April 27, 2024, 03:37:56 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pocetnik  (Pročitano 5007 puta)

Van mreže Vlada NS

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 128
Odg: Pocetnik
« Odgovor #15 poslato: Januar 25, 2010, 03:13:59 posle podne »
Ok hvala na savjetu...

Ovako otprilike pomjerio sam trening poslije podne tj u 4h posto prije nemogu stici nikako sad....

Dorucak mi je oko 11h a to pretezno bude ; 4-5 belanjaka i 2 cela jajeta, ili konzerva tunjevine ali retko to jedem za dorucak.
Onda oko 13 ;00 jedem oko 150g belog mesa +neka salata
Onda u 15;00 pojedem ; zgnjecim banane+kasika meda+musli ( sad da li je to dobro ili ne ? )
Sledi 16;00-17;15 trening
KAd se vratim oko 17;30 pojedem 150g belog mesa i ako bude neka salata ;)
I oko 19;00 pojedem konzervu tunjevine
Trudim se da nejedem poslije 20:00 ...jedino neko voce...banana,mandarina,jabuka...
I naravno jedem i rizu,krompir itd....uglavnom mjenjam jelovnik..

Surutku cu onda izbaciti,jednom sam je popio na prazan stomak(neznam odkud mi ta ideja ) i muka mi je bila citav dan

Poslije treninga pijem trenutno samo dextrozu dok neskupim para da kupim sebi nesto vise
U toku dana ubacim u sebe omega 3,vitamin c u prahu i centravit tablete(sa vitaminima i mineralima )

Da li ja to radim ispravno? Sve primedbe i pohvale su dobrodosle ;)

Pozdrav

veliki ti je razmak izmedu vecere i dorucka to prvo promeni,a neznam ja unosim 2gr/kg proteina jer ne zelim da prelazim 85 kg iz razloga sto swam visok 175 cm,i sa tom piletinom i salatom jedi i neki krompir ili integralni pirinac,treba ti vise UH.
This is the art where we build most powerful weapons that ever existed.......THE HUMAN BODY