izgledaju i budu u formi....kile se gube sa bilo kojom dijetom, 90 posto dijeta sa interneta "radi" tako da odmah tu pada ta prica o herbalajfu, kapsulama kupusne supe i raznoraznim "prirodnim" algama za mrsavljenje...

Citat
iskustva ljudi sa HL-om jednostavno niko ne moze da pobedi.
Koja iskustva, postuj ovdje slike prije i poslije, ne u majicama i to kako drze hlace za stomak, vec da vidimo to zategnuto i vitko tijelo pa da uporedimo sa djevojkama sa foruma u galeriji...

Pogledaj naturalnog, mislis da bi onako izgledao da se "hrani" sa herbalajfom...ko zeli da bude kao cackalica neka slobodno to koristi, cisto sumnjam da je to izgled koji zele ljudi sa foruma...pozdrav i svako dobro...

Citat
ecka koji je pokrenuo ovu temu i koji je i sam rekao da je izgubio 6kg sa sejkom i koji je pitao za savet
Da, smrsao je sigurno zahvaljujuci sejku, a ne manjku kalorija....

Citat
jednostavno ako smo losom ishranom narusiuli nase zdravlje samo pravilnom ishranom mozemo i da ga popravimo
I tu je rjesenje "prirodni" HL...kako da ne...

Dobro neko rece, HL je za guzonje od 150 kila koji zele da smrsaju a da ne trepnu okom zarad istog...i takve i treba odrati, ovdje bogu hvala ljudi znaju sta je cvrsta zdrava hrana i njene prednosti...ne bih nikada komad mesa i tanjir pirinca zamijenio nekim sejkom zarad toga da mogu za jedan obrok na dan da se ozderem junk foodom...ako nesto znam znam da to nije zdravo...
« Poslednja izmena: Jul 28, 2010, 12:01:02 posle podne tenssa »

Van mreže LazicExyu

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 746
    • ExYu-fitness
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #50 poslato: Jul 28, 2010, 02:40:56 posle podne »
vi svi nemate,pojma, pogotovu ovaj natualni, kao ne koristi herba life.drzi dijetu, jede pilice i salatu, laze tu ljude..
ja sam ga koristio i sa 95 kg sam otisao na 115. zahvaljujuci herbalifu, imam ogromne ruke, a sada cu i grudi da nabildujem.
kad dodje pedja i on ce da vam prenese svoje iskustvo kako je pio i koje doze za ovo slikanje sa mr bigom...ali to nismo smeli da vam kazemo
da ne biste prestali da drzite dijete i vezbate :)
i na taj nacin nam bi opao biznis u prodaji suplemenata :)

Van mreže Manojlovic Petar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 99
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #51 poslato: Jul 28, 2010, 02:49:06 posle podne »
tenssa je objasnio!!!
Ko zna zasto je to dobro.

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #52 poslato: Jul 28, 2010, 02:51:14 posle podne »
OVO JE SA SAJTA HERBALIFE-A A TEMA SE ZOVE :STETNOST MESA!!!!
Namirnice koje u sebi sadrže previše belančevina i masti, posebno životinjskog porekla, koje se, pre svega, nalaze u mesu i ribi, utiču na usporenost, tromost i lenjost organizma, jer je i sam proces varenja i asimilacije sporiji. Preterano uzimanje ovih namirnica izaziva nervozu, agresiju, depresiju i nemir, naročito ako se konzumira meso koje nije organskog porekla.

Ljudski organizam nije prilagođen niti po sistemu za preradu (vilica), ni po sistemu za varenje (želudac i creva) konzumiranju mesa. Nakon uzimanja mesa i prerađevina od mesa u debelom crevu se stvaraju toksične bakterije koje su strane ljudskom organizmu. Ljudi koji konzumiraju uglavnom meso i mesne prerađevine su agresivni, brzo planu, zacrvene se kada se svađaju, netolerantni su i pate od mnogih fizioloških bolesti.
Razlog ovakvog ponašanja jeste i preterana količina adrenalina koja se unosi sa mesom, jer životinja u momentu klanja doživi stres i adrenalin koji se tom prilikom stvara usled straha ostaje u mesu...
OVO SA ADRENALINOM JE NAJJACE!!!

Evo jos malo sa tog sajta:

GLADOVANJE u trajanju od nekoliko dana, može da bude istinski lek koji pročišćava organizam i poboljšava opšte psihičko stanje čoveka.
Od davnina je poznato da gladovanje ima izvanredno pozitivan uticaj na opšte stanje zdravlja organizma. U različitim religijama se primenjuje post, kao osnovni vid duhovnog i fizičkog pročišćavanja. Međutim, post može pomoći samo do izvesne granice i ne daje rezultate koji se mogu postići gladovanjem.
Najbolje je gladovati samo na vodi i to u vremenu od 1, 3, 5, 7 do 21 dan-STA????Ovo pise majke mi!!!!
Ovo pise za protein puder:240gr kosta 3200din.

Savršena dopuna tokom intezivnog treninga - u bodi bildingu !

Za bodi bildere ShapeWorks ™ Proteinski prah je odličan izbor za povećanje nivoa proteina. Aktivni sportisti i bodi bilderi mogu koristiti Formulu 1, dodati mleko, voće i dve ravne supene kašike ShapeWorks ™ Proteinskog praha i jednostavno dobiti preporučenih 25 grama proteina u napitku koji se pije pre i nakon završenog treninga.

