April 20, 2024, 07:51:14 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???  (Pročitano 41054 puta)

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« poslato: Novembar 29, 2009, 10:59:02 pre podne »
U Banja Luci Nije prvi niti jedini slučaj koji je tragično završio kao što je banjalučanin ......................................   išli smo u isti Fitness Centar. To je bio momak extra građe, apolonski tip. Sve je bilo OK dok mu jednog dana iz prikrajka neki podmukli lisac nije predložio PLAVA SRCA i super rezultat za jako kratko vrijeme!!?? Nakon kratkog vremena od tih PLAVIH SRCA ....... se zdravstveno stanje iznenada pogoršalo. Žalio se kako je uzeo te đavolske tablete. Pao je u komu i preminuo za 48 sati. Svi smo bili šokirani.

Sljedeći slučaj je srećom dobro prošao. Za dlaku je ostao živ. Naime, radi se o jednom takođe mladom momku koji inače drži i veliku teretanu u gradu. Spremao se za Bihać Open 2009. i počeo po nagovoru jednog podlaca da uzima PLAVA SRCA. Na treningu mu je iznenada jako pozlilo, desna ruka mu se počela kočiti i oticati. Hitno je prevežen u hitnu pomoć i doktori su me se borili za život par sati. Dijagnoza mu je bila: Unutrašnja krvarenja usljed pucanja krvnih sudova i pojava trombova!!
Doktori su rekli da je zakasnio samo 10 minuta, ne bi uspjeli da ga spasu! Proveo je u bolnici na lječenju skoro 20 dana.


Dobro vodite računa šta vam pojedinci nude,preminuo u 25 godisnjak  preminuo od upotrebe anaboličkih steroida. Koristio je Metan ''PLAVA SRCA''!    
« Poslednja izmena: Decembar 02, 2009, 06:57:29 pre podne Pedja_Petrovic »

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2009, 12:01:33 posle podne »
Ja sam cuo da je decko koji je preminuo koristio danabol neka 3 mjeseca i da mu je sradala jetra...e sad sta je tacna istina ne znam...

Sve u svemu,tuzno je kad se izgubi mlad zivot ...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #2 poslato: Novembar 29, 2009, 12:43:58 posle podne »
a klliko su ti momci dugo pili i u kojim dozama ???

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #3 poslato: Novembar 29, 2009, 12:48:59 posle podne »
O ovom slucaju se moze pricati,100 godina zasto,kako,sta je uzimao,ovo,ono? al to je najjmanje bitno momka vise nema a to je zalosno! tekst sam stavio iz tog razloga da malo pojedinci mucnu svojim glavama dok je vrijeme!

Van mreže GORAN_ILIC

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.779
  • National, Balkan, European champion
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #4 poslato: Novembar 29, 2009, 05:11:10 posle podne »
Iskreno, ne verujem da su ta plava srca uzrok smrti za 24 sata ali se potpuno slazem CROWE, da je ovo velika opomena za sve klince koji puno ne razmisljaju pre nego krenu da koriste steroide, da dobro razmisle u sta se upustaju.
ZALUD TEBI BEOGRADE SLAVA
KAD JE TEBI KRAGUJEVAC GLAVA

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2009, 06:00:03 posle podne »
O ovom slucaju se moze pricati,100 godina zasto,kako,sta je uzimao,ovo,ono? al to je najjmanje bitno momka vise nema a to je zalosno! tekst sam stavio iz tog razloga da malo pojedinci mucnu svojim glavama dok je vrijeme!
Slazem se, ali ti si ovde naveo uzimao je PLAVA SRCA... a sad kazes da je nebitno sta je uzimao kako i koliko... i mladi ce sad ovo da procitaju i pouka ce biti necemo vise plava srca daj sad roze kockice... kapiras ;)... Pozz
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #6 poslato: Novembar 29, 2009, 09:41:57 posle podne »
Goran niko nikada neće znati dali je to da su bas PLAVA SRCA uzrok al zasigurno hemija i velika neupućenost jeste,velike predrasude i brzinska postizanja i dokazivanja preko noći nekom,nečemu,pred nekim. Zašto svemu to,zašto momci žure??? Profimare ovo je samo jedan primjer... EKIPA NEKA OTVORI DOBRO OČI JER TE STVARI NISU VRIJEDNE TOLIKO DA ĆE SE ZAUZVRAT DOBITI MNOGO

