April 20, 2024, 02:59:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban savet AMINOKISELINE...  (Pročitano 11304 puta)

Van mreže 0000

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Potreban savet AMINOKISELINE...
« poslato: Januar 08, 2010, 09:31:46 posle podne »
Resio sam da pocnem da se kljukam aminokiselinama :P i to onim u obliku tableta... Pa me interesuje sledece:
Koje mi vi tablete preporucujete a da ima da se kupe preko neta? (uzeti u obzir odnos KVALITET-VELICINA)
Koliko je to cudo odprilike veliko posto sam cuo da je zaebano da se progutaju :)
Ja planirao da pijem 4 dnevno i to: 2 pre treninga (kolikopre treninga??) i 2 odmah posle treninga...
Da li je to ok s obzirom da ne koristim nista drugo od suplemenata da li je ok posle te 2 tablete da jedem suvo grozdje pa posle 20 min pwm ovo sto sam do sad jeo...
 hvala unapred!

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2010, 09:57:59 posle podne »
Mnogo ti je 4 komada bolje 1 prepolovi pa jednu polovinu popi pre treninga a drugu odmah posle!
I dobro bi bilo da jedes 1kg pilecih prsa svakoga dana i oko 500-800g krompira svaki dan. Ako budes tako radio garantujem ti dok popijes tu kutiju od 325 tableta da ces videti veliki napredak, veruj mi aminokiseline su cudo!  ;D

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2010, 12:59:03 pre podne »
pinovana je tema o ak, dosta se guslalo pa tome pa citaj, ali u svakom slucaju ne piju se tako kako si ti zamislio.

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2010, 03:51:01 pre podne »
Resio sam da pocnem da se kljukam aminokiselinama :P i to onim u obliku tableta... Pa me interesuje sledece:
Koje mi vi tablete preporucujete a da ima da se kupe preko neta? (uzeti u obzir odnos KVALITET-VELICINA)
Koliko je to cudo odprilike veliko posto sam cuo da je zaebano da se progutaju :)
Ja planirao da pijem 4 dnevno i to: 2 pre treninga (kolikopre treninga??) i 2 odmah posle treninga...
Da li je to ok s obzirom da ne koristim nista drugo od suplemenata da li je ok posle te 2 tablete da jedem suvo grozdje pa posle 20 min pwm ovo sto sam do sad jeo...
 hvala unapred!

zajebano je ako imas usta ko kokosije dupe :D
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže 0000

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2010, 02:21:30 posle podne »
Sto mnogo? Pa svuda pise da treba po 4 kom... A u temi pise da moze i po 15 komada ako imas para...

Ne jedem bas kilo belog, jedem 500gr ma ishrana mi je ok... Samo me ovo nteresuje...

Ae, ae cekam jos komentara...

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #5 poslato: Januar 09, 2010, 03:42:56 posle podne »
Zajbavaju  te...Te 4 tablete su max 8g proteina,pa sam razmisli jel to dovoljno.

Bar 10-15 kom pred trening!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže 0000

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #6 poslato: Januar 09, 2010, 03:50:56 posle podne »
Sad i ja gledam pa se pitam da li je ok ovako kako odlucih:

20 min pre treninga da uzmem 2 pa onda na kraju treninga 8 pa onda suvo grozdje i posle 20min obrok (belanca itd...)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #7 poslato: Januar 09, 2010, 04:06:57 posle podne »
Svih 10 pred trening ili ako vec hoces eventualno 5 pred,a 5 u toku samog treninga,mada nije bas prakticno...

Ne treba ti suvo grozde i dizanje insulina ako nema sta taj isti insulin da transportuje...

Mislim da je bila mnogo bolja varijanta da si uzeo whey,sto ti i sad predlazem posle treninga ako imas sredstva
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #8 poslato: Januar 09, 2010, 05:10:29 posle podne »
Najbolje ti je da uzmes 7tab pre trening 7 tab posle i jedi po dva kilograma pilecih prsa dnevno i uz sve to uzimaj po pet komada suvog grozdja.

Van mreže Lucky :)

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 60
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #9 poslato: Januar 09, 2010, 06:08:32 posle podne »
Svih 10 pred trening ili ako vec hoces eventualno 5 pred,a 5 u toku samog treninga,mada nije bas prakticno...

Ne treba ti suvo grozde i dizanje insulina ako nema sta taj isti insulin da transportuje...

Mislim da je bila mnogo bolja varijanta da si uzeo whey,sto ti i sad predlazem posle treninga ako imas sredstva

sale, bas me zanima dal moze npr. 10 tabs amino + 10 grama bcaa + 10 grama glutamina prije treninga? jel to previse?

Van mreže 0000

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #10 poslato: Januar 09, 2010, 07:36:56 posle podne »
a sta ce mi 20gr proteina tj ak pre treninga? Zar nije bolje posle jer posle treninga nemam nista od suplemenata...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #11 poslato: Januar 09, 2010, 07:55:02 posle podne »
Najbolje ti je da uzmes 7tab pre trening 7 tab posle i jedi po dva kilograma pilecih prsa dnevno i uz sve to uzimaj po pet komada suvog grozdja.
2kg prsa ,ko ima pare za to,ali opet je previse 2 kg prsa???
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #12 poslato: Januar 09, 2010, 08:26:00 posle podne »
a sta ce mi 20gr proteina tj ak pre treninga? Zar nije bolje posle jer posle treninga nemam nista od suplemenata...
bcaa i glutamin nisu proteini!

jel si citao ti bilo sta na forumu?

Van mreže 0000

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #13 poslato: Januar 09, 2010, 09:13:47 posle podne »
izvini, mozes da me citiras gde sam napisao da jesu???

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Potreban savet AMINOKISELINE...
« Odgovor #14 poslato: Januar 09, 2010, 09:21:10 posle podne »
Ko god je ivana shvatio ozbiljno treba da ode na drugi tip savetovanja :D
Najbolje ti je da uzmes 7tab pre trening 7 tab posle i jedi po dva kilograma pilecih prsa dnevno i uz sve to uzimaj po pet komada suvog grozdja.
2kg prsa ,ko ima pare za to,ali opet je previse 2 kg prsa???