April 26, 2024, 04:48:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: naduven stomak :)  (Pročitano 14516 puta)

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
naduven stomak :)
« poslato: Decembar 27, 2009, 09:41:32 posle podne »
e nenormalno mi se naduo stomak u poslednje vreme...vec cetiri meseca ne uzimam nista od hemije,spremam se sad da uzmem nesto dobro...al do te mere mi je naduven stomak da mi uopste nije prijatno kad sedim...nemam sala...imam nesto malo na donjem delu stomaka ali to cu da skinem za 3,4 nedelje kad budem krenuo sa kardio treninzima...inace sad se hranim bash dobro i zdravo tako da ne vidim u cemu je problem sa tim stomakom...ne jedem sad nesto preterano mnogo...
...untile you puke...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #1 poslato: Decembar 27, 2009, 11:07:47 posle podne »
e nenormalno mi se naduo stomak u poslednje vreme...vec cetiri meseca ne uzimam nista od hemije,spremam se sad da uzmem nesto dobro...al do te mere mi je naduven stomak da mi uopste nije prijatno kad sedim...nemam sala...imam nesto malo na donjem delu stomaka ali to cu da skinem za 3,4 nedelje kad budem krenuo sa kardio treninzima...inace sad se hranim bash dobro i zdravo tako da ne vidim u cemu je problem sa tim stomakom...ne jedem sad nesto preterano mnogo...
koliko unosis proteina u obroku???
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #2 poslato: Decembar 27, 2009, 11:23:25 posle podne »
pa unosim dosta..uglavnom mi se na proteinskoj ishrani i bazira ishrana...npr jedan obrok moj...cokoladno mleko,belo meso velicine dve sake..tako negde...,paradajz,sir...u svakom obroku unesem dosta proteina...ne znam koliko je po gramu tacno posto ne znam  koliko sadrze neke stvari proteina..ali milim da unosim dosta...tu je i tunjevina preko dana,jaja,jogurt....imam redovnu stolicu...al i dalje imam taj naduven stomak...to mi se pojvilo negde pre 2,3 meseca...imam ja trbusnjake..poprilicno dobre i vide se..sad sam malo zamastio stomak ali ne preterano...preko majce izgleda ko da imam stomak,a ustvari naduo se ko balon :):)
...untile you puke...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #3 poslato: Decembar 27, 2009, 11:33:40 posle podne »
pa unosim dosta..uglavnom mi se na proteinskoj ishrani i bazira ishrana...npr jedan obrok moj...cokoladno mleko,belo meso velicine dve sake..tako negde...,paradajz,sir...u svakom obroku unesem dosta proteina...ne znam koliko je po gramu tacno posto ne znam  koliko sadrze neke stvari proteina..ali milim da unosim dosta...tu je i tunjevina preko dana,jaja,jogurt....imam redovnu stolicu...al i dalje imam taj naduven stomak...to mi se pojvilo negde pre 2,3 meseca...imam ja trbusnjake..poprilicno dobre i vide se..sad sam malo zamastio stomak ali ne preterano...preko majce izgleda ko da imam stomak,a ustvari naduo se ko balon :):)
pa nisi mi sada nista rekao
vidi ja sam imao taj problem a problem je bio u VELIKOJ KOLICINI PROTEINA,preko 400g;)smanjio sam na 300g u toku dana i problem je nestao...
moras mi reci u gram koliko jedes,ako je to 200g belog,2 jajeta,3dl jogurta u jednom obroku onda je sigurno to....
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #4 poslato: Decembar 27, 2009, 11:59:54 posle podne »
Nemoj piti cokoladno mleko
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #5 poslato: Decembar 28, 2009, 12:00:13 pre podne »
Moguce da ti smeta cokoladno mlijeko. Mozda neka napetost ili nervoza?
Meni iz iskustva padaju napamet ovi razlozi,
@naturalni bolje poznaje ishranu, pa ce ti dati tu neki savjet

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #6 poslato: Decembar 28, 2009, 12:23:38 pre podne »
e care bila je ovde neke tame o naduvenom stomaku,sada trazim temu i ne mogu da je nadjem a mozda smo pricalio stomaku ne nekoj drugoj temi,i to su dosta pricali o nadimanju stomaka i sta je uzrok tome.pa ako to nadjes verujem da ce ti pomoci!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #7 poslato: Decembar 28, 2009, 12:40:29 pre podne »

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #8 poslato: Decembar 28, 2009, 05:00:47 pre podne »
mislim da je problem u ovom sto kaze naturalni..pre sam se hranio sa svakakvom hranom i onda sam odjednom presao na proteinsku ishranu i otprilike i tada mi je poceo da mi se naduvava stomak...mislim da mi ne odgovara najbolje za stomak...jer mi je 24 sata naduven stomak...pomisli ce neko da sam u drugom stanju :):)ali navicice se on vremenom..nece nista da mu fali da bude josh malo naduven :P:P...salim se...videcu da smanjim unos proteina malo pa vam javljam dal ima rezultata :):)
...untile you puke...

Van mreže santi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 83
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #9 poslato: Decembar 28, 2009, 07:58:31 pre podne »
 proveri nivo HCL , najverovatnije nizi nivo HCL

Van mreže vuksa

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.500
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #10 poslato: Decembar 28, 2009, 08:29:08 pre podne »
jel prdis ? malo smesno ali ozbiljno pitam :D
al se nekad dobro jelo

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2009, 09:43:56 pre podne »
Meni zna nekad isto poslije veceg unosa UH biti naduven stomak, a i prdim ko konj (bolesnichki smrad, ko krepala zivotinja smrdi). ;D

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #12 poslato: Decembar 28, 2009, 03:11:58 posle podne »
jel prdis ? malo smesno ali ozbiljno pitam :D

nemoj da ga cuvas u sebi... pusti ga napolje xD
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže bbART

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 53
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #13 poslato: Januar 07, 2010, 10:06:37 posle podne »
ma cepam brate pa otkidam :P:):)hehe
...untile you puke...

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 862
Odg: naduven stomak :)
« Odgovor #14 poslato: Januar 08, 2010, 01:12:19 pre podne »
Mozda ti ne odgovara protein koji uzimas.