April 25, 2024, 09:43:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.098 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: kura  (Pročitano 58853 puta)

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
kura
« poslato: Februar 16, 2010, 06:50:42 posle podne »
poz drustvance,ajmo malo primedbi ;)

odradio bih kuru depo+winy ili depo+bold,8-10 week... proviron bi bio svakako tu!
imam 95 kg,visok 189...iskustvo dovoljno,extra trening itd..ovo bi bila 3a kura prethodne su bile..prop+winy+(naposim 1-5week) ishrana sredjena!

sada bi isao ovako

ECA-kardio
1 whey+deks+10g gluta
7,8 belanaca+2z.+riza
MRP (42g. prot)+0,5l mleka
300-350g belog m.+riza
tunjevina-konzerva
ECA-10g.gluta-trening(u toku amino)
2 whey+deks+10g gluta
300-350g.belog m.
0,5l mleka+1 whey

salata naravno+voce...litra jogurta i mleka se mora umuvati u toku dana ;)
UH bi bili u manjoj kolicini,ne bih isao na veliku masu,a protrebni bi mi bili,dosta vozim bajs,teretana 4x week,jutarnji kardio bih isao 4-5x week
 
misljenje...da li je depo OK!?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2010, 07:00:58 posle podne »
Citat
.da li je depo OK!?

sa winstirlom..veze blage i nema ni jednog jedinog logicnog elemnta da se uzima tako..
ali..

Citat
.litra jogurta i mleka se mora umuvati u toku dana

 ;D ;D ;D ;D ;D ;D

odlucno,nema sta..

ali za kraj

Citat
,ne bih isao na veliku masu

a iz kog razloga onda u opst euzimas hemiju>
nemoj samo molim te da kazes da winstrl uzimas jer hoces definciju jer tema odmah ide pod lock njer nema stvanro smisla vise o tome da se raspravlja i nateze

Spartak

  • Gost
Odg: kura
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2010, 07:20:12 posle podne »
poz drustvance,ajmo malo primedbi ;)

odradio bih kuru depo+winy ili depo+bold,8-10 week... proviron bi bio svakako tu!
imam 95 kg,visok 189...iskustvo dovoljno,extra trening itd..ovo bi bila 3a kura prethodne su bile..prop+winy+(naposim 1-5week) ishrana sredjena!

sada bi isao ovako

ECA-kardio
1 whey+deks+10g gluta
7,8 belanaca+2z.+riza
MRP (42g. prot)+0,5l mleka
300-350g belog m.+riza
tunjevina-konzerva
ECA-10g.gluta-trening(u toku amino)
2 whey+deks+10g gluta
300-350g.belog m.
0,5l mleka+1 whey

salata naravno+voce...litra jogurta i mleka se mora umuvati u toku dana ;)
UH bi bili u manjoj kolicini,ne bih isao na veliku masu,a protrebni bi mi bili,dosta vozim bajs,teretana 4x week,jutarnji kardio bih isao 4-5x week
 
misljenje...da li je depo OK!?


Da se nadovezem na pitanje o ishrani,smanji te mlijecne proizode bar na pola, po mogucnosti potpuno. Posle kardia nema smisla uzimati proste secere sa whey proteinom a ja ne bi uzimao cak ni whey niti ikakav prasak (mimo bcaa ili glutamina) nego cvrst obrok, ili vec ako koristis MRP umuti ga sa ovsenim a obrok posle toga neka budu ta bjelanca.
Sto se tice hemije tu se ne upustam, Pedja je kazao sve

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #3 poslato: Februar 16, 2010, 09:56:41 posle podne »
pedja ti ironicni smesci su suvisni,mleko volim i jbg,ako ga treba izbaciti mogao si kratko i jasno napisati. uvazio bih to NARAVNO!
winstrol i definicija..to si ti rekao...ja bih pre povezao definiciju sa ishranom
mislio sam depo,zbog bockanja,ne mogu se bockati ED ili EOD,propi me ubi...a igla,pa ako moze sto manje...
nije da nisam citao,naprotiv..i naisao sam da je dosta njih uzimalo depo,i u fazi te famozne "definicije",ali im je ishrana bila sredjena max...
velika masa! tipa 10kg,koje likovi po teretani dobijaju,kad stanu sve to istresu u solju (no gde grese,da ne zalazim)...cast izuzetcima!

