April 26, 2024, 04:03:09 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc,misljenja,predlozi...  (Pročitano 1853 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Pomoc,misljenja,predlozi...
« poslato: Januar 28, 2010, 07:16:49 posle podne »
Pozdrav svima clanovima foruma,

ja sam novi na forumu kao clan,ali pratim forum odavno... dosta stvari sam i pokupio sa ovog foruma.
Treniram 2,5 godine aktivno bez ikakvih pauza ,imam sredjenu ishranu i postujem je.
Kao bazu koristim uvek protein,glutamin,bcaa,arginin i rotiram kreatin (kad kazem rotiram uzimam 2 meseca pa mesec pauze).
E sad posto ja ne radim nigde jos uvek,skoro zavrsio fax pa sam sada u vojsci interesuje me da li je bolja kombinacja

Animal M stak ili Animal Stak - uz dobru ishranu i bazu
tj ishrana+baza i ZMA (zbog GH-a)
ili jedostavno za tih 50ak eura obnoviti zalihe baze

Slazim se da ono sto radi ne treba menjati ali opet bolje da pitam da ne bacam novac,mozda ima i nesto bolje da da nisam toga svestan :))
inace imam 24 godine,183cm,85kg

Pozdrav.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc,misljenja,predlozi...
« Odgovor #1 poslato: Januar 28, 2010, 09:09:10 posle podne »
Pozdrav svima clanovima foruma,

ja sam novi na forumu kao clan,ali pratim forum odavno... dosta stvari sam i pokupio sa ovog foruma.
Treniram 2,5 godine aktivno bez ikakvih pauza ,imam sredjenu ishranu i postujem je.
Kao bazu koristim uvek protein,glutamin,bcaa,arginin i rotiram kreatin (kad kazem rotiram uzimam 2 meseca pa mesec pauze).
E sad posto ja ne radim nigde jos uvek,skoro zavrsio fax pa sam sada u vojsci interesuje me da li je bolja kombinacja

Animal M stak ili Animal Stak - uz dobru ishranu i bazu
tj ishrana+baza i ZMA (zbog GH-a)
ili jedostavno za tih 50ak eura obnoviti zalihe baze

Slazim se da ono sto radi ne treba menjati ali opet bolje da pitam da ne bacam novac,mozda ima i nesto bolje da da nisam toga svestan :))
inace imam 24 godine,183cm,85kg

Pozdrav.
najbolje da ti povecas unos PRO do nekih 3g,ako ne mozes iz hrane onda kupi BLEND protein;)
ZMA odlican prozivod
ali ima par stvari koje treba da imas pre ZMA;)
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Pomoc,misljenja,predlozi...
« Odgovor #2 poslato: Januar 28, 2010, 09:16:07 posle podne »
@ Naturalni

pa ok ja gledam da dnevni unos bude 2.5gr x kg telesne,sto se tice wheya uzimam 2 merice u PWM i to je to..ostatak iz mesa
Jos nesto da dodam bazi od suplementacije ?
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Pomoc,misljenja,predlozi...
« Odgovor #3 poslato: Januar 28, 2010, 09:28:43 posle podne »
@ Naturalni

pa ok ja gledam da dnevni unos bude 2.5gr x kg telesne,sto se tice wheya uzimam 2 merice u PWM i to je to..ostatak iz mesa
Jos nesto da dodam bazi od suplementacije ?
whey,multi,bcaa,gluta,tecne,krea,blend,omega3,zma,glukosamin da kazem ovo je neki redosled barem za mene,ja licno pijem sve ovo plus jos 4 suplementa.....
ako mozes kupi sve ako ne idi ovim redosledom pa tokle doguras:D
ali zna se whey je osnova i bez toga se nemoze
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!