April 25, 2024, 09:39:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !  (Pročitano 6222 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #15 poslato: Januar 12, 2010, 08:39:02 posle podne »
ja ne znam sta je toliko impresivno na ovom momku da se cak pokrenula prica da li je natural....
ne ruku na srce mali izgleda odlicno za svojih 18 godina,ali da je natural tu ne mogu da se slozim,cak i da ima 25 godina,ne znam nekako mi ti oblici,gustina,ostrina ne izgleda kao natural,a to moze samo hemija da napravi,
sto ja i spartak nemamo takvu gustinu a imamo vojnicku disciplinu;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2010, 09:31:24 posle podne »
ja ne znam sta je toliko impresivno na ovom momku da se cak pokrenula prica da li je natural....
ima dosta dobru gustinu misica i za tako kratko vreme ja napravio dobar kvalitet...ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da li je natural ili ne ali mislim da je ber 2 kure proslo kroz njega...pozz
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #17 poslato: Januar 12, 2010, 09:41:19 posle podne »
ja ne znam sta je toliko impresivno na ovom momku da se cak pokrenula prica da li je natural....
ima dosta dobru gustinu misica i za tako kratko vreme ja napravio dobar kvalitet...ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da li je natural ili ne ali mislim da je ber 2 kure proslo kroz njega...pozz
pa mene samo ta gustina i ostrina kopka,isto kod onela pogotovo slike sa takmicenja,a ima slike od pre godinu ipo e sad da je tako napredovao za tako kratko vreme ne verujem,POGOTOVO STO JE POSTAVIO PITANJE ODPRILIKE STA JE DEXTROZA;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #18 poslato: Januar 12, 2010, 09:45:53 posle podne »
ja ne znam sta je toliko impresivno na ovom momku da se cak pokrenula prica da li je natural....
ima dosta dobru gustinu misica i za tako kratko vreme ja napravio dobar kvalitet...ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim da li je natural ili ne ali mislim da je ber 2 kure proslo kroz njega...pozz
pa mene samo ta gustina i ostrina kopka,isto kod onela pogotovo slike sa takmicenja,a ima slike od pre godinu ipo e sad da je tako napredovao za tako kratko vreme ne verujem,POGOTOVO STO JE POSTAVIO PITANJE ODPRILIKE STA JE DEXTROZA;)

onel
Nezna NIŠTA o AAS kolki god nestvarno zvučalo, provereno. JBG genetika, + prirodni test
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #19 poslato: Januar 12, 2010, 09:48:32 posle podne »
onel i benjamin nemojte da me pogresno razumete izgledate ODLICNO obojica,ako STVARNO ne uzimate AAS onda ovo moje napadanje treba da vam inponuje;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #20 poslato: Januar 12, 2010, 10:17:05 posle podne »
onda ovo moje napadanje treba da vam inponuje;)

TAČNO TAKO
Naturalni ti kad kreneš sa AAS ima da bukneš ko Roni C. i onako si super, stvarno neznam što se femkaš sa AASom nikako da kreneš a imaš VRH podlogu + sredstva, hvala Bogu i zdrav si (nadam se) da bi počeo OK.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #21 poslato: Januar 12, 2010, 11:55:36 posle podne »
Male malene tabletice. :lol:

Nije to hemija to su samo tabletice pih  to je obican kafetin. :D

You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže onel

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 337
  • Train hard, or go Home !
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #22 poslato: Januar 13, 2010, 12:48:34 pre podne »
Brate oces da postavim i sliku sta sam jada od suplemenata popio u 4 god... pa to je smijesno to ljudi popiju za mjesec, ja sam uvijek spreman za test na doping stvari , jedino sto sam ja uzimao od AAS je diuretik , i to pola tablete 6,7 sati pred takmicenje , Terzo je stajao iza mene uvijek , on je zasluzan za moju transformaciju , i on zna da nikad nisam htio AAS , jer me strah steriliteta i jer sam pička po tom pitanju :) A mali takodje...
GO HARD , OR GO HOME !!!

Van mreže nunegym

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #23 poslato: Januar 13, 2010, 01:47:20 pre podne »
evo i ja da vam kazem da nikad nisam uzimao nista jace od amino,protein.glutamin,creatin...pozz za sve

Spartak

  • Gost
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #24 poslato: Januar 13, 2010, 03:07:48 pre podne »
Benjamin,

odlicna gradja i super podloga za dalji napredak, ako nastavis istim tempom bices zvijer, samo ovog puta ces morati srediti ishranu, jer nakon nekog vremena napredak stagnira

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #25 poslato: Januar 13, 2010, 10:33:13 pre podne »
jedino sto sam ja uzimao od AAS je diuretik , i to pola tablete 6,7 sati pred takmicenje

Opušteno još si natural, diuretici nisu AAS :)  toliko o dome "dali je na AAS" mali je TUNTUZ (zez) za hemiju :)
Taj LODEX (kako znam šta si pio ;)  ) što si uzimao nije AAS.

Jel i dalje treniraš kod Terze ili...?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže nunegym

  • Član
  • *
  • Poruke: 2
Odg: Benjamin ' moj najjbolji prijatelj !
« Odgovor #26 poslato: Januar 15, 2010, 03:48:11 pre podne »
Benjamin,

odlicna gradja i super podloga za dalji napredak, ako nastavis istim tempom bices zvijer, samo ovog puta ces morati srediti ishranu, jer nakon nekog vremena napredak stagnira
znam,hvala puno