April 24, 2024, 10:07:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: original ili fake?  (Pročitano 6169 puta)

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
original ili fake?
« poslato: Jun 20, 2006, 03:35:17 posle podne »
pozdrav, evo stavio sam vam ovde par slika od anadrola grckog sto je jedan moj kolega uzeo nedavno pa nas interesuje da li je original ili fake...nadam se da ce se moci spoznati ista od ovih slika posto su slikane mobitelom (kliknite na sliku da se uveca) zahvaljujem se unaprijed svima na pomoci.pozdrav






pain is the name of the game

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: original ili fake?
« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2006, 05:32:58 posle podne »
hehe to bi morao kolege pitati, inace nije anadrol za mene, to sam ja slikao svojim mobitelom njegove tabs posto on nema neta pa me zamolio da postavim da vidim jel fake il ne....

zna kolega profil tog preparata al je ipak tvrdoglav i hoce da ga uzme-ja tu nazalost nemogu nista...ja licno nebi htio imat posla sa anadrolom.

u svakom slucaju hvala pedja na infu puno...
pain is the name of the game

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: original ili fake?
« Odgovor #2 poslato: Jun 20, 2006, 08:54:33 posle podne »
on to kuzi uzmati 7 dana po 1 tableta pa onda pauza mjesec pa opet tako nastavit ciklus od 7 dana, jel to ok ili nije neznam tako je valjda njemu neki "profi" preporucio, inace ima 97kg sa bf nezna koliki je al nevide se trbusni znaci preko 15% je uglavnom evo mogu slike njegove ovde postat posto nije clan da nestavljam ga tamo medju slike clanova...ps: najbolje bi bilo pedja da mu ti preporuku das kako da izvuce najbolje iz najgoreg ako bi se tako moglo reci...znaci kako da to uzme, pozdrav




pain is the name of the game

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.306
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: original ili fake?
« Odgovor #3 poslato: Jun 21, 2006, 12:36:48 pre podne »
NO COMMENTE

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: original ili fake?
« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2006, 06:59:00 pre podne »
Citat: e_xxl
on to kuzi uzmati 7 dana po 1 tableta pa onda pauza mjesec pa opet tako nastavit ciklus od 7 dana, jel to ok ili nije neznam tako je valjda njemu neki "profi" preporucio, inace ima 97kg sa bf nezna koliki je al nevide se trbusni znaci preko 15% je uglavnom evo mogu slike njegove ovde postat posto nije clan da nestavljam ga tamo medju slike clanova...ps: najbolje bi bilo pedja da mu ti preporuku das kako da izvuce najbolje iz najgoreg ako bi se tako moglo reci...znaci kako da to uzme, pozdrav


Bez uvrede ali ovaj raspored 7 ON 30 OFF je glupost!!!
Prvo nijedan "profi" nebih nikad preporucio da uzima sam anadrol ili bilo koji oralni steroid a koliko se meni cini to je slucaj,a iako nije opet ovaj raspored nema smisla i nevidim njegov cilj i svrhu!!!
Sve je puno jednostavnije...21-28 dana po 50mg svaki dan i to je to!!!
S tim da anadrol nebih trebao uzimati u bilo kojem stupnju razvoja i sa bilo cim.Zar nije bolje iscrpiti svoje mogucnosti sa nekim "slabijim" steroidom i onda kad zapne udariti na jace!?!
Nemozes samo uzeti najace steroide strpati ih u jedno i to nazvati ciklusom...moras malo razmisliti zasto anadrol sa tim i onim ili zasto bih ja uzimao sam anadrol itd.
Pogresno je ici logikom od viska ne boli glava jer mogla bih te zaboliti :twisted:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: original ili fake?
« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2006, 09:01:21 pre podne »
slazem se sa vama skroz,ipak on je imao samo 3 kure do sad i ima tu jos kobinacija sa slabijim steoridima za jos par godina treniranja, ali on je cuo za anadrol 7 dana 10kg tako nesto i zeli da to uzma, objasnjavao sam mu i ja pa nece da slusa, cak sam mu dao i da cita u knjigi "dorucak sampiona" gdje je anadrol opisan u negativnom smislu i da napominje se da nije za pocetke i da 50% korisnika dobiva gyno od istoga ali izgleda neke stvari mu nemozes objasniti a dosao sam da pitam za to jel fake il ne da barem nebude jos fake kad vec misli uzet to sranje.....

ps: to za profi to sam stavio gore pod navodnim znakovima,  jer i ja znam  da je gore to receno glupost al de...sad...

hvala puno na odogovorima pedja i sele ja cu mu ovo sve prenjet pa kako on odluci onda.


puno pozdrava
pain is the name of the game

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: original ili fake?
« Odgovor #6 poslato: Jun 21, 2006, 10:43:30 pre podne »
djindjuve :)
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: original ili fake?
« Odgovor #7 poslato: Jun 21, 2006, 01:31:51 posle podne »
Mislim da je pogresno cuo da za 7 dana dobija 10 kg. mislim da je skoro nemoguce ali ima i kojih daleko vishe znaju nego ja pa neka ti kazu. Po toj logici za 4 nedelje dobijas 40 kg. Jel on zna sta je 40 kg? Nikad ni sa cim se ne moze nabaciti 40 kg za mesec dana pa neka koristi sta hoce. Jel se ttaj tvoj ortak dobro razume u ove stvari? Mislim da on misli da se razume ali nije bas tako.

Van mreže e_xxl

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Re: original ili fake?
« Odgovor #8 poslato: Jun 21, 2006, 04:06:47 posle podne »
dobro buraz, nemoj se uvrijedit al nemoj odma sve bukvalno shvatat to je metaforcki iskazano 7 dana 10kg, tj. htio sam time da kazem da je fasciniran profilom anadrola da daje brzo i puno mase mada je to sve vecinom voda ali eto on hoce pa nek izvoli i nesikiraj se nista kuzi se on tj. citao je dosta o tome al je kad moram reci a ipak kolega mi je -TVRDOGLAV. jbg ja tu nemogu nista prenio sam mu ovo sto su pedja i sele rekli zamislio se je malo sad hoce li uzeti nece sada ni on nije siguran nezna ;)
pain is the name of the game

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: original ili fake?
« Odgovor #9 poslato: Jun 21, 2006, 05:40:36 posle podne »
Anadrol,mesec dana=10l(litaraaaaa) VODE,posle kure dva puta pish,pish i sve u wc solju,eventualno pored nekog drveta u parku :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: original ili fake?
« Odgovor #10 poslato: Jun 22, 2006, 04:33:19 posle podne »
Citat: sasacg
Anadrol,mesec dana=10l(litaraaaaa) VODE,posle kure dva puta pish,pish i sve u wc solju,eventualno pored nekog drveta u parku :twisted:

Bas tako. Nikome ali bas nikome nije cilj da napumpa vodu 10 litara za mese dana i posle toga ispisha. Treba imati cilj da sacuvas bar pola od onoga sto si dobio u toku ciklusa. Sta ce njemu masa koja se cubi posle kratkog vremena. Koliko sam shvatio tvoj drug se ne sprema za takmicenje i da je rekeativac. Takmicarima mozda i znaci to da je masa prisutna samo na takmicenju i da posle opadne ali sta ce njemu kao rekreativcu to. Jos ova stvarcica nimalo nije bezazlena i ne vidim sto bi rizikovao za minimalne ili skoro nikakve dobitke. Ali ako tako misli i toliko je tvrdoglav neka bude tako ali shvatice da posle nije u pravu ali bice nazalost kasno :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :evil:  :x  :x  :x  :x