April 30, 2024, 07:25:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: 3 kg sala manje  (Pročitano 15586 puta)

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #30 poslato: Mart 04, 2010, 01:16:11 posle podne »
Pedja, dobrodosao i na moju temu :)

Sve sam iscitala i ukapirala, ali nista bez rada i doslednosti.  Dakle, idemo da radimo....kad kazem da sam u "godinama", znaci da nema vise zezanja sa ishranom ili inertnoscu, jer je kasnije sve teze i teze popraviti svaku stetu.
A godine....ma najbolje,  pravi  "in bloom" , tu nema spora, hah.

Zato me svi slobodno ispravljajte i kritikujte sta god treba, ja mogu od toga samo da imam koristi.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #31 poslato: Mart 04, 2010, 01:30:17 posle podne »
hvala na dobrodoslici  ;D ;D :D :D :D

a sto se tice ovoga

Citat
.kad kazem da sam u "godinama

ma nemoj da te to u opste brine
evo pogledaj naseg Buldoga npr :o :o :o
covek je vec duboko zagazio u 5 deceniju zivota :o :o :o ali takav mladalacki duh ja jos nisam sreo!! :) :) 8) 8) 8)
ta poletnost,mladoliki izgled,htenje...ma...kao da ima 20-ak godina rekao bi covek. 8) 8) 8)

sve je stvar koliko se covek posveti svom cilju

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #32 poslato: Mart 04, 2010, 01:33:38 posle podne »
evo pogledaj naseg Buldoga npr :o :o :o
covek je vec duboko zagazio u 5 deceniju zivota :o :o :o ali takav mladalacki duh ja jos nisam sreo!! :) :) 8) 8) 8)
ta poletnost,mladoliki izgled,htenje...ma...kao da ima 20-ak godina rekao bi covek. 8) 8) 8)

Pa jos niste ovog BANOVALI..neverovatno...a svaku temu off-uje...a i da bi ucestvovao na forumu, krade od dece kompjuter...Mislim..spasite decuuuuuuu   :D :D :D

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #33 poslato: Mart 04, 2010, 01:38:51 posle podne »
soory inblue-interna rasprava izmedju dva crvena  ;D ;D ;D

Citat
rade od dece kompjuter.

mrc malo..popravio cika peki svoj laptop koji si ti sjebao....izivni inblue...malo mi se omaklo prilikom ove borbe u cvajte  ;D ;D ;D

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #34 poslato: Mart 04, 2010, 01:43:19 posle podne »
Ocito je da danas nisi isao do C..pa je Laki..ovaj Peki malo nervozan....  ;D ;D ;D

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #35 poslato: Mart 09, 2010, 11:12:07 posle podne »
Evo mene opet, sledim rotaciju 30-30-30-150-0, sve ide po planu.

Nemam nikakvih pitanja, sve mi je jasno, samo se malo grizem oko tog bcaa sto ne uzimam......da li bi dosta veci efekat bio da ga ipak uzmem (obzirom da ja vezbam kod kuce sa tezinama do 10 kg sto znam da je malo, ali imam u planu sto pre da kupim i vece tezine).
Drzim se visokog unosa proteina, pijem whey + dex 20g posle treninga sa tezinama (znam da je bolji malto, ali nije bilo), a inace whey cesto ujutro uz ovsene ili uvece uz ellu, ali frka mi je za pozadinu da ne ode, i ovako je prirodno manja. E sada, neki mali sloj sala je otisao, ja forsiram iskorake, cucnjeve i penjanje na klupu sa tih 10kg tegova da ne ode jos. Ima li to efekta, ili pothitno da kupim sipku i dodatne tegove? Ako treba, koja je neka minimalna tezina tegova ispod koje ne bi smela da idem, ako hocu vidljivi rezultat (gluteusi)? Znam da se tezine postepeno povecavaju i da se misic navikava vremenom na odredjenu tezinu.

