April 26, 2024, 01:05:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Putokaz...  (Pročitano 9135 puta)

Van mreže .

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Putokaz...
« Odgovor #15 poslato: Januar 27, 2010, 06:15:48 posle podne »
 ;D
 Hvala!

Van mreže .

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Putokaz...
« Odgovor #16 poslato: Mart 04, 2010, 08:09:29 posle podne »
Prošlo je 9 nedelja, pridržaao sam se režima ishrane, suplementacije i vežbanja...

Nisam znao šta sve imam ispod salca, svašta je počelo da se vidi. Vaga kao vaga kaže da je otišlo 9kg.  Na rezultate, čijom sam brzinom bio zbunjen posle prvog meseca, počeo sam da se navikavam. U ponedeljak ću skočiti do dif-a da vidim kako stoji %bf (i %mišića), to je ipak bio primarni cilj koji sam sebi postavio. Antikatabolici (bcaa i glut) su savršeno uradili posao na muskulaturi  ;) Realni rezultat mi je doneo nezanemarljiv trošak, pantalone mi oko struka sada stoje kao vreća.

Ovo je četvrti dan kako sam se prebacio na Peđosovu rotaciju, koja je, kako vidim po sebi, dosta drastičnija, i prva dva meseca su bili dobra priprema za nju. Definitivno je agresivnija, posle prva tri dana, danas ujutru sam prvi put posle više od 10 godina merio manje od 100kg! I sa takvim uživanjem sam danas ujutru dočekao ovsene da nema reči da to opiše...


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Putokaz...
« Odgovor #17 poslato: Mart 05, 2010, 06:34:10 pre podne »
bravo!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Putokaz...
« Odgovor #18 poslato: Mart 05, 2010, 10:13:13 pre podne »
Cesitke i od mene, extra posao uradjen. :)

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Putokaz...
« Odgovor #19 poslato: Mart 05, 2010, 11:09:04 pre podne »
Samo napred..sad nema stajanja...

Van mreže Mortar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
Odg: Putokaz...
« Odgovor #20 poslato: Mart 05, 2010, 04:33:02 posle podne »
sto volim ove price kad nekome odjednom pukne i onda preokrene navike u zivotu za 360 stepeni!

Pa onda je na istom, pocetku. ;)
Mislio si za 180 stepeni ;)

Van mreže .

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Putokaz...
« Odgovor #21 poslato: Mart 08, 2010, 06:50:23 posle podne »
Vratih sa sa DIF-a, kaže 'vako: %bf je otišao dole za 5%, sada je 19.5%. Više ne spadam u kategoriju "tragično". Mišići očuvani! Ako preživim Peđosovu rotaciju (ako crknem, biće to neka sreda veče- četvrtak ujutru), za 5-6 nedelja sam na cilju!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Putokaz...
« Odgovor #22 poslato: Mart 08, 2010, 07:06:34 posle podne »
Citat
Ako preživim Peđosovu rotaciju

hoces ne brini

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Putokaz...
« Odgovor #23 poslato: Mart 08, 2010, 11:03:00 posle podne »
Cek ne razumem sad ovo...
Zasto se prvo radi ovakav tip i nacin varijacija u.h,a onda pedjine rotacije...
I sta je preporucljivije za pocetnika( onog koji prvi put ide na dijetu)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Putokaz...
« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2010, 11:15:45 posle podne »
Cek ne razumem sad ovo...
Zasto se prvo radi ovakav tip i nacin varijacija u.h,a onda pedjine rotacije...
I sta je preporucljivije za pocetnika( onog koji prvi put ide na dijetu)
pa sve zavisi koliko ima da se skida
odprilike svaka djeta se radi 6 nedelja,tako da ako imas 20kg viska moras da uradis barem 2 djete;)
ali gledas da KETO bude uvek na kraju,znaci ili low carb ili rotacija za pocetak pa keto
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže synL

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Putokaz...
« Odgovor #25 poslato: Mart 09, 2010, 12:13:52 pre podne »

pa sve zavisi koliko ima da se skida

[/quote]

A gledaj mog slucaja  visok 185 cm , imam 80 kg ....cak imam osjecaj i da mi fali par kilograma,ali BF mi je oko 14-15 ...pa da li bi meni bila preporucljiva ova dijeta ili keto ,uglavnom cilj =smanjenje BF?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Putokaz...
« Odgovor #26 poslato: Mart 09, 2010, 06:38:50 pre podne »
Citat
A gledaj mog slucaja  visok 185 cm , imam 80 kg ....cak imam osjecaj i da mi fali par kilograma,ali BF mi je oko 14-15 ...pa da li bi meni bila preporucljiva ova dijeta ili keto ,uglavnom cilj =smanjenje BF?

ne
tebi je pametnije da radis KVALITETNU MASU odmah na pcoetku jer ti nemas viska kg vec po ovome sto se da videti na avataru i tvojim podtacima TI SI MRSAV

Van mreže Sport boy

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
Odg: Putokaz...
« Odgovor #27 poslato: Mart 09, 2010, 03:54:39 posle podne »
Da to sam i pretpostavljao da keto ide na kraju...
ZNaci mozemo oba tipa rotacija koristiti,one koje je postovao hoochie man,i pedja.Mislim jednu od tih dve.

Van mreže .

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: Putokaz...
« Odgovor #28 poslato: April 01, 2010, 11:44:22 posle podne »
Posle malo više od tri meseca od početka, i nakon Peđine rotacije, nalazim se na 95kg i stigao sam na postavljeni cilj. Osećaj je... čudan. Ceo proces mi je predstavljao zadovoljstvo, iako ljudima sa strane kojima ispričam kako i šta radim kad me pitaju, sve to zvuči kao mučenje. A nije, vrlo je motivišuće i ispunjavajuće. Pretpostavljam da je i normalno da je sam momenat prolaska kroz cilj neka čudna, bezoblična mešavina sreće i praznine. Nikad se nisam osećao euforično kad stignem do kraja nekog puta, do cilja ka kome sam išao, čak... pre je to bila neka vrsta srećne tuge. Možda je to samo pojavni oblik ljudske želje da uvek postoji neki korak dalje, neki nastavak dobre priče, nade da posle dobrog filma sledi još bolji nastavak, da kraj nije apsolutan i neminovan. Zato prolazak kroz cilj ne osećam kao kulminaciju, ali svaki korak koji sam pravio ka tom cilju donosio je veliku satisfakciju.

Iskreno, nisam razmišljao šta dalje, ovaj momenat je došao brže nego što sam se nadao. Samo imam želju da se igra ne završi, jer uživam u procesu. Vreme je da poželim sledeći korak. U apatičnom sam vakumu nakon postizanja zadatog, i prosto ni sam ne znam zašto ovo pišem, samo se nadam da nikoga ne davim. Valjda je to samo posledica ovog trenutka, i želje da podelim taj trenutak sa ljudima koji su mi iskustvom pomogli da put do tog trenutka, koji sam poželeo pre tri meseca, bude ostvariv i lep.

 :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Putokaz...
« Odgovor #29 poslato: April 02, 2010, 06:05:12 pre podne »
pozdrav
drago mim je da ovo cujem
e sada je pitanje sta je sledeci cilj tj koliko kg jos dole
moras da budes svestan da sada nece ici vise tako brzo jel je najveci problem otklonjen ali daleko do toga da se ne mze dalje.
dakle..koji je tvoj sledeci cilj..tj koliko jos kg dole..bi ti hteo pa da vidmo sta je i koliko relano.