April 28, 2024, 10:37:03 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka suplemenata...  (Pročitano 5923 puta)

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Preporuka suplemenata...
« poslato: Decembar 18, 2009, 02:17:24 pre podne »
E ovako ..Imam 20 godina 190 cm i 72 kg :D Zanima me vasa preporuka suplemenata ... mislio sam da uzmem whey protein i nesto za snagu ..anabolic fusion ? ... Zanima me vase misljenje i konkretno imena suplemenata za koje mislite da bi pomogli .. Ne bih naravno nesto sto je "teska hemija" da tako kazem ... nego nesto u normalnim granicama znam da je whey u tim granicama al sta je sa ovim anabolicom ... Previse sam mrsav i konacno sam odlucio da nabacim mase i misica za bodi majice :D Cesto sam vjezbao kod kuce ali nije donosilo rezultata .. jest u odnosu kakav sam bio .. al nije to to ...Naravno kad pocnem ovo sve koristiti ici cu u teretanu ... Ako moze neko da preporuci .. Hvala unaprijed !

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #1 poslato: Decembar 18, 2009, 04:36:46 pre podne »
koji je to suplement teska hemija :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2009, 08:25:07 pre podne »
A kakva ti je ishrana?


Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #3 poslato: Decembar 18, 2009, 11:00:18 pre podne »
A kakva ti je ishrana?


PITAO JE sa za supse daj mu odgovor za supse,pa na kraju kazes ISHRANA JE NAJBTNIJA itd;)
whey i multi neki ti je osnova
ako imas para onda ide kreatin monohidrat(nije skup)
pa glutamin,bcaa,tecne,NO.
pa ZMA,GLUKOSAMIN.......
e idi ovim redosledom ako imas para za sve ti kupi sve;)
ali se drzi redosleda..........
i procitaj temu o ISHRANI,videces da je ishrana NAJBITNIJA,pa trening pa suplementi
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #4 poslato: Decembar 18, 2009, 04:49:03 posle podne »
Dobro zaboravio sam reci za ishranu .. znam da je ona najbitnija .. Ima par stvari koje ne volim da jedem .. riba :D znam da je to lose .. ali potrudit cu se da i nju jedem kolko tolko ..Piletinu naravno barem 3 puta sedmicno ... 3-4 obroka dnevno ..Znam da je vaznije da imam vise obroka nego da iz jednog previse pojedem ... Nemam novca nesto previse naravno :D ali nekih 70.ak € mjesecno za suplemente bi mogao odvojit ...I pregledat cu temu o ishrani tako da trebate vise pisati o njoj da se ne zamarate ... Temu sam otvorio samo radi visine tezine ... i preporuke konkretne da znam .. jer kad pitam nekog kaze mi uzmi whey protein .. a whey proteina ima milion ..kvalitetnih i nekvalitetnih ... Hvala jos jednom

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2009, 07:19:49 posle podne »
Dobro zaboravio sam reci za ishranu .. znam da je ona najbitnija .. Ima par stvari koje ne volim da jedem .. riba :D znam da je to lose .. ali potrudit cu se da i nju jedem kolko tolko ..Piletinu naravno barem 3 puta sedmicno ... 3-4 obroka dnevno ..Znam da je vaznije da imam vise obroka nego da iz jednog previse pojedem ... Nemam novca nesto previse naravno :D ali nekih 70.ak € mjesecno za suplemente bi mogao odvojit ...I pregledat cu temu o ishrani tako da trebate vise pisati o njoj da se ne zamarate ... Temu sam otvorio samo radi visine tezine ... i preporuke konkretne da znam .. jer kad pitam nekog kaze mi uzmi whey protein .. a whey proteina ima milion ..kvalitetnih i nekvalitetnih ... Hvala jos jednom
cekaj ti hoces firmu da ti kazemo?
onda nam moras reci odakle si pa cemo ti pomoci
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2009, 07:33:01 posle podne »
Da da .. Zenica .. Bosna i Hercegovina .. u mom gradu ima samo weider .. u sarajevu ima veci izbor i mozda bih tamo otisao uzeti ali prvo se raspitao da li ima to sto mi treba.. a ako nema ni tamo onda bi preko neta narucio ...Nadam se da nisam naporan al stvarno mi treba to da dodjem sebi i promjenem zivot skroz :D

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2009, 07:40:42 posle podne »
nisi naporan naravno;),onde cekaj da ti se javi neko iz sarajeva posto ja stvarno ne znam koje su firme tamo.....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2009, 08:12:56 posle podne »
Pitat cu ja frenda iz Sarajeva dok dodje posto je on uzimao neke suplemente.. koje firme imaju ..Pa cu napisati ovdje pa da ti vidis imal sta da moze koristit :)

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #9 poslato: Decembar 18, 2009, 11:23:51 posle podne »
Evo ovako frend mi je nabrojao par sto on zna da ima u Sarajevu : nutrabolics , BSN , EAS , optimum nutriotion,

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #10 poslato: Decembar 18, 2009, 11:44:16 posle podne »
Evo ovako frend mi je nabrojao par sto on zna da ima u Sarajevu : nutrabolics , BSN , EAS , optimum nutriotion,
ok su firme
whey uzmi OPTIMUM NUTRITION gold standard
kreatin monohidrat  ako hoces EAS ja ga pio odlican
BSN I NUTRABOLICS imaju dobre zamene za obrok blend protein,to ti je ako nemas vremena da jedes na poslu,skoli itd popijes taj protein i zameni ti obrok(koja moras da imas barem 5)
eto to je to,ako neko od kolega ima sta da doda neka doda
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #11 poslato: Decembar 19, 2009, 12:20:33 pre podne »
Evo mislim da ovaj optimum whey gold standard kosta oko 70 € 2.3 kg Njega bih uzeo .. I na pocetku radio samo sa njime jedna doza poslije treninga 15.ak minuta ? I tako bih neki mjesec dana i onda bi dodao nesto jos mozda ovaj N.O.Xplode ? Uz kvalitetniju ishranu naravno 4-5 obroka dnevno ? dorucak rucak vecera i jos dvije uzine ? i jos uz to stalno nesto zvakat ?  ;D BUdjenje trebam pomjerit isto tako jer sad ustajem oko 2-3 sata ;D.. M0zel da ustajem u 10 ili treba jos ranije :D I hvala ti @Naturalni na savjetima :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #12 poslato: Decembar 19, 2009, 09:19:35 pre podne »
70 eura u jbt
whey pijes odma posle treninga ODMA!!
5 obroka u svakom proteini(meso,jaja,svapski sir)
gledaj da ustanes najkasnije do 09h
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #13 poslato: Decembar 19, 2009, 02:31:49 posle podne »

gledaj da ustanes najkasnije do 09h

zbog cega? ja ustajem u 13 00 :S

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #14 poslato: Decembar 19, 2009, 02:42:08 posle podne »
70 eura u jbt
whey pijes odma posle treninga ODMA!!
5 obroka u svakom proteini(meso,jaja,svapski sir)
gledaj da ustanes najkasnije do 09h
Znam da ovdje zakidaju za cijene ali sta cu ...Gledao sam na stranici optimuma i tamo izadje 49 € Ima li neko iskustva za nase zemlje mislim da je za svaku isto sto se tice postarine ... Koliko to naplate .. Je li neko narucivao pa da zna da mi kaze nema veze jel srbija hrvatska bih ... Budjenje cu pomjerit a o ishrani jos citam po forumu kupim znanje .. pa kad saznam jos par stvari o ishrani pitat cu ako mi sta bude nejasno ..