April 28, 2024, 10:39:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Početnica  (Pročitano 3012 puta)

Van mreže Mihaela

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 2
Početnica
« poslato: Februar 05, 2010, 02:28:35 posle podne »
Pozdrav svima, koliko vas ima  :)  Zahvaljujući vašem forumu rešila sam da se dovedem u red! Imam 25 godina, visoka sam 165cm a teška sam 72kg.Problem debljine je počeo pre dve godine jer sam se tada pretvorila u gurmana... Od ponedeljka sam rešila da krenem u teretanu na kardio program, a ima mesec dana od kako sam izbacila hleb, suhomesnate proizvode i slatkiše. Ovo će mi biti prvi put da idem u teretanu, pa bih vas zamolila za neke savete tipa kada i šta jesti pre i posle teretane i uopste neki plan ishrane. Čitala sam i druge postove al mi se čini da ja ispadoh i najniža i najteža  :-[  Pozdrav i hvala.

Van mreže tunas

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
  • You can talk the talk but can you walk the walk?!
Odg: Početnica
« Odgovor #1 poslato: Februar 05, 2010, 02:54:36 posle podne »
dobrodosla :)
moraces citati forum, imas dosta tema o ishrani i puno primera planova ishrane, sta je dobro, sta nije. niko ti ovde nece na tacni sve dati. kada malo prelistas forum, napisi plan ishrane koji si zamislila na osnovu onoga sto si procitala i naucila ovde, i neko, od ovde iskusnijih, ce ti napraviti eventualne prepravke.

Van mreže Mihaela

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 2
Odg: Početnica
« Odgovor #2 poslato: Februar 05, 2010, 07:50:52 posle podne »
Hvala na dobrodoslici tunas, uspela sam da nadjem odgovore koji su me izmedju ostalog i motivisali dok nisam bila clan(samo sam zaboravila naziv teme). To je Tanja U postavila kao :pomoc za Jecu 84.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Početnica
« Odgovor #3 poslato: Februar 05, 2010, 07:58:15 posle podne »
Ako je nesto ostalo nejasno..slobodno pitaj...tu smo...

Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: Početnica
« Odgovor #4 poslato: Februar 06, 2010, 10:38:07 pre podne »
Vidim ja sve više žena stiže na forum  ;D,odlično !! Pripreme za ljeto počinju  ;D.Dobro nam došla !
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Početnica
« Odgovor #5 poslato: Februar 06, 2010, 10:40:02 pre podne »
Vidim ja sve više žena stiže na forum  ;D,odlično !! Pripreme za ljeto počinju  ;D.Dobro nam došla !
Joj sad me podsjeti, sad ce jos malo najezda "sezonaca" u teretanu, izgleda da cu morati i ja ujutru oko 10 ici u gym...