April 26, 2024, 12:30:59 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA  (Pročitano 29705 puta)

Van mreže Alek

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2010, 04:57:57 posle podne »
Brate Peđa, jelovnik sam na brzinu sastavio sam uz smernice sa teme "1.2.3-TRBUSNJACI ZA LETO SU TU". Pazio sam da uvek, naročito prva 3 dana u nedelji bude dovoljno proteina da ne bih gubio mišićni masu. Ti se naravno neuporedivo bolje razumeš u materiju, ne mogu te ja dostići nikad. I za tih par tačaka koje si mi naveo,
1. da, jesam lenj, hoću lak način
2. lično sam protiv noževa i operacija apsolutno
3. i 4. OK ĐENERALE, RAZUMEM :) samo sam hteo da proverim sa ljudima, ne bih experimentisao i bacao pare ako ne mora.
Nećeš valjda da me psuješ. Bio je iskren pokušaj.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #16 poslato: Januar 18, 2010, 06:21:23 pre podne »
Citat
naročito prva 3 dana u nedelji bude dovoljno proteina da ne bih gubio mišićni masu

ali prijatelju ocigledno da si GRESIO
i VISAK PROTEINA NE VALJA!!!
ukoliko tebi treba 200 gr npr u toku dana a ti uneses 250...onih 50 gr sta mislis gde ce da zavrsi?...pa tako x nekoliko dana x nekoliko nedlje itd itd itd itd.......
ramzisli malo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #17 poslato: Januar 18, 2010, 10:14:13 pre podne »
Citat
bilo bi dobro d aneko pojasni mehanizam trosenja ili talozenja triglicerida, tj, ako imamo povisen nivo masti u krvotoku, koliko taj nivo opstaje visok, da li se mast talozi u telu i kojom brzinom...

to je buraz vec postavljenje anamneze tj pricanje o bolesti jer je masnoca u krvu BOLEST a ne popratna pojava
imas dva coveka koji se isto hrane na selu i jedan imam taj problem a drugi zdrav kao dren
jednostavno poremecaj funkicnisanja odredjenih organa i kao krajnji reuzlatat je to...na zalost
tako da ovo se ne moze objasnjvati sa ovog stavnostia tj stavnoista ovoga...neznam kako bih i nazvao ovo u opste jbt...
kao sto rekoh...j
au opste ne mogu da verujem da o vome i raspravljam

Van mreže Alek

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #18 poslato: Januar 18, 2010, 10:40:46 posle podne »

Citat
naročito prva 3 dana u nedelji bude dovoljno proteina da ne bih gubio mišićni masu

ali prijatelju ocigledno da si GRESIO
i VISAK PROTEINA NE VALJA!!!
ukoliko tebi treba 200 gr npr u toku dana a ti uneses 250...onih 50 gr sta mislis gde ce da zavrsi?...pa tako x nekoliko dana x nekoliko nedlje itd itd itd itd.......
ramzisli malo...

Pa meni je i trebalo tada oko 210 g proteina, i kako sam smršao za 3 nedelje oko 6-7kg kao što sam rekao, prva pomisao mi je da bih bez onih 50-ak dodatnih grama izgubio samo još kilogram mišića više ): Možda sam preterao sa zgibovima i propadanjima pa je došlo do katabolizma mišića, nemam pojma :((( Možda sam trebao da uzimam glutamin, čiste BCAA ja to tada nisam znao...

Ako ti kažeš da je višak proteina loš, možda probam upravo tako ;)


Citat
ako pricamo o otpustanju vise stotina grama masti, covek bi morao da istrosi 3-4 hiljade kcal u jako kratkom roku da bi istrosio tu mast ??

