Jun 07, 2024, 05:03:19 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: HELP ME! :)  (Pročitano 20262 puta)

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #45 poslato: Maj 26, 2010, 11:13:12 pre podne »
napreduje ok,samo me nesto stomak zeza pa ne mogu poslednjih dana da pojedem sve sto treba...:(
Jos malo pa zavrsena dijeta,pa cu da papam pizzu!!:)) haha bilo bi lepo... znam da treba posle da radim rotacije i polako povecavam unos uh, ali ne znam koje bi mi bile najbolje?

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #46 poslato: Jun 05, 2010, 03:42:48 posle podne »
Pozdrav...
ja sam produzila ketogenu za nedelju dana, posto nisam znala sta dalje...:) Rezultatima sam zadovoljna...3 meseca dijeta bez prestanka...uh...
Jel ok da idem sada ove rotacije...100,200,250,0,150,75,0...to je nesto sto sam nalazila po forumu...ako jeste koliko dugo da idem ovako...ne bih da zeznem nesto, pa da krenu da se vracaju kg...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #47 poslato: Jun 05, 2010, 04:07:00 posle podne »
Kile ce se vracati ako se vratis ishrani od koje si dobila iste...

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #48 poslato: Jun 05, 2010, 04:45:16 posle podne »
ma ne vracam se toj ishrani...nastavljam ovako da se hranim, samo necu ceo zivot da budem na ketogenj dijeti...:) ne znam sta dalje...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #49 poslato: Jun 05, 2010, 11:46:34 posle podne »
postepeno uvodish UH i smanjujes masti...

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #50 poslato: Jun 06, 2010, 01:27:24 posle podne »
Jel moze neki konkretan primer...stvarno mi nije jasno, ne znam sta, koliko....Mogu ja na primer da krenem sad po 50 gr. uh na dan, pa cu preci na 100 ili kako vec, posle cu jos i da naviknem organizam... i onda katastrofa...tek sam pocela ovako da se hranim i ne znam kako organizam reaguje...koliko bi maximalno UH smela da unesem..kako da odrzavam kg...prelistala sam jos jednom temu ketogena dijeta i nigde nisam nasla konkretan primer...ili mi je promaklo slucajno...ne znam stvarno..izvinite sto vas smaram ali mi treba pomoc...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #51 poslato: Jun 06, 2010, 01:41:53 posle podne »
To moras sama da vidis koliko ti treba UH...ja ne znam ni koji je prosjek za djevojke i zene.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #52 poslato: Jun 06, 2010, 08:57:25 posle podne »
Isiti ko kod muskaraca. Zavisi od trezine.

Lana: Kreni polako. Kao sto si rekla. Pocni od 50g ED pa pa podizi do 100g. I tako odrzavas. Osim ako neces i dalje da gubis kilograme tj. masnoce...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.312
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #53 poslato: Jun 07, 2010, 06:11:14 pre podne »
vexx je vise nego odlicno objasnio sistem kako se lagano i sigurno vratiti "normalnom"rezimu ishrane

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #54 poslato: Jun 07, 2010, 07:17:17 posle podne »
ok...jos par pitanja...:)
1. jel proteini ostaju 2 gr po kg.?
2. da smanjim masti?
3. kad dodjem do 100 gr uh jel tako onda ostaje, svaki dan po 100...ili da menjam, neki dan 50, neki 75....?
 :-\  :-\  :-\  ;D

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #55 poslato: Jun 07, 2010, 07:28:07 posle podne »
1.Da.
2.Ako si bila na ketogenoj dijeti onda za koliko smanjis masti za toliko povecaj UH, ali postepeno to radis, npr. smanjis masti za 50 i povecas UH za 50 dok ne dodes do granice koja ti odgovara.
3.Moze 100g UH, a mogu i rotacije.

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #56 poslato: Jun 07, 2010, 08:32:32 posle podne »
Nema potrebe za rotacijama. Ne skida devojka vise masnoce. Sada treba samo da se prebaci u  "normalan"  rezim rada... I da Lana vec sam ti napisao, smanjujes masti posto vise one nisu primaran izvor energije...

Van mreže BeLaV

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 81
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #57 poslato: Jun 07, 2010, 09:33:34 posle podne »
Znaci sad ovako do daljnjeg...do sledece dijete...uz 1 cheat nedeljno...:)
tenk ju veeri mac!!!:))

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #58 poslato: Jun 07, 2010, 10:52:38 posle podne »
Znaci sad ovako do daljnjeg...do sledece dijete...uz 1 cheat nedeljno...:)
tenk ju veeri mac!!!:))
Tako je najbolje. :)

Van mreže Marijanaaaa

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 3
Odg: HELP ME! :)
« Odgovor #59 poslato: Jul 09, 2010, 02:48:47 posle podne »
Cao,ja sam relativno nov clan,ali vec duze vreme posecujem sajt i upijam veoma dragocene informacije koje dajete,pa sam htela da pitam  za nesto oko cega imam nedoumice,evo o cemu se radi:Poslednja 2 meseca sam redukovala ishranu tj uzimam oko 1.5g protina/kg telesne mase,koja iznosi 60kg,a visoka sam 178,ali nisam bila redovna ni u ishrani,a ni u vezbanju jer sam imala problema sa zdravljem-jaka upala bubrega,pa sam se uplasila i malo obustavila sve,ali se sada opet vracam jer imam veoma jaku zelju da svoje telo dovedem u stanje koje zelim.Sad sam trenutno na Pedjinom planu za trbusnjake a to je ukratko :

Ponedeljak ,utorak,sreda

Unos belancevina 2 gr po kg telesne tezine
Kardio trening 20-30 minuta umerenog inteziteta UJUTRO NA PRAZAN STOMAK.

UH treba da budu uneseni  POSLE TRENINGA I to oko 50 gr !!!

CETVRTAK I PETAK

UNOS UH POVECAJTE NA 100-150 gr na dan !!

UNOS BELANCEVINA 1.5 gr po kg telesne tezine…--ZNACI..0.5 gr MANJE!!

U ovim danima raditi HIT  kardio trening u trajanju od 40 min dnevno sa snaznim brzim intervalima od 1-2 min I isto toliko min spori interval

UH rasporediti u toku dana recimo-30-40 gr ujutro---20-35 gr PRED TRENING---50-75 gr POSLE TRENINGA

SUBOTA I NEDELJA

Unos UH 3- gr  PO KG TELESNE TEZINE !!!!!!!!

Unos belancevina 0.75-1gr PO kg TELESNE TEZINE..
OBAVEZNO---KARDIO U OVA DVA DANA NIJE POTREBAN!!!!!!!

Pitanje je sledece:primetila sam da cim se prebacim na ishranu bogatu proteinima i povecam kardio treninge,pored kojih imam i treninge sa tegovima ,ali bez obzira na to grudi mi se na takvom rezimu obavezno drasticno smanje i to me je prilicno ubilo u pojam jer nije zanemarljivo smanjenje,pa sam htela da pitam da li preporucujete uzimanje soje i sojinih proteina,koji sadrze dosta fitoestrogena,koji nisu preporucljivi za muskarce,ali sam procitala da uticu na rast grudi kod zena,pa me interesuje da li je to jos jedna nebuloza ili ima bar malo istine u tome jer pored toga sto zelim zategnuto telo,ne zelim da izgubim grudi ))

Veliki pozdrav
Unapred zahvalna:)