Mart 29, 2024, 07:19:09 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Eulalia Santos  (Pročitano 14441 puta)

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Eulalia Santos
« Odgovor #15 poslato: Maj 08, 2010, 04:12:48 posle podne »
pa pitanje je dal je ovo zena  :)

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Eulalia Santos
« Odgovor #16 poslato: Maj 08, 2010, 06:44:34 posle podne »
Totalno mi je znaci retardirano da na jednom body building forumu citam ovakve komentare o jednoj uspjesnoj bilderici,znaci brate svako ima pravo na svoje misljenje ali svako ima pravo i da ga zadrzi za sebe.Zena sa BB strane izgleda fantasticno,kome se ne svidja sveukupna slika neka produzi dalje ima drugih tema na forumu.
ko uopste prica o BB- svaka cast na trudu i zelji i ostvarenom sto se tice BB-a...svaka cast...
ali to sto je ona zenstvena ko zadnji deo autobusa, to je isto cinjenica... a i misljenja vezana za profi BB kod zena su veoma skepticna...generalno

Van mreže ela ela

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 353
Odg: Eulalia Santos
« Odgovor #17 poslato: Maj 08, 2010, 08:42:06 posle podne »
Totalno mi je znaci retardirano da na jednom body building forumu citam ovakve komentare o jednoj uspjesnoj bilderici,znaci brate svako ima pravo na svoje misljenje ali svako ima pravo i da ga zadrzi za sebe.Zena sa BB strane izgleda fantasticno,kome se ne svidja sveukupna slika neka produzi dalje ima drugih tema na forumu.
E svaka cast za komentar!

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Eulalia Santos
« Odgovor #18 poslato: Maj 09, 2010, 08:43:54 posle podne »
Totalno mi je znaci retardirano da na jednom body building forumu citam ovakve komentare o jednoj uspjesnoj bilderici,znaci brate svako ima pravo na svoje misljenje ali svako ima pravo i da ga zadrzi za sebe.Zena sa BB strane izgleda fantasticno,kome se ne svidja sveukupna slika neka produzi dalje ima drugih tema na forumu.

pa lepo si rekao, svako ima pravo da iznese svoje misljenje i pravo da ga zadrzi za sebe... mi smo izabrali da iznesemo misljenje i gde je sada tu problem :)
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Spartak

  • Gost
Odg: Eulalia Santos
« Odgovor #19 poslato: Maj 10, 2010, 01:33:02 pre podne »
ruzna je za sve pare, al misicna masa na nivou  :)