April 30, 2024, 10:15:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.108 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Alkohol i trening  (Pročitano 9913 puta)

Van mreže ile

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 138
Odg: Alkohol i trening
« Odgovor #15 poslato: Januar 08, 2010, 07:00:09 posle podne »
ja ne mogu trenirat dok ne zdrmam bar dva jelena  ;D

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Alkohol i trening
« Odgovor #16 poslato: Januar 08, 2010, 07:39:48 posle podne »
Poznaje li neko neku osobu koja poznaje neku osobu ,... :) da je dizala tegove u alkoholisanom stanju i kako je to izgledalo :)
Sta ti meni tesko 100kg za biceps?? Sad ce vidis! Stavi 200! <pu> <pu> <trzaj> Vidis da mogu!
Sine, nisi podigao do glave, nego ti je glava poljubila pod ;)

Van mreže Bare

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 385
Odg: Alkohol i trening
« Odgovor #17 poslato: Januar 08, 2010, 08:51:53 posle podne »
Najaca stvar je dok si na hemiji da se razvaljujes od alkohola mmmmmmmmmm :) :) :) :) :) :) Samo wiski jer ko pije wiski je.e stilski axxaxaxaaxxaxaax

Naravno, aj kad vec procamo o alkoholu da i ovde prospem neku, cisto da titula DOKTOR dobijena od Pedjosa ne ostane bez pokrica ;)
Elem, ako vec sikate nek to bude ili votka ili viski (idealno single malt al to kosta 50+ jura po boci, ili makar jack ako moze da se bira i i mase kinte) elem oba alkohola su jako jako CISTA i jetra ih brzo i lako prepradi, one price "u sine sto imam domacu!!!" zaboravite slobodno, nema to pojma sa zivotom, mozda je to OK, al tu se jetra namuci da tp precisti, mnogo vocnog secera itd....isto vazi i za vino koje trokira jetru do kraja, pogotovo ova jeftina mesana sa secerom, to ubija samo tako....
Eto toliko od mene za ovo javljanje!



Spartak

  • Gost
Odg: Alkohol i trening
« Odgovor #18 poslato: Januar 09, 2010, 12:22:09 pre podne »
Najgore sto mozete sebi uraditi je da posle pijanke sutradan otidjete da radite trening, znaci vec ako se napijete ko stoke :) sutradan dosta vode i vitamina , detoxikacija :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Alkohol i trening
« Odgovor #19 poslato: Januar 09, 2010, 12:43:56 pre podne »
Citat
mnogo vocnog secera

tema je alkohol a ne tvoja optrecenost sa secerima i UH ili da ljudima pojdenostavm...u alch je jako malo onoa sa cim si ti opterecen isto kao sto je jako malo ili nista zdravih masnoca u rafiniranom ulju kojeg ti zagovaras  ;D ;D ;D ;D

sinak.........hemijska grupacija u koju spada alkokol napda jetru a ne secer
tako da tvoj savet je tolio glup da to boli....
hemijsko jedinjenje zestokih alckoholnih pica je a 7 puta jace nego tzv "blaga" alc pica u koje spadaju vino,pivo.prosek, itd itd itd itd...........
o filtraciji jetre ja sa tobom ne mogu da pricam dog god ti smtaras da su zdrave masnoce iz svnjiskog mesa i rafiniranog  suncokretovog  ulja ...

bare molim te...
jednom smo leppoo pricali i ti znas svoje znanje i primenjuj ga na sebi ali cisto da ovde vise ne smaras ljude i ne optreucujes am sebe sa novim inofmracijama....
radi ono sta hoces i ti znas da si najjaci u svom selu,ulici,ulazu...itd...whatver,,,,,samo nemoj vise ovde

hvala
« Poslednja izmena: Januar 09, 2010, 01:03:12 pre podne Pedja_Petrovic »