Mart 29, 2024, 03:45:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: SP u fudbalu  (Pročitano 157081 puta)

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #30 poslato: Jun 11, 2006, 07:40:30 posle podne »
Ali vrh vrhova je Zivadinovic, maestro strateg, kako prosipa filozofiju na Politici pre par sati. Dobio je otkaz od nekog balijskog "Al-se Usrah" tima i sad se vraca ovde sa prichom: "Da sam ja selektor..." Batice, bio si selektor, odjebao si nas za relativno male pare, bezi u rupu i ne javljaj se...
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #31 poslato: Jun 11, 2006, 08:05:15 posle podne »
Citat: Wulfgar
Ali vrh vrhova je Zivadinovic, maestro strateg, kako prosipa filozofiju na Politici pre par sati. Dobio je otkaz od nekog balijskog "Al-se Usrah" tima i sad se vraca ovde sa prichom: "Da sam ja selektor..." Batice, bio si selektor, odjebao si nas za relativno male pare, bezi u rupu i ne javljaj se...


da gledao sam i ja , pravi se kao neki svetski trener  :lol:  :lol: on je tek bruka  , pa da nasi treneri valjaju trenirali bi nekog u zapadnoj evropi a ne u iranu , pravi treneri su kao Murinjo , Kapelo ili Lipi koji svake sezone uzmu nesto ili kao oni treneri slabijih klubova koji bez para uspeju da obezbede opstanak , jedini nas koji valja je moj komsa Antic  8)

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #32 poslato: Jun 11, 2006, 09:25:04 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: Wulfgar
Ali vrh vrhova je Zivadinovic, maestro strateg, kako prosipa filozofiju na Politici pre par sati. Dobio je otkaz od nekog balijskog "Al-se Usrah" tima i sad se vraca ovde sa prichom: "Da sam ja selektor..." Batice, bio si selektor, odjebao si nas za relativno male pare, bezi u rupu i ne javljaj se...


da gledao sam i ja , pravi se kao neki svetski trener  :lol:  :lol: on je tek bruka  , pa da nasi treneri valjaju trenirali bi nekog u zapadnoj evropi a ne u iranu , pravi treneri su kao Murinjo , Kapelo ili Lipi koji svake sezone uzmu nesto ili kao oni treneri slabijih klubova koji bez para uspeju da obezbede opstanak , jedini nas koji valja je moj komsa Antic  8)


Radomir Antic ti komsija  8O  8O  8O
Cek, ako te nisam pobrkao sa nekim ti si kod studenjak na novom bg-u.Ako je ovo je tacno onda je i moj komsa. 8)
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #33 poslato: Jun 11, 2006, 09:27:17 posle podne »
Citat: Johny_Bravo
Citat: Markoni
Citat: Wulfgar
Ali vrh vrhova je Zivadinovic, maestro strateg, kako prosipa filozofiju na Politici pre par sati. Dobio je otkaz od nekog balijskog "Al-se Usrah" tima i sad se vraca ovde sa prichom: "Da sam ja selektor..." Batice, bio si selektor, odjebao si nas za relativno male pare, bezi u rupu i ne javljaj se...


da gledao sam i ja , pravi se kao neki svetski trener  :lol:  :lol: on je tek bruka  , pa da nasi treneri valjaju trenirali bi nekog u zapadnoj evropi a ne u iranu , pravi treneri su kao Murinjo , Kapelo ili Lipi koji svake sezone uzmu nesto ili kao oni treneri slabijih klubova koji bez para uspeju da obezbede opstanak , jedini nas koji valja je moj komsa Antic  8)


Radomir Antic ti komsija  8O  8O  8O
Cek, ako te nisam pobrkao sa nekim ti si kod studenjak na novom bg-u.Ako je ovo je tacno onda je i moj komsa. 8)


aha , u mojoj zgradi mu zivi sestra i tu su mu ziveli roditelji a i on

Van mreže Johny_Bravo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 181
  • A.C.A.B
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #34 poslato: Jun 11, 2006, 10:11:54 posle podne »
U jbt u nasem kraju sve neke poznate face. :D
ako ne uradis zgib pojesce te baba roga

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #35 poslato: Jun 11, 2006, 10:12:58 posle podne »
Citat: Johny_Bravo
U jbt u nasem kraju sve neke poznate face. :D


i ti si u 37 , koji deo ?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #36 poslato: Jun 11, 2006, 11:46:42 posle podne »
ajde komsije na pm
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Zoka

  • Gost
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #37 poslato: Jun 12, 2006, 08:00:07 pre podne »
..

Van mreže gaudi

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 327
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #38 poslato: Jun 12, 2006, 10:43:17 pre podne »
Ma rekao sam lepo Mexico ide u polufinale , a sad dodajem u finale ;)
I nemojte da mi dirate Zivadinovica . On me je odusevio izjavom pred pocetak kvalifikacija: 'Sve sem prvog mesta je neuspeh!'  Ali sa kakvim bolesnim sjajom u ocima je to izjavio...

Van mreže Predator

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #39 poslato: Jun 14, 2006, 01:22:26 pre podne »
ma Srbija mora tuce argentinu ali je CAO MRKI
The Predator is Silent Patient,  and Deadly. He is out there.... waiting in the unkown DARE to EXPLORE!     SEMBERSKI TIGAR=PREDATOR

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #40 poslato: Jun 14, 2006, 01:23:20 pre podne »
NARAVNO DA SRBIJA MORA DA TUCE ARGENTINU..ZATO LJUDI I STAVLJAJU PO 500EU NA ARGENITNU

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #41 poslato: Jun 14, 2006, 10:03:48 pre podne »
sigurica

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #42 poslato: Jun 14, 2006, 10:44:11 pre podne »
plasim se da ce biti....

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #43 poslato: Jun 14, 2006, 10:45:02 pre podne »
....

Van mreže manchester

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 117
Re: SP u fudbalu
« Odgovor #44 poslato: Jun 14, 2006, 10:47:04 pre podne »
...samo da ne nadmase rekord...