April 28, 2024, 12:19:03 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: premijeracg  (Pročitano 23821 puta)

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: premijeracg
« Odgovor #30 poslato: Novembar 27, 2009, 06:49:31 posle podne »
Nisam ja to rekao... Masa je zakon i ja se slazem sa time, ali i u masi treba da se zadrzi pristojan BF.
Moje merilo je da se vide trbusnjaci.. Ja u masi imam oko 105 kg, a na takmicenjima 90kg.
Naravno i ja zelim da imam sto vise. To je pretpostavljam zelja svih nas. Ali ne po svaku cenu, da se zamastim i da gledam samo vagu...

Ovi momci na slikama su extra sto se tice mase, oblika misica, ali ti tvrdim da kada bi se izrezali imali bi 20-tak kilograma manje..
Sa time ce da se slozi puno clanova sa ovog foruma, bar onih koji znaju o cemu ja pricam.
Sa tih 20-tak kilograma manje, bile bi vece zverke na plazi, bazenu, svejedno nego ovako zamasnjeni....
apsolutno se slazem matori.masa jeste ok,ali ako se ne vide trbusnjaci jebo ti to.

Van mreže denicg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
  • TO GROW !!!
Odg: premijeracg
« Odgovor #31 poslato: Novembar 27, 2009, 07:00:21 posle podne »
@furious.. tako je ,ti si nas covjek :)

@sasa.. a ja htio da se prijavim za sledecu olimpiju,sad si mi srusio snove :)
s obzirom da ne koristim hemiju primicu ove tvoje kritike sasvim mirno i stalozeno :)

da te ispravim,na slikama sam imao 105kg ,sad imam 109kg ali sam zadrzao isti procanat masti kao na slikama..
i nisam debeo uopste,nemam stomak,trbusnjaci se naziru koliko toliko,tvrd mi je misic,vidi se poneka vena itd. znaci nije ovo ona svinjska masa..
a nemam ambicije da se rezem ili tako nesto ,bar ne za sad,jer necu da idem na takmicenja i sl. a da ocu rijesio bih to vrlo lako..manje ugh,vise zdravih masti,poneki kardio,manji odmor izmedju serija ,nesto da ubrza metabolizam itd. znaci da zelim mogao bih,jer imam takvu genetiku koja je podlozna brzim transformacijama a imam i 21 god tako da mi je dosta brz metabolizam..

a nesto nisam siguran da bi sa 20 kg manje ljepse izgledao,masa je masa..
recmo gledao sam tvoje slike i tvojih clanova i niko me nije odusevio jer nisam vidio masu,nego samo neke spiceve..
ja volim gradju tipa srdjan v. igor m. jadran d. oni kad obuku i debelu jaknu vidi se da treniraju dok izdefinisani mogu da dodju do izrazaja samo na slikama..

idemo bre na 120 kg :)
pozdrav

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: premijeracg
« Odgovor #32 poslato: Novembar 27, 2009, 07:52:36 posle podne »
Meni je bas fora da se ne vidi mnogo kada je si obucen, vec samo da se nazire, ali zato kada se skines da nastane muk  ;D
Dobro je ovo, ali je stvarno previse masno...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: premijeracg
« Odgovor #33 poslato: Novembar 27, 2009, 08:10:26 posle podne »
@sasa.. a ja htio da se prijavim za sledecu olimpiju,sad si mi srusio snove :)
.....

recmo gledao sam tvoje slike i tvojih clanova i niko me nije odusevio jer nisam vidio masu,nego samo neke spiceve..
ja volim gradju tipa srdjan v. igor m. jadran d. oni kad obuku i debelu jaknu vidi se da treniraju dok izdefinisani mogu da dodju do izrazaja samo na slikama..

idemo bre na 120 kg :)
pozdrav

Pa tako sam i mislio kad se obuce jakna onda si veliki, a kad se skines onda..... :(

Nisam ni jednog momenta rekao za tebe da si debeo da imas "svinjsku" mast, vec naprotiv da imas odlicnu gradju, ali da treba da smanjis BF...

Za olimpiju se nikad ne zna.. Nikad nije kasno... Sto se mene tice zelim ti da budes ni manje ni vise MrO. :)

Sto se tice slika mojih clanova, ti si gledao slike u nezgopdnom momentu, jer sam tada  obrisao sve slike,
a u albumu su ostale slike samo jednog mog clana - takmicara juniora, koji inace ima 17 godina i 65 kg i dosta je nizak,
ali mu je procenat masti mozda 4-5%.....  Pogledaj ponovo slike jer sam vratio ostale slike, pa ces videti da ima i clanova
koji imaju i preko 130 kg... :)

A u vezi ovih bildera koje si naveo, moje misljenje je da oni i kada su u masi, imaju dosta pristojniji BF...

Znaci nije sve u vagi, nesto ima i u ogledalu.. :)

Nego sve je to stvar ukusa.. A stara poslovica kaze: "O ukusima ne treba raspravljati"...

Puno srece u postizanju 120 kg.. (Ali opet neka budu sto kvalitetniji...)  ;)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: premijeracg
« Odgovor #34 poslato: Novembar 27, 2009, 08:12:18 posle podne »
Mozete napisati malo o ishrani i supsima?

