Mart 28, 2024, 06:16:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: SP u fudbalu  (Pročitano 157057 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #15 poslato: Jun 10, 2006, 07:49:55 posle podne »
ala igra argentina

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #16 poslato: Jun 11, 2006, 12:43:41 pre podne »
Dobri su i "slonovi" bili u prvih 15-20 min,Svedska nesrecna nije mogla Trinidadu sa igracem vise da uvali gol-indijanci,a i Englezi su sisice :twisted: za sada najvise je pokazala ARG
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #17 poslato: Jun 11, 2006, 12:34:25 posle podne »
Ma Argentina je smorila ono 2 poluvreme, jebo im pas mater.A sudije, strasno.Argentincima nisu priznali cist gol, ekvator je oba dao iz ofsajda.Jebo ih onaj ko ih selektiro, mater im nesrecnu
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #18 poslato: Jun 11, 2006, 01:56:20 posle podne »
evo opet se ovaj nas petkovic pravi selektor pa ubacuje Djordjevica koji nikada nije znao fudbal da igra , au brate razbice nas , Kezman samo pada , mozda je trudan pa ga hvata nesvestica poceo i Savu da napada , katastrofa , dobro ubaci Koromana mozda izjednacimo

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #19 poslato: Jun 11, 2006, 02:54:20 posle podne »
pukli smo 1:0 , glupi Petkovic se pravi pametan pa kombinuje

Van mreže puppeter

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • PUPPETERminator
    • Davorin Dinic
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #20 poslato: Jun 11, 2006, 02:57:41 posle podne »
ne znam sta je nasima ali definitivno vec sad konkurisu za najsapetljiviju reprezentaciju...

al bili su dobri u pasovima i dodavanjima svaku loptu koju su uputili uspeli su da dodaju...al holandjanima
davorindinic.com

Forumteatar

Macka se uvek doceka na noge! Hleb uvek pada na namazanu stranu!
Ako zalepimo macku na hleb, ona ce lebdeti u kvantnoj neodredjenosti

Vojislav

  • Gost
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #21 poslato: Jun 11, 2006, 03:00:51 posle podne »
Na šta vi gubite vreme... Ccc...

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #22 poslato: Jun 11, 2006, 03:11:06 posle podne »
Neangazovano u odbrani, bezidejno u napadu. Da ne znam bolje, zakleo bih se da nam je Santrach ponovo selektor. Pogotovo imajuci u vidu onaj suludi pokushaj bunkera sa pochetka.

Ako neko moze da izvuche podatak o posedu lopte, kapiram da bi to bilo zanimljivo za videti. Ovi papani sa RTS-a se bash nisu pretrgli oko grafike, chak ni jebeni sat nisu ubacili.
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže chaosteam

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #23 poslato: Jun 11, 2006, 03:19:59 posle podne »
34% SCG 66% NIZ,to je bilo na kraju poluvremena

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #24 poslato: Jun 11, 2006, 03:21:27 posle podne »
I ja sam pizdeo zbog sata.
A sto se tice igre, lepo rece moj ortak."Dobro igramo nego nam ove picke iz njihove odbrane kvare akcije" :D

Budimo realni, ovo je ogranicena ekipa u svakom pogledu i samo ucestvovanje je za nas uspex.Nemam sta da im zamerim, dali su sve od sebe i ovo je realan rezultat.Bitno je samo da nas ne obrukaju.

Za sve koji pljuju Petkovica, nek se malo prisete na sta je licila reprezentacija pre njega.Uspeo je da napravi kakav, takav tim i da ih odvede tamo.Bez njega tamo ne bi ni bili.
Lako je sad da kenjamo ja bi ovo ja bi ono.
Posle bitke svi su generali.
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #25 poslato: Jun 11, 2006, 03:25:47 posle podne »
Pa kad nije zvao Dejana Ramba Petkovica koji je jedan od najboljih igraca u Brazilu, neverovatno kreativan igrac sredine terena sa shutom koji cepa vazduh na vodonik i kiseonik. Sredina nam je go tuki, a Rambo na kopakabani.

http://www.filanthropy.com/serbian/Rambo/Najnoviji_golovi/Rambo_Santos.rm
http://www.filanthropy.com/serbian/Rambo/Najnoviji_golovi/Rambo_prvi_gol.avi
http://www.filanthropy.com/serbian/Rambo/Najnoviji_golovi/Rambo_drugi_gol.avi


Pozdrav.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #26 poslato: Jun 11, 2006, 03:50:42 posle podne »
Citat: Johny_Bravo
I ja sam pizdeo zbog sata.
A sto se tice igre, lepo rece moj ortak."Dobro igramo nego nam ove picke iz njihove odbrane kvare akcije" :D

Budimo realni, ovo je ogranicena ekipa u svakom pogledu i samo ucestvovanje je za nas uspex.Nemam sta da im zamerim, dali su sve od sebe i ovo je realan rezultat.Bitno je samo da nas ne obrukaju.

Za sve koji pljuju Petkovica, nek se malo prisete na sta je licila reprezentacija pre njega.Uspeo je da napravi kakav, takav tim i da ih odvede tamo.Bez njega tamo ne bi ni bili.
Lako je sad da kenjamo ja bi ovo ja bi ono.
Posle bitke svi su generali.


pa naravno da ga kritikuju kada se pravi pametan i sada izmislja fudbal , 20 utakmica igra sa jednom postavom i onda kada je najvaznije on nesto izmislja i udara bunker ali to je kalsican primer naseg trenera i zasto nasi treneri nemaju nikakvog uspeha cast par izuzetaka ali njih nema vise od 2 , nasao je da igra bunker na svetskom , pa ni ove slabije od nas nisu igrale bunker a on je nasao da se pravi pametan

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #27 poslato: Jun 11, 2006, 04:20:55 posle podne »
...nema igre...ovi bre igraju od noge do noge....kombinuju.....a mi ko mesari zasnivamo na kvarenju igre taktiku....nigde jednog dobrog pasa.....sramota za bunker....treba igrati fudbal pa sta bude....moja prognoza: poraz od Argentine i onako prijateljski nereseno sa Slonovacom posto ni jednima ni drugima nece nista znaciti....treba biti realan ...momci su se plasirali na SP i to je neki uspeh posle dugo vremena ali ovaj tim nije za dalje van OVE grupe....   daj boze da se svi mi smejemo i sprdamo sa ovim mojim postom za desetak dana.....ali sumnjam

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #28 poslato: Jun 11, 2006, 05:24:19 posle podne »
Pokusava Petko taktiku Rehagela sa Grckom na EP u Portugalu :twisted:
Onaj Zigic decko ne moze da se pomeri,a i tehnika mu je "jaca" strana :lol: Pretrgose se ovi iz Arsenala da ga dovedu :lol: :lol: Pa koga lazu ovi iz Zvezde???Smesno :lol:
Mozda bi bilo drugacije,bar sto se primljenog gola tice,da je Vidic mogao da igra u odbrani

jbg,nemamo toliko los sastav,uz malo(mozda malo vise :twisted:) SRECE mozemo dalje.Ale,aleeeeee napred nashiiiiii
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Milos

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #29 poslato: Jun 11, 2006, 07:01:09 posle podne »
ne vedi mi samo defanzivna ekipa...
tesko da cemo proci grupu u stvari mislim da je to sad nemoguce....