@-sszgo-
   -Upravo sam tako razmišljao, šta je par hiljada kalorija, uz aerobni sport i smanjenje kalorijskog unosa od 1000 - 1500 na dan, deficit od 3-4 hiljade je tu kroz najdalje 3 dana


Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #19 poslato: Januar 19, 2010, 12:38:12 pre podne »
ako si izgubio 6-7 kilograma za 3 nedelje onda si bio u OGROMNOM kalorijskom deficitu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #20 poslato: Januar 19, 2010, 06:49:25 pre podne »
ako si izgubio 6-7 kilograma za 3 nedelje onda si bio u OGROMNOM kalorijskom deficitu...

pa i nije....gubitak je najveci NA POCETKU ali to nisu kg vec VODA,ali o tome sam vec pisao kako to funcinnise
da je gubio 7 kg npr u 4,5,6 ned..onda je to vec zabrinjavajuce..
elem..
alek
ne dal je trebalo da uzimas BCAA I GLM...nego si morao..
a jedno pitanje za tebe.....kazes da si unosio 210 gr proteina..smatram da je to ok..
a KAKO TI ZNAS DA SI IZGUBIO MISICE?????tj taj 1 kg o kojem pricas??
meni se cini da ti bas i nisi ukapirao kako stvari funkcionisu......
ti na unosu od 210 gr B NEMOZES DA GUBIS MISICE AKO SI NATURAL..
to sto si izgubio JE VISAK
a to sto ti mislis da si izgubio misica...to je vec neka druga stvar..
stari moj...misic treba imati da bi se izgubio
ovde naravno ne mislim bukvalno u svakom smislu reci vec je jako tesko pricati sa tobom o ovoj temi a da niko nema pojma ni kako izlgedas,ni kako si izgedao pre dijeti niti bilo koji drugi paramter

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #21 poslato: Januar 19, 2010, 04:54:11 posle podne »
ja gledao po sebi...posto ja kad krenem dijetu meni voda ode prve nedelje i to 2-3kg...i od sledece gubim po pola do 1 kg max

Van mreže nenadns

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 461
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #22 poslato: Januar 19, 2010, 04:55:14 posle podne »
bice da smo svi razliciti :) a uhvatio sam se i za konstataciju da je izgubio kilo misica uz solidnu kolicinu proteina...pa sam posumnjao da nije jeo nista drugo :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #23 poslato: Januar 19, 2010, 07:25:25 posle podne »
ja gledao po sebi...posto ja kad krenem dijetu meni voda ode prve nedelje i to 2-3kg...i od sledece gubim po pola do 1 kg max

ovo je realno..

Van mreže Alek

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #24 poslato: Januar 31, 2010, 01:21:03 posle podne »
Ćao ljudi, hvala za odgovore, malo sam zabatalio ideju o kavitaciji i čitao po forumu o ishrani, suplementaciji... pa to je OGROMNA količina materijala za čitanje. Sve je tako jbn interesantno! Negde kao da sam naleteo da piše da pri tom carb cyclingu usled gubitka glikogena iz mišića vežbač može da izgleda debelo a da su mišići manji i slabiji!!! Meni se tako nešto dogodilo, a sa obzirom da sam visok 200cm, kad sam spao na težinu 100kg izgledao sam sebi kao žgolja najobičniji, rekao sam sebi: "jebo' ja što mogu 15 zgibova ako ću ovako sitno da izgledam" :O) Pojačao sam ishranu i malo se vratio u normalu. 105 kg. I izgledalo je dosta bolje tada nego pre dijete. Priznajem.

E sad, palo mi je na pamet - šta bi bilo kad bih se samo bavio plivanjem 1 do 2 x nedeljno 1 km za sat vremena, ništa teretana, a kad bih uzimao BCAA, Glu, 3-4 merice whey, 600-700 grama piletine ili ribe, litar niskomasnog jogurta ili obranog mleka i ostalo kalorije iz komplexnih UH - da li bih za par meseci dobio mase, da li bih smršao a sačuvao mišiće, da li bi mi trebao taj legendarni kreatin, neki savet???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #25 poslato: Januar 31, 2010, 01:31:35 posle podne »
Citat
da li bih za par meseci dobio mase, da li bih smršao a sačuvao mišiće,
na masi sigurno ne bi dobio,ocuvao bi misice a bio bi u izvanrednoj fizickoj formi

Van mreže Alek

  • Član
  • *
  • Poruke: 32
Odg: KAVITACIJA - ULTRAZVUČNA LIPOSUKCIJA
« Odgovor #26 poslato: Januar 31, 2010, 01:38:45 posle podne »
Thanx playa