Izgleda da ste krmchili sta ste stigli. ;D

Van mreže kikko

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 310
Odg: premijeracg
« Odgovor #35 poslato: Novembar 27, 2009, 08:14:46 posle podne »
ja ne znam cemu ovolika prica na tri strane-ko da su buduci mr olimpija svi pojedinacno

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: premijeracg
« Odgovor #36 poslato: Novembar 27, 2009, 09:29:19 posle podne »
ja ne znam cemu ovolika prica na tri strane-ko da su buduci mr olimpija svi pojedinacno
sto tako bato??
meni je to skroz gotivno kad u teretani ima takva ekipa, kod mene ima nas trojica od 100kg sa zavidnim bf...........
MOMCI SAMO NAPRED!!!!!!!!
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže denicg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
  • TO GROW !!!
Odg: premijeracg
« Odgovor #37 poslato: Novembar 27, 2009, 09:31:13 posle podne »
@sasa.. hvala na zeljama,ja sam svjestan da moj bf nije bas najbolji ali ja ne zelim da on bude ni bolji..
i mi tebi zelimo da dostignes nivo da kad te neko pipne da posjece ruku na tvojim misicima ;)  pozdrav,pogledacu slike..

@tensa.. mogao bi da skines tu majicu da vidimo sta ti krcmis,mada koliko vidim krcmis slanine dosta :) za suplemente i hranu sam napisao na prvoj strani..

@kikko.. jesi li mislio cemu ovolika prica o nasem BF ili nesto drugo?

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: premijeracg
« Odgovor #38 poslato: Novembar 27, 2009, 09:32:17 posle podne »

idemo bre na 120 kg :)
pozdrav


sto tako bato??
meni je to skroz gotivno kad u teretani ima takva ekipa, kod mene ima nas trojica od 100kg sa zavidnim bf...........
MOMCI SAMO NAPRED!!!!!!!!
X2
Bravo i od mene!

« Poslednja izmena: Novembar 27, 2009, 09:34:21 posle podne miodrag11 »

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: premijeracg
« Odgovor #39 poslato: Novembar 27, 2009, 09:32:53 posle podne »
Meni je bas fora da se ne vidi mnogo kada je si obucen, vec samo da se nazire, ali zato kada se skines da nastane muk  ;D
Dobro je ovo, ali je stvarno previse masno...
bas tako brate moj.mada,najbolje je da se nadzire nesto kad si obucen,a kad se skines muk :)

Van mreže COOLic

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 79
Odg: premijeracg
« Odgovor #40 poslato: Novembar 27, 2009, 09:37:58 posle podne »
Pa to sam i napisao  ;D

Van mreže denicg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
  • TO GROW !!!
Odg: premijeracg
« Odgovor #41 poslato: Novembar 28, 2009, 01:14:08 posle podne »
ovo je nenad,inace drzi teretanu u naselju tolosi..clan masivne ekipe :) 110kg

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: premijeracg
« Odgovor #42 poslato: Novembar 28, 2009, 02:12:35 posle podne »
ima ga.

Van mreže Dusko Madzarovich

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 138
Odg: premijeracg
« Odgovor #43 poslato: Novembar 28, 2009, 05:22:56 posle podne »
Ja sam isto misljenja, da je puno veci napredak, kad se covjek ne opterecuje sa trbusnjacima nego misicima....Uzmite u obzir, da se misicna masa izgradjuje mnogim godinama a definicija to jest pripreme 12 max 16 nedjelja.....E sad, vas procenat Bodyfat nije za moje pojmove kritican ( ali ga nemojte povecavat ), cini mi se da ste na dobrom putu, samo cepajte dalje / dobar trening i dobra klopa, to je to....Izoristite te kalorije za trening sa vecim tezinama u osnovnim vjezbama.....

Imate podrsku Zećani, samo dalje......ako budete dobri, šalje vam čika Dule majicu na napisom : JEBEŠ ČOVJEKA, KOJI NEMA 130 KG..... ;D ;D ;D

Van mreže denicg

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
  • TO GROW !!!
Odg: premijeracg
« Odgovor #44 poslato: Novembar 28, 2009, 06:06:11 posle podne »
hvala ti na podrsci,mi dobro znamo ko si i koliko si postigao u ovom sportu tako da postujemo sve sto ti kazes..
a nasa racunica je veoma jasna sto se svega tice,samo da se dohvatimo nekih para..
ishrana na dan ( pola kg piletine,pola kila teletine,30 jaja,pola kila mladog sira,100g whey proteina,200g ovsenih,500g pirinca,100g ljesnika,po neka kasika maslinovog ili lanenog ulja,4,5 litara vode i to je to) trening naravno jak sa odredjenim brojem isforsiranih i ubacanjem super ili opadajucih serija s vremena na vrijeme,rotirajuci vjezbe i programe,i naravno jake kilaze,adekvatan odmor...) tek kad budem mogao ovo da priustim sebi onda cu bit zadovoljan,a rezultati nece izostati.. i naravno da pomenem da sportski zivimo,znaci ne pijemo alkohol,ne pusimo,redovno spavamo itd.
a drzimo te za rijec sto se tice majice :).. veliki pozdrav iz Zete!