SPARTAK-ok,hvala puno,konkretan i direktan odgovor..odlicno!
dex posle kardia,sam malo mahinalno ubacio,kao pwm,zurio sam na trening,pa ono sve iskuckao na brzaka...u svakom sl,menjam na ovaj tvoj predlog.
 
sad jos samo da vidim sta oko hemije,ne mogu se bockati kao prethodni put.. PS.nije mi tu doktorica,premestise je ;)

Spartak

  • Gost
Odg: kura
« Odgovor #4 poslato: Februar 16, 2010, 11:45:46 posle podne »
pedja ti ironicni smesci su suvisni,mleko volim i jbg,ako ga treba izbaciti mogao si kratko i jasno napisati. uvazio bih to NARAVNO!
winstrol i definicija..to si ti rekao...ja bih pre povezao definiciju sa ishranom
mislio sam depo,zbog bockanja,ne mogu se bockati ED ili EOD,propi me ubi...a igla,pa ako moze sto manje...
nije da nisam citao,naprotiv..i naisao sam da je dosta njih uzimalo depo,i u fazi te famozne "definicije",ali im je ishrana bila sredjena max...
velika masa! tipa 10kg,koje likovi po teretani dobijaju,kad stanu sve to istresu u solju (no gde grese,da ne zalazim)...cast izuzetcima!

SPARTAK-ok,hvala puno,konkretan i direktan odgovor..odlicno!
dex posle kardia,sam malo mahinalno ubacio,kao pwm,zurio sam na trening,pa ono sve iskuckao na brzaka...u svakom sl,menjam na ovaj tvoj predlog.
 
sad jos samo da vidim sta oko hemije,ne mogu se bockati kao prethodni put.. PS.nije mi tu doktorica,premestise je ;)


Ma samo opusteno, ovih dana imamo dosta proletera po forumu sto pisu svasta

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: kura
« Odgovor #5 poslato: Februar 17, 2010, 07:43:47 pre podne »
Citat
pedja ti ironicni smesci su suvisni,mleko volim i jbg,

pa ja neznam kako da odgovrim kada ti krenes sa KONSTATICJOM moram litro mleka i jgurta i slus!!
a ja sam covek koji uvek kaze ono sta misli pa tako ovaj put nisam rekao nista jer je pristojinije vec sam se cinicno nasmejao,a sada mi je i jos smesnije kada kazes neke elemnte tipa.

Citat
nije da nisam citao,naprotiv

Citat
.ja bih pre povezao definiciju sa ishranom

Citat
naisao sam da je dosta njih uzimalo depo,i u fazi te famozne "definicije",ali im je ishrana bila sredjena max.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Citat
tipa 10kg,koje likovi po teretani dobijaju,kad stanu sve to istresu u solju

dakle
sve ovo "znas"ali ipak ces uzimati mleko,ishran ti je haoticna i uzimati ces depo i wnstrol u kombinaciji jel te mrzi da se bockas...
ovo je egzaktan sport i igra sa hemijom je egzaktna stvar
i ja volim jagnjetinu i isto me mrzi da se bodem svaki dan
ali ako hocu neke reuzlatte onda moram da postujem pravila igra i da ne jedem jagnjetinu i da se bockam svaki dan...
navodim primera kod sebe a ne govirm nist tebi
a na tebi je da izvuces sam zakljucak i da malo vise procitas o tome da galenika je ok na definciji ali imas problem sa tendnicjom navlacanje vode koju NI JEDNA DEITA NE MOZE RESITI...o tome se radi
a sa druge strane opet winstrol gubi svaki smisao pri dijeti koju ti hoces da radis itd itd itd it di

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #6 poslato: Februar 17, 2010, 11:29:59 pre podne »
ok,da se ne prepucavamo vise...sto se tice te ishrane,sta bi ti direktno menjao? mesto tog mleka nije probs,moze uleteti ella..ajde..!?
sta bi ti u kombinaciji preporucio da ne bude tolikog nakupljanja vode,ok bockanje,nije da me mrzi vec mi je truba od tolikih iglica....!?
zbog te vode,bi bio tu proviron,ispravi ako gresim(i ako je greska,mozda je to samo zato sto sam pogresno shvatio!!!)!? 
 
e sad ona defka i depo,to su ljudi pisali,da sad ne idem na copy,paste...prepucavali ste se i tamo,no dobro...ma da i u teretanu u koju ja idem ima klinaca koji samo zvece po metanima i depo-u,za bolje se nema(NEMAJU,da me ne povezes sa tim),ishrana kakva je takva je,ne verujem da je predobra,tjs siguran sam!..ali jbg,ok izgledaju..ne kazem da je SUVA definicija,ali Boze moj nisu takmicari ;)

no batalimo njih,daj da vidim sta cu ja!? ;)