Van mreže guga87

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #7 poslato: Novembar 29, 2009, 09:52:37 posle podne »
bas tako,slazem se.zasto se trovati i ugrozavati svoje zdravlje zarad boljeg izgleda.za one koji zive od toga i bave se tim profesionalno,oni moraju,tu je stvar jasna,ali trenirati rekreativno i uzimati aas je totalno idiotski po meni.mislim da si ipak kompleksi u pitanju tu.

Van mreže CROWE

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #8 poslato: Novembar 29, 2009, 10:08:35 posle podne »
takmicari su jedna druga prica za sebe i vecina njih zna svoj poso!!!

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #9 poslato: Novembar 30, 2009, 01:00:18 pre podne »
a jel ti to imas obdukcioni nalaz mozda ili je gatanjem utvrdjeno sta je uzrok smrti?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #10 poslato: Novembar 30, 2009, 01:43:16 pre podne »
Procitao sam od pocetka i mogu vam reci da ste svi u pravu. Prvo maldi ljudi lako potezu za steroidima i to totalno bespotrebno da bi bili malo veci na bazenu, plazi, u drustvu... Uzimaju Metak kao da gutaj TIC TAC bombonice, bez ikakvog znanja o kolicini zuimanja, o duzini uzimanja, o periodu uzimanja..  Tako da je u njihovim godinama totalno nepotrebno uzimati blo koje steroide pogotovu nestrucno i dovoditi svoje zdravlje u pitanje. Niko od njih se ne usudjuje da uzme steroide u inekcionom obliku koji su manje stetniji od oralnih koji ostecuju jetru.

Sa druge strane ne moze se dokazati da su ovi mladi ljudi umrli bas od steroida, tj konkretno od metana. On jeste toksican za jetru, ali ne bas toliko da izaziva smrt za 24 sata ili par nedelja od pocetka uzimanja. Ko zna sta je pravi uzrok smrti, ali opet pored toga ne opravdavam to sto su ovi mladi ljudi koristili metan. Ali isto tako znam puno njih koji uzimaju oralne aas i u isto vreme piju alkohol, sto je veoma lep koktel za dobijanje ciroze jetre ili u gorem slucaju raka jetre.

Mi takmicari kao sto neko rece, znamo sta radimo i svesno radimo to sto radimo. A mladim ljudima bih preporucio da iskoriste sveje genetkse potencijale do maximuma prirodnim putem, i ako ne zele da se takmice nikada ne uzmu AAS...

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #11 poslato: Decembar 01, 2009, 01:37:49 pre podne »
CROWE aj malo bolje sagledaj sve cinjenjice sta je i kako je zapravo bilo. Ova tvoja antipropaganda je bukvalno optuzivanje za ubistvo. Jos da se nadje neko od rodbine pa pocne da sve sveti ...
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #12 poslato: Decembar 01, 2009, 01:52:29 pre podne »
a jel ti to imas obdukcioni nalaz mozda ili je gatanjem utvrdjeno sta je uzrok smrti?

Realno skroz. Jesino ako mu u zeludcu nisu nasli 100 komada...to bi onda i bilo to, ali opet ne zbog plavih srca...nego zato sto je pojeo 100 Metana.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2009, 01:57:14 pre podne RemetiK »

Van mreže mladen88

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 296
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #13 poslato: Decembar 01, 2009, 02:08:23 pre podne »
Rizik uvijek postoji ali indirektni, shto znaci redovna kontrola i velika informisanost o steroidima koliko se moze uticati na smanjenje rizika od posledica... Neka momak pociva u miru i nemojte nikoga imenovati, ako zelite neciji primjer uzimati za i protiv konzumiranja steroida uradite to sofisticiranije "N.N"

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: UPOZORENJE!!! METAN METAN METAN METAN???
« Odgovor #14 poslato: Decembar 01, 2009, 09:31:02 pre podne »
Nisam chuo za tako nesto da se desilo...prije koliko je to bilo?