April 18, 2024, 01:53:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: Suplementacija-kosarka  (Pročitano 3359 puta)

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Suplementacija-kosarka
« poslato: Februar 02, 2010, 01:14:54 pre podne »
Pozdrav

Imam 16 godina , treniram kosarku , visok sam 196cm i imam 91-94 kg ,  BF oko 12-15% , idem u teretanu 6 mjeseci sa pauzama(ukupno 5 sedmica pauze).

Potrosio sam puno novaca na suplemente , pogotovo na one preskupe proizvode sa teretana.ba .
Jedino im je Whey tu i tamo kako treba bio , ali ukus mu je preodvratan.
Od Sci Mentora Nitric Output su me poceli bolit bubrezi pa sam prestao sa upotrebom.
Koristio sam NO XPLODE i zadovoljan sam sa njim.
Od etil estera Nutrabolics CEO i CreaLean2 od Labrade koji je po meni najjaci etil ester.

Sve preparate sam potrosio , krecem na defku.
Narucio sam sa supplementmarket.com  CLA i Cell-tech hardcore. Imali iko iskustva sa ovim , citao sam milion tema ali nigdje nista konkretno.
Koliko se placa carina za BiH. Ako me nezalampaju ovi sa carine i bude sve ok kontao sam narucit EAS glutamin , BCAA i mozda amino.

Mozel neka preporuka za Whey?
Evo sta sam ja skontao. Stari mi sutra krece nazad u BiH iz Njemacke , ali kao obicno on svrati u ZG.
Kontao sam da uzmem MVP Slow Releaze dok sam u skoli i pred spavanje

I da , Syntha 6 ?  Valjal ovo cudo ista ? Njega bih najradije narucio posto ima uzet ono pakovanje od 1.3kg...jeli on idealna opcija za poslije treninga?

Trenurno ne idem u teretanu jer mi se bez preparata ne da ici...:S ...psiha...ali se zato kuci ubijam sklekovima , propadanjem , vratilom.

Sta uzimati prije i poslije treninga kosarke jer se gubi dosta misica trcanjem?
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #1 poslato: Februar 02, 2010, 11:49:27 pre podne »
REDOM....

Citat
Jedino im je Whey tu i tamo kako treba bio , ali ukus mu je preodvratan.

whey proteina imas bar jedno 100 000 vrsta i proizvojdaca TAKO DA........

Citat
Koristio sam NO XPLODE i zadovoljan sam sa njim.

koji je razlog da si koristio No rekator a bavis se kosarkom?

Citat
Od etil estera Nutrabolics CEO i CreaLean2 od Labrade koji je po meni najjaci etil ester

ocigledno je da veoma malo znas o pojmu ESTERFIKICAJA tako da bi bilo dobro da se o tome malo vise raspitas
inace,proizovdi koje si pio skroz Ok varijanta

Citat
Sve preparate sam potrosio , krecem na defku.

opa....wooow
bavis se kosarkom ili body buildingom?

Citat
Koliko se placa carina za BiH

zasto bi placao carinu ako zivis u BiH kako kazes i uzimas producte sa stranice koju si naveo? ::) ::) ::)

Citat
Ako me nezalampaju ovi sa carine i bude sve ok kontao sam narucit EAS glutamin , BCAA i mozda amino.

opet te isto pitam.....

Citat
Mozel neka preporuka za Whey

moze....sve i jedan koji odgvra tvom dzepu ali da ima najmanje 79.9%  PROTEINA...

Citat
Stari mi sutra krece nazad u BiH iz Njemacke , ali kao obicno on svrati u ZG.
Kontao sam da uzmem MVP Slow Releaze dok sam u skoli i pred spavanje

dobro si skontaotari svarti to zg kada vec svraca i kupi neki dobar cassein pa da ga mesas sa whey i to nosis u skoli.. 8) 8)

Citat
jeli on idealna opcija za poslije treninga?

koje trennga..kosarke ili body bulidninga  ::) ::) ::)

Citat
Trenurno ne idem u teretanu jer mi se bez preparata ne da ici.

pametno..koji ces q..c i da ides bez veze a na leru  8) 8) 8)

Citat
Sta uzimati prije i poslije treninga kosarke jer se gubi dosta misica trcanjem

aha..izivni :D :D :D,sada vidim da je ono posle body buldinga pitanje tj dali je syntha dobra i dogovr je jeste,a posle kosarke bi mogao whey,bcaa,glutamin,maltodextrin..recimo..mozda.... :o :o :o.mada verujem da ima neki svemriski naziv koji jos nisi nasao ali cenim da hoces tipa...ULTRA GIGA BASKETBAL SKY VISION FUEL  :o :o :o :o

Citat
Od Sci Mentora Nitric Output su me poceli bolit bubrezi pa sam prestao sa upotrebom

a da nisi preterao sa pivom mozda???