Spartak

  • Gost
Odg: kura
« Odgovor #7 poslato: Februar 17, 2010, 11:43:50 pre podne »
ok,da se ne prepucavamo vise...sto se tice te ishrane,sta bi ti direktno menjao? mesto tog mleka nije probs,moze uleteti ella..ajde..!?
sta bi ti u kombinaciji preporucio da ne bude tolikog nakupljanja vode,ok bockanje,nije da me mrzi vec mi je truba od tolikih iglica....!?
zbog te vode,bi bio tu proviron,ispravi ako gresim(i ako je greska,mozda je to samo zato sto sam pogresno shvatio!!!)!? 
 
e sad ona defka i depo,to su ljudi pisali,da sad ne idem na copy,paste...prepucavali ste se i tamo,no dobro...ma da i u teretanu u koju ja idem ima klinaca koji samo zvece po metanima i depo-u,za bolje se nema(NEMAJU,da me ne povezes sa tim),ishrana kakva je takva je,ne verujem da je predobra,tjs siguran sam!..ali jbg,ok izgledaju..ne kazem da je SUVA definicija,ali Boze moj nisu takmicari ;)

no batalimo njih,daj da vidim sta cu ja!? ;)



Nije samo izgled u pitanju, treba i paziti na svoj hormonalni panel...

Van mreže nikola1985

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 97
Odg: kura
« Odgovor #8 poslato: Februar 17, 2010, 02:16:10 posle podne »
Trebao bi tempirati formu za leto,ali aj sad...Depo ce ti 100% navuci vode,a winstol se uzima zadnjih 5,6 nedenja pri vec sredenoj formi.Bold je ok>Mislim da ti fali clen.Jbg sad moj predlog ti je propi,bold,win i clen pa ti sad vidi...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #9 poslato: Februar 17, 2010, 02:40:19 posle podne »
ok,da se ne prepucavamo vise...sto se tice te ishrane,sta bi ti direktno menjao? mesto tog mleka nije probs,moze uleteti ella..ajde..!?
sta bi ti u kombinaciji preporucio da ne bude tolikog nakupljanja vode,ok bockanje,nije da me mrzi vec mi je truba od tolikih iglica....!?
zbog te vode,bi bio tu proviron,ispravi ako gresim(i ako je greska,mozda je to samo zato sto sam pogresno shvatio!!!)!? 
 
e sad ona defka i depo,to su ljudi pisali,da sad ne idem na copy,paste...prepucavali ste se i tamo,no dobro...ma da i u teretanu u koju ja idem ima klinaca koji samo zvece po metanima i depo-u,za bolje se nema(NEMAJU,da me ne povezes sa tim),ishrana kakva je takva je,ne verujem da je predobra,tjs siguran sam!..ali jbg,ok izgledaju..ne kazem da je SUVA definicija,ali Boze moj nisu takmicari ;)

no batalimo njih,daj da vidim sta cu ja!? ;)



Nije samo izgled u pitanju, treba i paziti na svoj hormonalni panel...

slazem se,to pre svega!

Trebao bi tempirati formu za leto,ali aj sad...Depo ce ti 100% navuci vode,a winstol se uzima zadnjih 5,6 nedenja pri vec sredenoj formi.Bold je ok>Mislim da ti fali clen.Jbg sad moj predlog ti je propi,bold,win i clen pa ti sad vidi...

bas ovu sam prosle god odradio,i bilo je ok! ;)
sad jedino nemam DR. koja bi me bockala,a i zbog sebe bih isao sa manje bocki..imate li predlog koja bi u tom sl.komb mogla biti...manje bocke ,eventualno neki tabs.?

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: kura
« Odgovor #10 poslato: Februar 17, 2010, 02:42:24 posle podne »
a i zbog sebe bih isao sa manje bocki.....manje bocke ,eventualno neki tabs.?

Ako ces zbog sebe i svog zdravlja..onda manje tabs-a....a ne bocki...

Van mreže drasko13

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura
« Odgovor #11 poslato: Februar 17, 2010, 02:53:44 posle podne »


manje tabs,ok..ma da ne sikam ja to ko bombonice cele god,eventuano "tabs" da se ubaci jednom godisnje,da li bi bas toliko naskodilo..
 kako mislis "ne bocki"?
« Poslednja izmena: Februar 17, 2010, 02:55:17 posle podne drasko13 »

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: kura
« Odgovor #12 poslato: Februar 17, 2010, 02:59:04 posle podne »
misli da ce ti vise bocki manje ostetiti zdravlje nego orali...
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: kura
« Odgovor #13 poslato: Februar 17, 2010, 02:59:45 posle podne »
ako nesto zelis da smanjis..to bi bile tabs..a ne bocke...A ako je bas jednom godisnje...ima i gorih stvari po jetru ;D

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: kura
« Odgovor #14 poslato: Februar 17, 2010, 03:06:25 posle podne »
ma ne brini za jetru...na crnom trzistu nije mnogo skupa... :)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.