April 20, 2024, 09:39:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: gurke 1992 ;)  (Pročitano 8246 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: gurke 1992 ;)
« Odgovor #45 poslato: Avgust 16, 2010, 06:40:42 posle podne »
Morate jos popare da pojedete dok se nauci pravilan trening, kad prestanete da brojite serije i ponavljanja shvaticete o cemu se radi :)
rece on i ode u teretanu..
pa ti onda uzmi radi beskonacan broj ponavljanja u beskonacno serija...samo zanima cime ces da pokrijes sve to.decko trenira koliko?? nesto vise od godinu dana...radi masu,ne idu mu grudi..po meni je ono preterano forsiranje grudi..slazem se o onoj " LEGENDARNOJ "cinjenici da svakome tu drugacije nesto odgovara al ovo je MNOGO(!) .ne znam zasto mu je @duh to rekao da smanji ali mu ja kazem iz razloga da bi kasnije mogao da poveca(jos neku serjiu ponavljanje) ako osetti da moze jos.....ja mogu da se kladim da je gurke od starta kao i svi vezbaci sa relativno malim stazom u teretani od pocetka ovako vezbao i kao "e tako mi odgovara" ,a zenta se da promemeni da ne bi kojim slucajem "opao" :( :( .eto spartače,to je to.

nema to veze koliko dugo trenira, pa i ja sam posle tri godine treniranja stojao u mjestu sto se tice grudi takoreci minimalno sam napredovao,bio to veci ili manji volumen.Zadnje dvije godine sam nevjerovatno popravio grudi a uopste nisam brojao ni serije ni ponavljanja, ali sam malo mjenjao vjezbice,uglove, tempo,raspored,shok treninzi,negative reps,forced reps, nego polako....

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: gurke 1992 ;)
« Odgovor #46 poslato: Avgust 16, 2010, 07:15:26 posle podne »
ja se slazem sa spartakom,bio sam u istoj situaciji,grudi jedva da su napredovale,onda sam poceo sve da menjam,SVE i pocele su bas fino da rastu,provalio sam znacaj odmora i ubacio sklekove posle kojih kao da sam ugradio silikone u grudi... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
gurke dobar si,stizemo ove starije za par godina ;D ;D ;D samo djuskaj... ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: gurke 1992 ;)
« Odgovor #47 poslato: Avgust 16, 2010, 07:59:15 posle podne »
promenio sam ja trening grudi vec sam rekao ;)

konkretno zadnji trening za grudi mo je ovako izgledao

uradim bench pa bez odmora bench sa bucicama
tako 4serije

uradim kosi pa bez odmora kosi sa bucicama
isto 4x

propadanja sa opterecenjem 3x

i razvlacenje na kosoj klupi 3x

nekome ce ovo sad delovati glupo al meni za sad ide polako ali sigurno :)

ubacim povremeno giga serije,negativna itd itd :)
radicu tako jos jedno mesec,mesec ipo...dokle bude islo ;) za sad su krenule malo da rastu pa cemo da vidimo za dalje

i da necimam se ja da cu da opadnem kad bi promenio trening :) to je bilo na pocetku kad sam poceo ono preskocom obrok ocu da cupam kosu :) to me je sad proslo :D nego cekam da se zavri ovo leto pa da opet krenem sve u fullu ;0

hvala nenada...stizemo mi njih polako :) :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: gurke 1992 ;)
« Odgovor #48 poslato: Avgust 16, 2010, 08:10:46 posle podne »
Nenad legendo,Nenad... ;D ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Milovan Puric

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: gurke 1992 ;)
« Odgovor #49 poslato: Septembar 02, 2010, 01:01:35 posle podne »
Prva i osnovna stvar bodibildinga je osetiti misic i kontrakciju .. kad se stekne osecaj sve je drugacije, i onda krece napredak.. kod bench-a je ucestao problem sto ljudi guraju bench iz tricepsa, ( jer im je bitno samo da gurnu posto poto ) umesto da probaju da osete da to ide iz grudi !
Najbitnije je kod zakljucavanja gurnuti grudi i ramena sto vise ka napred , jer u protivnom grudi ostaju mlitave i rade samo uke.. mozda to objasnjava zasto su ti vece ruke nego grudi....