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #2 poslato: Februar 02, 2010, 06:29:16 posle podne »
1. Mirsad Terzo mi je preporucio NO reaktor.
2. Pa bio sam mrsav , imao sam 86 kg na 196cm visine , defka mi nije trebala jer sam imao poprilicno nizak BF , radio sam na tome da dobijem masu tako da sam dogurao do navedene kilaze i zadovoljan sam , medjutim definicija se malo izgubila i htio bih da to popravim.
3. Pogresno si me shvatio , prvi put narucujem suplemente online, imal iko iskustva sa ovim , ja sam narucio cell tech i CLA. Pa sta bude bude.

Poslije treninga  odem gotovo uvijek u obliznji restoran na pilecu corbu.

Glavni razlog je sto ne idem dok nemam preparata jest taj da ce mi lahko doci do pretreniranosti(2x treninga dnevno) ako budem isao u teretanu bez suplemenata. Radim kuci sklekove sa utezima(natrpam ruxak knjigama i na ledja) , vratilo i cucanj.
Alkoholl ne pijem. U zivotu ga nisam okusio.


Zasto imam osjecaj da nisam dobro dosao na ovom forumu?(po tvojim odg. se to vidi)
Jeli zato sto sam Bosanac? ili ... ?

Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #3 poslato: Februar 02, 2010, 07:54:59 posle podne »
Zasto imam osjecaj da mislish da je sve u supsima, kakva ti je klopa?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #4 poslato: Februar 02, 2010, 09:24:54 posle podne »
Zasto imam osjecaj da nisam dobro dosao na ovom forumu?(po tvojim odg. se to vidi)
Jeli zato sto sam Bosanac? ili ... ?

Ne brini ti...dobro dosao si na forum...a Pedji je malo i previse osnovnih objasnjavanja godinama, pa neki put reaguje zustrije...

A ovo sto se tice toga da si Bosanac, nema blage veze...Ima ovde jos ljudi i iz Bosne, Hrvatske, Slovenije..itd...i nikad forum nije bio niti ce biti "opsednut" takvim razmisljanjima. Svi ljudi dobre volje su dobrodosli...

Van mreže RealWay

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 256
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #5 poslato: Februar 02, 2010, 11:24:09 posle podne »
5-6 puta dnevno jedem  ono .

Uglavnom se to sastoji od piletine , orasastih plodova(ovo u skoli jedem) , jaja(cijela) 5 svaki dan , rize , kuhanog krompira , tunjevina , banane(ovo samo ujutru i poslije treninga kosarke).

Uglavnom dan se sastoji od ovih namirnica.

Ne mislim ja da je sve u supsima , ali skola, teretana i trening(kosarka)mislim da bi se pretrenirao. Cak i kad dobijem supl. opet cu max 3x sedmicno u teretanu jer me raspored u skoli zeza , medjusmjena. Ali pokusat cu to kako tako nadoknadit kuci.
Visok plećat moRe dobro mećat

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Suplementacija-kosarka
« Odgovor #6 poslato: Februar 03, 2010, 06:53:43 pre podne »
Citat
Jeli zato sto sam Bosanac? ili
momak ne lupaj BUDALSTINE
ovaj forum je poceo da radi kada si ti jos pisao u pesak i igrao se sa auticima a tada kao i sada uvek je bilo i biti ce svih ljudi sa sve i jedne strane i iz sve i jedne bivse drzave sfrj
ako si ti opterecen sa nekim retardiranim stvarima ok,akli na ovom forumu ONE NEMAJU MESTA!!!!
isti taj kojeg spominjes mirsad terzo je clan ovog foruma i ove je koliko mu obaveze dozvoljavaju a bdw VELIKI SAM PRIJATELJ SA ISTIM !!!!!!
tako da nemoj da pricas o budalstinima vec uci i pravflino formulisi svoja pitanja  A VISE JE NEGO OCIGLEDNO DA TI TREBA JAKOOOOOOO PUNOOOOOO  da ucis da bi samo dotakao vrh onoga sto ti zelis
na nacin na koji ti zelis i opisujes NECES NIKADA URADITI NISTA
a da ne ulazim u pricu o tome kako si se ugojo od NO rekatora itd itd itd itdi i da zavrsim sa pricom o pilecoj supi