Jos nesto (a rekla sam da nemam nikakvih pitanja :D )
Primetila sam da mi je desna ruka, tj. rame slabije od leve, i kada radim letenje u stranu, desno rame steka nakon 7. ponavljanja vec, dok je levo ok i mogla bih s njim jos. Naravno, ja tad stanem. E sada, izgleda da sam malo preforsirala to desno, pa me boli nesto (ne znam sta, da li je zivac ili sta vec) - krece iz ramena i ceo onaj deo ispod ramena prema nadlaktici.
Kapiram da ce popustiti za dan-dva, inace kad sam bila klinka to desno rame mi je kao malo visilo, kasnije se u pubertetu ispravilo. No ocigledno je slabije.
Inace, kicma je pravilna.
« Poslednja izmena: Mart 09, 2010, 11:17:25 posle podne inblue »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #36 poslato: Mart 10, 2010, 06:34:12 pre podne »
Citat
da li bi dosta veci efekat bio da ga ipak uzmem (obzirom da ja vezbam kod kuce sa tezinama do 10 kg sto znam da je malo, ali imam u planu sto pre da kupim i vece tezine).

pa u cilju skidanja vise kg onda ti je odgovr NE
on ne sluzi da bi pobljsaso lipozu..

Citat
Primetila sam da mi je desna ruka, tj. rame slabije od leve

pa verovatno je u ptanju nesto iz proslosti
neka povreda na koju nisi obraala paznju ili slicno...pa je sada doslo do izrazaja kada si krenula sa nekim programom

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #37 poslato: Mart 10, 2010, 04:04:14 posle podne »
Znam da on nema veze sa skidanjem kila, mislim da su mi ove rotacije i kardio dovoljni da polako ode to salo koje imam (iako je to ono poslednje najtvrdokornije salo).
Vec sam mislila zbog gubitka misica, konkretno guzice koja je i ovako manja, pa se bojim da ne ode jos.

Van mreže The_Bulldog

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.349
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #38 poslato: Mart 10, 2010, 04:28:48 posle podne »
Gua ce svakako otici..jer sam siguran da nije sva u misicu..tako da na to moras da racunas...

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #39 poslato: Mart 10, 2010, 05:46:56 posle podne »
A znam..........eto, vecina zena bi manju pozadinu, a ja bih vecu. Valjda ce je visok unos proteina i ti iskoraci i cucnjevi sa opterecenjem bar malo spasiti.
Znam da nema lokalnog gubljenja masti, ali uvek odlazi prvo tamo gde ne treba :(
Ono jedino sto je kriticno (a to je unutrasnja strana butina pri vrhu i nadlaktica iza kod tricepsa) jos ne mrda.

Kako god, cilj imam, ali i mimo njega, vezbanje mi strasno prija, i skroz mi je uslo pod kozu.
Moj konacan cilj je da to vezbanje i generalno fizicka aktivnost postanu sastavni deo zivota, trajno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #40 poslato: Mart 10, 2010, 06:43:04 posle podne »
Citat
vecina zena bi manju pozadinu, a ja bih vecu

e tako se prica  :P :P

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #41 poslato: Mart 10, 2010, 07:35:36 posle podne »
Heh, tako je, ali od price nema vajde, treba raditiiiii :)

Pedja, da li smatras da bih mogla da povecam teret koji je poslednjih desetak dana 10kg na ramena za cucnjeve, iskorake i klupu (3 x 15 sve)? Uspusem se ja i srce da iskoci, noge malo klecaju, ali sve ok, nema upala.


Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #42 poslato: Mart 11, 2010, 06:35:42 pre podne »
pa tezina ti nece nista lose doneti dok kod radis pun radijus pokreta i pri pravlnoj tehinici izvodjenja.
znaci..ako je tako onda samo gas....

zivele velike guzeeee!!!


Van mreže lara24

  • Lepotica
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 515
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #43 poslato: Mart 11, 2010, 06:39:26 pre podne »
iskoraci rade cuda daaaaaa! Bome mi je odmah lakse kad vidim da nisam sama u ovoj igri guze hehehe
..pobjednici traže načine,a gubitnici razloge..

Van mreže inblue

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 29
Odg: 3 kg sala manje
« Odgovor #44 poslato: Mart 11, 2010, 04:02:07 posle podne »
Meni je trebalo bas dosta vremena da iskontrolisem pokret kod iskoraka, pa da radi zaista guza. Prvo sam osecala da radi najvise kvadriceps, pa zadnja loza, i tek nakon dosta  koncentracije sada uspevam da radim iskorak iz gluteusa.
Nadam se da ce doneti rezultate.