April 28, 2024, 09:10:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Preporuka suplemenata...  (Pročitano 5922 puta)

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #15 poslato: Decembar 20, 2009, 01:43:58 pre podne »
Evo citao sam o ishrani i uglavnom je tu riza, ovsene, badem,jaja ,krompir kuhani , posni sir , salate ... i naravno pilece bijelo meso ... i riba razna ali ne volim to tako da ako mogne bez toga cu a ako bas bude moralo natjerat cu se ... Jel moguce da nemam svaki dan isti obrok npr da je obrok broj jedan svaki dan isti ... jel mogu mjenjati to .. i jel u svakom obroku treba da jedem istu kolicinu hrane ili negdje treba manje negdje vise .. Malo me muci ovo racunanje proteina i UH i kolko kada treba .. valjda cu i to skontati citajuci kako sta .. Valjda nisam zakomplikovao ovo ..

Spartak

  • Gost
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #16 poslato: Decembar 20, 2009, 11:14:00 pre podne »
pa pazi, ti jednsotavno moras povesti racuna sto jedes i pijes, da bi u ovom sporu ostvario neki znacajniji rezultat po pitanju svoga tijela, lagano pojacavaj ishranu, mjenjaj hranu, vrste mesa, vrste ribe, recepte, ne moras da jedes suvoparnu hranu bez zacina, za rekreativni nivo to nije potrebno, doduse nemoj opet sebi davati za pravo  da krcas tonu majoneza i kecapa ;).

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #17 poslato: Decembar 21, 2009, 02:15:28 pre podne »
:) Ma razumijem ono moram povest racuna o ishrani i to je to .. a vidim ovdje niko ne pise a negdje sam cuo da oni koji rade masu uzimaju kiki riki putera dosta ..  orasi ljesnjak isto tako ... ?

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #18 poslato: Decembar 21, 2009, 10:08:48 pre podne »
I dextroza obavezno sa wheyom odmah posle treninga, istog momenta,bez onih petnaest minuta zadrske, zbog toga je zgodno da kupis i shejker za protein.

Van mreže Ajdin-ja

  • Član
  • *
  • Poruke: 10
Odg: Preporuka suplemenata...
« Odgovor #19 poslato: Decembar 21, 2009, 08:07:10 posle podne »
Hvala vam za sad je dovoljno :) javim se kasnije ako budem imao kakvih pitanja do tada cu citati forum i kupit znanje ..