April 26, 2024, 11:12:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Oral turanabol?  (Pročitano 49161 puta)

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Oral turanabol?
« poslato: Decembar 05, 2009, 02:50:05 posle podne »
Pozdrav svima!
Zanima me ako mo možete odgovoriti,planirao sam uzimati turanabol 6 tjedana po 40 mg. dnevno,znači cilj mi je dobiti par kvalitetnih kila ništa više od toga...znači nije mi cilj neka velika masa nego više kvaliteta i malo se zategnuti  sve to skupa....Molio bi ako mi možete odgovorit dali je pošto se radi o oralnom steroidu 6 tjedana previše tj predugo obzirom na jetru...u toku ciklusa bi uzimao liv 52 2 tablete dnevno (ujutro i navečer po jednu),prehrana ful sređena tih 6 tjedana i trening 4 puta tjedno...spavanje minimalno 8 sati nočnog sna...Molim vas da mi odgovorite za pct ,jel potreban nakon ovakve "kure"???
Hvala! :)
Zaboravio sam napisati da imam 26 godina,treniram oko godinu i pol,visina 183cm,težina 83 kg...nisam do sada uzimao anabolike...
« Poslednja izmena: Decembar 05, 2009, 03:13:02 posle podne Hrvoje_26 »

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 05, 2009, 04:02:42 posle podne »
Bolje se malo vise informisi ovde na forumu nego da kreces u to bezvez . Pretpostavljam da ti je to prva kura jer vidim da nisi upucen uopste kako se sta uzima koliko dugo itd sto znaci uciti uciti i samo uciti :)  Ako uzmes samo taj turanabol neces nista uraditi i sest nedelja je mnogo malo zato citaj uci vezbaj klopaj drkaj i bices vrh hahahahahh :) :) :) :) :)

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #2 poslato: Decembar 05, 2009, 05:46:13 posle podne »
znam šta se uzima,koliko se uzima,mjere zaštite za vrijeme i poslje znam to sve...rekao sam da mi nije cilj nabijati nekakvu veliku masu nego par kvalitetnig kg to je sve...prema tome mislim da mi za tako nešto nije potrebna kombinacija nekoliko anabolika ili barem dva tipa test + turanabol ili test plus boldenon i slične kombinacije....znam da idu kombinacije anaboličan jedan plus drugi androgen ali opet kažem za ono što ja želim i što mi je cilj mi netreba...isto tako smatram da je puno pametnije krenuti polako sa jednim da se vidi reakcije organizma na određenu supstancu pa s vremenom se lako ubaci još nešto...ako apetiti porastu što kod mene nije slučaj ali inaće je kada se radi o bodybuildingu ;D
Ne znam znam neke ljude koji su od solo turanabola dobili od 4 do 6 kg i to poprilično čistih i kvalitetnih i veliku večinu toga poslije zadržali....kroz 6 tjedana sa dozama koje sam naveo u postu prije....naravno nakon kure su se i potrudili da to i zadrže,znači nisu počeli zabušavati....
Eto to je moje nekakvo mišljenje o svemu tome....
Slobodno me kritizirajte ;D :P

Van mreže JOJEVTA

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 248
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #3 poslato: Decembar 05, 2009, 08:17:28 posle podne »
Solo oral kroz nekoliko nedelja pa jos i tako slab oral kao sto je Turanabol je cist promasaj,jer ti da znas koliko je on slab ne bi ni pomislio da ga uzimas,veruj mi,da ne spominjem to sto ga nema ,a i ako ga ima to je uglavno BD fake tako da solucija otpada
Bolja opcija je neki drugi anabolik koje si vec pomenuo a ne znam zasto bezis od njih (testosteron - otac i majka svih anabolika pa tako njega treba uvrstiti uvek u ciklus u bilo ko estru,boldenon - izvrstan itd itd )
6 nedelja za oral je maximum,s time da bij ja podebljao doze hepatoprotektiva za vreme i posle upotrebe orala.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #4 poslato: Decembar 05, 2009, 10:10:25 posle podne »
Pozdrav!
Pa razmisli ako ti je cilj, samo tih 4-6kg, da li bas moras da uzimas aas, uopste. Pitanje je kakva ti je suplementacija i ishrana, mozda, ako ti to nije sredjeno da probas tako da dobijes tih 4-6kg. Sa druge strane, da ti negovorima, pitanje je da li ces bas dobiti i toliko koliko mislis da hoces. Kolundzija je napisao da ti samo za oral kuru treba nekih 10-12 nedelja da bi dobio rezultate, istina on je pisao za Wins. Sticajem okolnosti ja sam probao to sto ti planiras i mogu ti reci cisto tracenje zdravlja, novca itd.
Ako ces da se vec da uzimas aas, uradi to kako treba

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #5 poslato: Decembar 06, 2009, 11:59:46 pre podne »
Citat
Pa razmisli ako ti je cilj, samo tih 4-6kg, da li bas moras da uzimas aas, uopste.