Ne mogu da nadjem nikako sastav pa da okacim...ali mislim da je i ovo dosta  ;D ;D ;D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #53 poslato: Jul 28, 2010, 02:57:17 posle podne »
i sta mi sada dalje da pricamo
p.s ovo za adrenalin je do jaja moram priznati:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #54 poslato: Jul 28, 2010, 03:01:33 posle podne »
Sledeci put kad moji budu klali krmke za zimu deda ce lagano violinu svinji na uvce a ja i cale sa ledja cemo joj se prisunjati i hop sa maljem, mora na mjestu mrtva ostati, zaje*an taj adrenalin... :D :D

Tema sprdnja ziva...zali boze idiota koji su u toj sekti...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #55 poslato: Jul 28, 2010, 03:03:17 posle podne »
Bato, pa jel na ovaj nacin da saznamo tajnu tvog uspjeha?  ;D
vamo jedem mrtvo ovo...mrtvo ono...a ti cjepas po HL-u  ;D
i jel istina da je HL bas dobar za grudi? i da kardio je ovo kolo sto igraju na kraju seminara...  ;D

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #56 poslato: Jul 28, 2010, 03:12:19 posle podne »
Alo ljudi jel ja pricam spanski??? JA NE VRSIM UPOREDJIVANJE HL PROIZVODA SA VASIM PROIZVODIMA jer to nema smisla posto su im namene razlicite! Nisam ni rekla da vi trebate da koristite HL u vase svrhe i bodibilderi uopste.Govorim o zdravom skidanju kilograma i pravilnom dorucku uopste. Pa 72 ministarstava zdravlja je to odobrilo kao HRANU sta ces vise??! Objasni mi samo molim te kako je zena koja radi sa mnom resila problem psorijaze (ako znate sta je to),kako je zena resila astmu,pa 70 % bolesti je povezano sa ishranom,visok pritisak,holesterol,bolesti srca,to kao ne znate??? Objasni mi kako sam ja koja sam bila na pragu anoreksije popravila KOSTANU MASU,misicnu masu,kako sam smanjila procenta masti (da,da,procenat masti iako sam bila mrsava jer sam se uzaswno hranila),kako? Ja pricam o takvim iskustvima a ne o iskustvima osoba na ovom forumu jer su njihovi rezultati vezani za fizicki izgled. I ne mojte molim vas vise da komentarisete na ovu temu,ocigledno da ne razumete.

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #57 poslato: Jul 28, 2010, 03:14:14 posle podne »
OVO JE SA SAJTA HERBALIFE-A A TEMA SE ZOVE :STETNOST MESA!!!!
Namirnice koje u sebi sadrže previše belančevina i masti, posebno životinjskog porekla, koje se, pre svega, nalaze u mesu i ribi, utiču na usporenost, tromost i lenjost organizma, jer je i sam proces varenja i asimilacije sporiji. Preterano uzimanje ovih namirnica izaziva nervozu, agresiju, depresiju i nemir, naročito ako se konzumira meso koje nije organskog porekla.

Ljudski organizam nije prilagođen niti po sistemu za preradu (vilica), ni po sistemu za varenje (želudac i creva) konzumiranju mesa. Nakon uzimanja mesa i prerađevina od mesa u debelom crevu se stvaraju toksične bakterije koje su strane ljudskom organizmu. Ljudi koji konzumiraju uglavnom meso i mesne prerađevine su agresivni, brzo planu, zacrvene se kada se svađaju, netolerantni su i pate od mnogih fizioloških bolesti.
Razlog ovakvog ponašanja jeste i preterana količina adrenalina koja se unosi sa mesom, jer životinja u momentu klanja doživi stres i adrenalin koji se tom prilikom stvara usled straha ostaje u mesu...
OVO SA ADRENALINOM JE NAJJACE!!!

Evo jos malo sa tog sajta:

GLADOVANJE u trajanju od nekoliko dana, može da bude istinski lek koji pročišćava organizam i poboljšava opšte psihičko stanje čoveka.
Od davnina je poznato da gladovanje ima izvanredno pozitivan uticaj na opšte stanje zdravlja organizma. U različitim religijama se primenjuje post, kao osnovni vid duhovnog i fizičkog pročišćavanja. Međutim, post može pomoći samo do izvesne granice i ne daje rezultate koji se mogu postići gladovanjem.
Najbolje je gladovati samo na vodi i to u vremenu od 1, 3, 5, 7 do 21 dan-STA????Ovo pise majke mi!!!!
Ovo pise za protein puder:240gr kosta 3200din.

Savršena dopuna tokom intezivnog treninga - u bodi bildingu !

Za bodi bildere ShapeWorks ™ Proteinski prah je odličan izbor za povećanje nivoa proteina. Aktivni sportisti i bodi bilderi mogu koristiti Formulu 1, dodati mleko, voće i dve ravne supene kašike ShapeWorks ™ Proteinskog praha i jednostavno dobiti preporučenih 25 grama proteina u napitku koji se pije pre i nakon završenog treninga.

Ne mogu da nadjem nikako sastav pa da okacim...ali mislim da je i ovo dosta  ;D ;D ;D

Odakle si ovo skinuo majke ti? HL sajt nije na srpskom jeziku osim ako nisi prevodio,a ovo sigurno nisi nasao tamo. Evo vam sajt pa gledajte www.herbalife.com
Boze.....

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #58 poslato: Jul 28, 2010, 03:16:44 posle podne »
Pa rekla si da ne leci bolesti,iako su i meni tamo rekli da leci,svec amo ono sto je naruseno losom ishranom...astmu je izlecila hl-om,pa to ne nastaje zbog lose ishrane... ???

Van mreže VanjaVaki

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 33
Odg: Mršavljenje sa Herbalife-om
« Odgovor #59 poslato: Jul 28, 2010, 03:18:22 posle podne »
Pardon,mislila sam na alergije.