Maj 29, 2024, 06:49:19 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...  (Pročitano 27004 puta)

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« poslato: Jun 22, 2006, 09:37:17 posle podne »
Odmah na pocetku se izvinjavam ako je ovakva tema bila ali posto sam nov molim da eto uvazite moju gresku ako je ima.Citajuci postove bas na ovome delu foruma gde su suplementi primetio sam da dosta ljudi prica lose o preparatima koji su jeftiniji od drugih.
Npr...Biotec je jeftiniji od scitec i drugih pa je losiji mnogo.U prevodu koliko para toliko i muzike.E pa mogu vam reci da nije bas tako bar iz moga iskustva.
Prosle zime sam odlucio bas da probam creatin od Biotec koji je tada kostao 800din 500gr a ostali su ga nadmasili bar za 600 do preko 1000din.
Cvrsto sam tada bio odlucio da ga probam po svaku cenu bas zato sto ga svi blate.
Ljudi verujte mi da sam ja od njega eksplodirao!
Promena je bila jako vidljiva prosto ljudi u teretani nisu verovali.Mnogo mi je bolje radio od svih ostalih firmi koje sam uzimao pre.
Pouka iz svega ovoga je sledeca: Ne treba blatiti ni jedan proizvod niti firmu jer svako od nas posebno reaguje na neki proizvod i svakome nesto drugo vise radi.Kao sto vidite ja za bio creatin imam samo reci hvale i necu ga menjati ama nema sanse!
Amino isto nisu lose ali bolje reagujem na Twinlabove i Dym.
Jednostavno moj savet pocetnicima je da probaju vecinu firmi i da zakljucak tek posle toga donesu...verujte mi svaka firma ima bar jedan dobar proizvod za vas.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže mishko25

  • Član
  • *
  • Poruke: 14
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #1 poslato: Jun 22, 2006, 10:45:19 posle podne »
hmm paa malo mi je to bzvz
ne kazem da ti ne verujem da ti je xtra pomogao ali ... da svaka firma ima bar jedan dobar proizvod je moguce, ali poznate firme sa odlicnom reputacijom imaju veliki broj dobrih, cak odlicnih proizvoda. tako da je mala sansa da se pogresi, kao kod ovih sto si ti naveo, sto ne znaci da nemaju dobre proizvode ... samo ih treba isprobati i naci sta je ok. Sto meni lici na kocku :) a i treba ti dosta para tako.
Jeste razlika u ceni velika, ali se u velikom broju slucajeva isplati.
Nadam se da razumes sta sam hteo da kazem.

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #2 poslato: Jun 23, 2006, 12:23:25 pre podne »
znas kako, nije samo u pitanju kako ce da te odradi nego sta dobijes u tom prahu sve i koji procenat istog je kreatin.
Razna istrazivanja pokazuju da se sa nekvalitetnom proizvodnjom kreatina dovodi do stvaranja nekih nusprodukata za koje se ne zna kakvo dejstvo imaju na organizam.

Mozda ce da te odradi, ali koliko ce da ti nasteti. Razumes na sta mislim ?

Ja bi dodao tih 1000 dinara i uzimao nesto kvaliteno.

Uostalom, koje doze si uzimao, da li si uzimao sa punjenjem ili bez i sl.

Ima tu dosta finesa i istrazivanja na vezbacima koja dovode do raznih podataka koje treba primeniti.

Npr. posle odredjenog vremena dolazi do zasicenja misica kreatin fosfatom pa se sva unesena kolicina kreatina (ili barem vecina) baca tj. izbacuje. Upravo zbog toga se ne preporucuje npr vise od 5 grama za vezbace do nekih 75 kila. Preko toga moze i 10, a preko 90 za 15-20gr.

A sad da li ces da uzimas isti pre ili posle treninga je tvoj izbor.
Neki preferiraju podeljenu dozu, pola pre pola, posle treninga.

I jos jedna stvar, da li si ga uzimao sa dekstrozom ili ne ?

Poz

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2006, 05:11:06 pre podne »
Ja sam probao sve i svasta! U ovom trenutku sam iskljucivo za kvalitetne proizvode i one sa imenom(da ih ne nabrajam)...ali to ne znaci da bih uzeo nesto od neke manje poznate firme sto znam da mi radi 100%! Nazalost sve je individualno...zato sam svasta i probao! :wink:
Ja recimo koristim samo TRIBULUS od Biotecha i ne bih uzeo nijedan drugi jer ovaj razbija kako radi...skoro kao neki pravi testosteron! :wink:

Van mreže Glingur

  • Član
  • *
  • Poruke: 18
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #4 poslato: Jun 23, 2006, 07:12:05 pre podne »
Fanatic, svako razlicito reaguje na preparate, to si u pravu. Sto se tice kreatina, veliko je pitanje cistoce praha, a inace, nisi prvi koji kaze da biotech kreatin radi dobro, a dosta ljudi to kaze i za njihov tribulus. Mada treba uzeti proizvod kvalitetnije firme, kad god se ima para