x 2

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #6 poslato: Decembar 06, 2009, 12:00:49 posle podne »
Pozdrav!
Pa razmisli ako ti je cilj, samo tih 4-6kg, da li bas moras da uzimas aas, uopste. Pitanje je kakva ti je suplementacija i ishrana, mozda, ako ti to nije sredjeno da probas tako da dobijes tih 4-6kg. Sa druge strane, da ti negovorima, pitanje je da li ces bas dobiti i toliko koliko mislis da hoces. Kolundzija je napisao da ti samo za oral kuru treba nekih 10-12 nedelja da bi dobio rezultate, istina on je pisao za Wins. Sticajem okolnosti ja sam probao to sto ti planiras i mogu ti reci cisto tracenje zdravlja, novca itd.
Ako ces da se vec da uzimas aas, uradi to kako treba

Je cilj mi je 4 do 6 kg a jako dobro znaš da ti kilogrami dobiveni natural ili na kemiji nikada ne može izgledati isto (separacije,tvrdoća,kvaliteta mišića... ;D :P Onda bi možda najbolja opcija zua mene bila s obzirom na moj cilj test po 500 mg tjedno kojih 8 tjedana...od čega cu vjerovatno dobiti i više od željenoga pošto bi mi bila prva kura  ali ok i još obziroom da kolunđija kaže da nema originala tj jako ga je teško pronaći odustajem od turanabola... ;)
Recimo da krenem s testom,lako ja stanem u određenom trenutku kure i prekinem ju ali željenih npr 6 kg dobijem i prije završetka kure jel tako? ;D
« Poslednja izmena: Decembar 06, 2009, 12:05:25 posle podne Hrvoje_26 »

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #7 poslato: Decembar 06, 2009, 12:55:09 posle podne »
Pozdrav!

Cini mi se da si upao u maglu :)
Kad si vec na pragu da odes na dark side, moras da promjenis pristup. Nemoj da razmisljas o 4-6kg, nego razmisljaj da se "uradis". 4,6,12kg, koga briga, bitno je da dobro izgledas i da si zadovoljan. Nisi probao pa neznas sta ces da dobijes i kako ce da izgleda na tebi tih 4-6kg dobijenih na OT. Pusti sta ti drugi pricaju, uzimali samo ovo, minimalnu dozu, samo par nedelja, a oni kao ormari. Izuci forum, sve ti pise. I da, test 8-10 nedelja, za prvu kuru, pa koliko dobijes, koliko sacuvas, bolje je u svakom slucaju od OT.

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #8 poslato: Decembar 06, 2009, 05:12:59 posle podne »
Tebi bi najbolje bilo nista da ne uzimas posto si u totalnom haosu sredi se malo pa onda polako . ;)

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #9 poslato: Decembar 09, 2009, 11:12:50 posle podne »
Poslušat ču vas u vezi orala,odradio bi onda 6 tjedana sa propionatom 150 mg EOD pošto je propionat nebih isao dulje od 6 tjedana da je depo galenika isao bih 10 tjedana,dakle sto mislite o solo propionatu 6 tjedana za prvi ciklus?

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #10 poslato: Decembar 10, 2009, 07:29:06 posle podne »
Oral turanabol kod nas gotovo i da ne postoji

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #11 poslato: Decembar 10, 2009, 08:14:18 posle podne »
Oral turanabol kod nas gotovo i da ne postoji

kako cujem uskoro ce da bude od tiger bloda kao i sto im je sada izasao cut stuck

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #12 poslato: Decembar 10, 2009, 08:32:36 posle podne »
Pozdrav!
Poslušat ču vas u vezi orala,odradio bi onda 6 tjedana sa propionatom 150 mg EOD pošto je propionat nebih isao dulje od 6 tjedana da je depo galenika isao bih 10 tjedana,dakle sto mislite o solo propionatu 6 tjedana za prvi ciklus?
Ja bih isao na 8 nedelja i dodao 400mg boldenona i drzi nolvu pri ruci i imas ozbiljnu kuru. Ali to sam opet ja.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #13 poslato: Decembar 10, 2009, 09:11:17 posle podne »
Pozdrav!

Prvo da se izvinem sto pisem poruku za porukom.
Mozes i tako da napravis kuru, mada ti je propionat sredstvo koje bas i ne koriste pocetnici, lakse je uzimati depo zbog frekvencije injektiranja, mada ako ti nije problem svaki drugi dan, sto da ne.. E sad, jedino neznm da li bas 150 ili 100 mg, to neka ti neko iskusniji odgovori.

Van mreže Hrvoje_26

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Oral turanabol?
« Odgovor #14 poslato: Decembar 10, 2009, 09:51:27 posle podne »
nije mi problem pikanje svaki drugi dan ;D
Propionat sam mislio jer je brzi ester,pa ako i dođe po nekih problema brzo izadje iz sustava i miran sam za par dana ako se ne varam....to je glavni razlog zasto bi uzeo propionat...Sto se tiče boldenona razmišljao sam ili to ili prva 4 tjedna turanabol 50 mg ED ako uspijem nači ok robu...ne znam kako je u hr po pitanju njega trebam se raspitati...proviron bi uzimao 50 mg ED od početka a 3 do 4 dana nakon kure bi počeo s tribulusom 6 komada dnevno jedno mjesec dana...nolvadex uz sebe ako zatreba nedaj bože....,molim iskusne da prokomentiraju jel ovo kaj sam zamislio ok?