April 23, 2024, 01:54:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Stefan GP sve bliži Formuli jedan  (Pročitano 8559 puta)

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Stefan GP sve bliži Formuli jedan
« Odgovor #15 poslato: Mart 04, 2010, 03:21:04 posle podne »
Na koju foru mislis da je uzeo . SAmo pitam nista vise , ja sam mozgao i nisam skontao ,odakle je mogao da zagrabi lovu .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Stefan GP sve bliži Formuli jedan
« Odgovor #16 poslato: Mart 04, 2010, 03:47:44 posle podne »
pa brate
tresla se gora a rodio se mis..
mimslim..ko je u opste mogao da poveruje da to moze tako da ide?
mislim..dodje neki baja i dgine mu se paja...gle lge..sve u rimi sve u prozi....
elem i kaze....ja hocu malo da se trkam u F1...vidi q...a....
pa kao kupio bolid od toyote,pa uzeo sofere pa ovo pa ono...a niko o tome nista ne prica osim njega...
ma...hebe mi se....
slepci bre

Van mreže X FRAME

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 482
Odg: Stefan GP sve bliži Formuli jedan
« Odgovor #17 poslato: Mart 04, 2010, 04:17:14 posle podne »
Ma naravno to se sve znalo , kakavcrni Stefan GP . Jos sam ja na pocetku mislio da ce tim da bude u Svajcarskoj lociran , a on mislio ovde u srbiji SMEJURIJA , nego to oko love sam mislio da znas nesto vise , nije on tu imao prostora da uzme lovu ni na cemu , jer ga niko nije zarezivao manje vise .
1. bodybuilding forever
2. where the mind goes the body will follow

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Stefan GP sve bliži Formuli jedan
« Odgovor #18 poslato: Mart 04, 2010, 06:00:08 posle podne »
ma nemoj da brines
nasao je on da u toj gomili i polavi novca se ogrebe za bar koju stoju

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Stefan GP sve bliži Formuli jedan
« Odgovor #19 poslato: Mart 05, 2010, 12:25:32 pre podne »
ma nema od toga nista


Ipak je pedja bio u pravu, jos ga i tuze:

Nemci tuže vlasnika Stefan GP

Srbija neće imati predstavnika u Formuli 1 ove godine, a Zoran Stefanović, prvi čovek Stefan GP tima, koji je želeo da se takmiči u najbržem cirkusu na svetu, došao je u žižu interesovanja nemačkih medija, pre svih „Ekspresa“ iz Kelna, iz jednog sasvim drugog razloga. Novinari tog lista su u tekstu sa naslovom „Vojska i dve kompanije raskrinkali Stefanovića“ preneli da reference Stefanovićeve kompanije AMCO ne odgovaraju činjeničnom stanju.

„Ekspres“ je, dakle, uočio na sajtu AMCO, koja se bavi proizvodnjom visokotehnoloških delova za avio i svemirsku industriju, sliku nemačke bespilotne letelice u čijoj je konstrukciji, navodno, učestvovala ta firma.
- Nakon provere kod proizvođača uključenih u izradu bespilotnih letilica KZO i LUNA, možemo da potvrdimo da u sistemima koje koristi nemačka vojska nema pogonskih ili drugih tehnologija srpske firme AMCO - rekao je za „Ekspres“ portparol nemačke Uprave za vojnu tehniku i nabavke.
Poznati proizvođači „Rajnmetal difens elektroniks“ i „Šrik“ takođe kažu da nikada nisu čuli za AMCO i da planiraju da protiv nje preduzmu određene zakonske mere.

Blic.
Samsung NX1000