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #5 poslato: Jun 23, 2006, 11:54:19 pre podne »
Pitanje koje zelim da postavim svima vama glasi:
-Kako znate da taj preparat koji je skuplji ima bolju cistocu i da manje steti ako i jedan i drugi daju veliku snagu i masu?
Kako ste sigurni da je bas sve sto pise na omotu kutije bas tacno? Mislite o tome...Da bi bili 100% sigurni jel to sve istina morali bismo licno mi nositi uzorke na analize i proveravati svaki preparat posebno,sto verujem da retko ko ovde radi.Jedino tako bismo bili sigurni koji preparat je stetniji,prljaviji ili cistiji od kojeg.Vecina ce reci verovato:-Pa oni proveravaju zar ne??? Ne zaboravite samo da je to ipak veliki biznis i da ima i tamo velikog podmazivanja kontrolora,medicine itd...
Jesam li u pravu ili mozda gresim?
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #6 poslato: Jun 23, 2006, 11:56:15 pre podne »
Buki...   uzimao sam ga sa i bez dekstroze.Nravno mnogo bolje rezultate sam imao sa nego bez.Punjenje je bilo 20gr a odrzavao sam sasvim fino sa 10gr.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #7 poslato: Jun 23, 2006, 12:07:16 posle podne »
Zanimljivo, dobra tema...
E sad mene sto se tice, nisam puno burgijao po proizvodjacima... Uvek sam isao na provereno... nucili me starci, kad kupujes kupuj sta valja, jer je ostalo bacanje para... tako da idem na quality jer mogu da priustim...
Tako da nisam isao dalje od Ultimate, Dymatize-a. I zadovoljan sam.
Al dobro, navedite stvari koje su vam funkcionisale od ostalih, da isprobam ;)
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #8 poslato: Jun 23, 2006, 12:10:20 posle podne »
Probaj creatine od bioteca sa dekstrozom u kombinaciji.
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #9 poslato: Jun 23, 2006, 01:42:32 posle podne »
Citat: BORIS
Ja sam probao sve i svasta! U ovom trenutku sam iskljucivo za kvalitetne proizvode i one sa imenom(da ih ne nabrajam)...ali to ne znaci da bih uzeo nesto od neke manje poznate firme sto znam da mi radi 100%! Nazalost sve je individualno...zato sam svasta i probao! :wink:
Ja recimo koristim samo TRIBULUS od Biotecha i ne bih uzeo nijedan drugi jer ovaj razbija kako radi...skoro kao neki pravi testosteron! :wink:

Ja sam cuo dostalosih prica o biotekovom Tribulusu, ja planiram da kupim od DYMATIZE on je duplo skuplji i svi pricaju da ima 40% saponina a biotekov mnogo manje. sta je tvoj savet da uzmem biotek ili dymatize :?:

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #10 poslato: Jun 23, 2006, 01:58:08 posle podne »
Koliko sam ja skontao neke stvari do sada, ako se ne varam, mislim da ce ti reci da probas oba. :wink: I mene bas zanima sta ce da ti kaze sada. :)

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #11 poslato: Jun 23, 2006, 02:43:32 posle podne »
Necu mu  reci da proba oba jer sam ja probao i jedan i drugi! A zasto sam ostao iskljucivo na Biotech-ovom tribulusu zakljucite sami :evil:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #12 poslato: Jun 23, 2006, 03:50:19 posle podne »
POENTA CELE PRIC FANTAIC JE OVA...ZASTO RIZIKOVATI!!!????.....

ZASTO BIH JA RECIMO RAZMISLJAO O TOME JEL BIOTECH SMECE-A JE,ILI DA RAZMISLJAM O TOME DALI JE DYMATIZE ILI ON DOBAR..KADA JESU...

RAZUMES..

DAKLE...AKO TI 110 LJUDI AKZE DA JE NESTO SMECE..ONDA TREBAS DA SUMNJAS.....ALI AKO TI 1000 LJUDI AKZE DA JE NESTO SMECE..CEMU SUMNJA I DALJE...

NARAVNO I OBRATNO AKDA SU PROVERENE FIRME U PITANJU

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #13 poslato: Jun 23, 2006, 05:45:37 posle podne »
Citat: BORIS
Necu mu  reci da proba oba jer sam ja probao i jedan i drugi! A zasto sam ostao iskljucivo na Biotech-ovom tribulusu zakljucite sami :evil:


Oops, pomesao sam te sa FANATICom. :D

Van mreže FANATIC

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 311
Re: Bio,Scitec,Twinlab i mnogi drugi...
« Odgovor #14 poslato: Jun 23, 2006, 10:38:47 posle podne »
Ok..ok ljudi nemojte me odmah na kolac :)
ja sam samo rekao da eto meni radi i to lepo.Ali samo creatin!
Eto Borisu radi lepo tribulus.Probao sam i njega pre ,radio je nije da nije radio ali daleko kao od twinlaba.Twinlabov me razbio totalno.

Ima velike istine u tome sto si gore naveo Pedja,mada ipak ja bih voleo kada bih mogao sve te suplemente licno proveriti.Znaci da vidim tacan njihov sastav-detaljna analiza u laboratoriji.Jako me interesuje jel to sve stvarno bas tako kao sto pise na kutijama sto se samog sastava i doze tice.Mislim da se to dosta vas pita isto?
Kada pobedim samoga sebe tek tada sam uspeo!
NO PAIN! NO LIMIT!