April 20, 2024, 12:42:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: potrebna pomoc  (Pročitano 2138 puta)

Van mreže meseceva

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
potrebna pomoc
« poslato: Novembar 30, 2009, 01:12:27 pre podne »
Caos svima,
Imam 20 godina, visoka 163, a imam verovatno preko 65, nisam se dugo merila ::)
Upravo sam izasla iz veze, ili da se bolje izrazim, ostavljena sam od osobe koja mi je bila sve, da ne davim sa time.
Resila sam da krenem u teretanu kako bih skrenula misli sa svega i naravno sredila izgled, ako je to uopste moguce :'(
Nemam bas nikakvu kondiciju :'(
Treba mi savet koje vezbe, koja teretana, kakva ishrana???
Banovo Brdo i okolina mi najvise odgovara ali ne iskljucujem i druge krajeve...
Hvala unapred...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: potrebna pomoc
« Odgovor #1 poslato: Novembar 30, 2009, 12:28:31 posle podne »
Caos svima,
Imam 20 godina, visoka 163, a imam verovatno preko 65, nisam se dugo merila ::)
Upravo sam izasla iz veze, ili da se bolje izrazim, ostavljena sam od osobe koja mi je bila sve, da ne davim sa time.
Resila sam da krenem u teretanu kako bih skrenula misli sa svega i naravno sredila izgled, ako je to uopste moguce :'(
Nemam bas nikakvu kondiciju :'(
Treba mi savet koje vezbe, koja teretana, kakva ishrana???
Banovo Brdo i okolina mi najvise odgovara ali ne iskljucujem i druge krajeve...
Hvala unapred...
ne moze ti se sve reci u jednom postu;)moras da citas malo forum pogotovo deo o hrani!!
sve u svemu moras da imas 5 obroka,4 puta nedeljno da ides u teretanu,prvo radis tegove pa onda kardio(traka,bajk,steper)pijes oko 3l vode na dan(u toku treninga barem 1l)svaki obrok da ima proteine(meso,jaja,sir,riba whey protein nemoj da imas predrasuda prema suplementima,moja sestra mala ima 14 godina pije moje proteine;))dosta povrca u svakom obroku sem sadnjem sanji obrok sam sir nemasni(ella sir ili sabacki mladi)povrce(kupus,zelena salata,brokoli,karfiol,boranija)ujutru mozes musli jedno 80g sa malo mleka itd
eto ja sam ti ukratko sada napisao sta i kako,ali na tebi je da prvo citas forum taman ces da skrenes misli od bivseg;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!